Skocz do zawartości

Zachowanie na forum


Black Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram się to krótko opisać.

Zauważyłem, że co raz częściej atmosfera na forum jest napięta, gdzie takie sytuacje nie powinny mieć u nas miejsca. Człowiek nie może napisać co myśli na dany temat bo zaraz jakieś spiny, obelgi do tej osoby (te osoby wiedzą o kogo chodzi). Takim zachowaniem niczego nie zdziałacie a tylko odstraszacie userów z naszego forum. Wasze zachowanie jest na poziomie szkoły podstawowej i to jest karygodne.

Zakończcie tę "gównoburzę" i starajcie się jakoś dogadać. 

Proszę Moderatorów, H@ oraz Administratora o przemyśleniu wprowadzenia bardziej rygorystycznego regulaminu (chociaż nawet zwiększenia warna z jednego punktu do dwóch punktów).

 

Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie

 

Jeden pisze ze chce by była kultura gdzie potem wyzywa ze ktos jest dnem

Pisze dalej na SB ze chce zacytuje "  może chociaż w taki sposób wprowadzę namiastkę kultury na tym bladym jak pizda forum "  gdzie sam przeklina (fucklogick) poczym dalej wyzywają osobe która wypowiedziała się w pewnym podaniu 

Pozniej on tak serio czy na zarty

  SQNFUNDziś 1:02

@zer0 Trafne pytanie! Od wczoraj staram się wprowadzić tutaj jakąkolwiek kulturę na forum, bo to co się tutaj dzieje prosi o pomstę do Boga. Skiper jest zjebany - jednego razu sprzedawał premki na lewo, innego obrażał wszystkich jak leci na ts'ie, a teraz widzę, że dalej niczego się nie nauczył i ciągle zachowuje się jak cham i prostak
 
SQNFUNDziś 1:43
Dobra, MG działa tak więc wracamy na salony, a wy taplajcie się dalej w tej kupie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dodać kolejną błyskotliwą wypowiedź użytkownika SQNFUN

Cytuj

SQNFUN Dziś 0:37

@Stalco dokładnie tak więc niech skiper który jest dnem przestanie mnie obrażać

 

Jak w ogóle takie sytuacje mogą mieć miejsce? Długo się zastanawiałem, myślałem że to zwykły troll, gościu ma niby 24 lata a jego wypowiedzi są na poziomie gimnazjum. W dodatku to on z Bebzikiem są sprawcami tego całego zamieszania i powinni zostać ukarani żeby dać przykład a nie że potem będzie iż "ja dostałem a on kiedyś bluzgał i nie dostał"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aragorn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...