Skocz do zawartości

Fps


MrA

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 dni mam problem z cs`em, gdy wchodze juz w menu mam 20-30fps i w grze do 20 a normalnie mam 200+ ale na 200 zablokowane. Nic sie nie zmienilo na moim komputerze. Nic nie instalowalem, nie zmienialem ustawien. Odinstalowalem steama i zainstalowalem jeszcze raz ale nadal to samo. Ktos wie w czym moze byc problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym tu strzelać facepalm za facepalmem...

Wgrałeś sobie nie te sterowniki co trzeba było/nie do Twojej grafiki/nieaktualne (wybierz sobie opcję, którą chcesz).

Najpierw to podeślij parametry swojego kompa, bo bez nich nic Ci tu nie poradzimy. Najlepiej ściągnij program Everest - http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/testowanie_i_diagnostyka/EVEREST_Ultimate_Edition.html - i zarzuć screenem z zakładki "Podsumowanie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz, ale jak nie to Ci napiszę. Jak włączysz CS to wejdź w opcje. Następnie wejdź w VIDEO i tam powinieneś mieć "Low wideo quality- helps with old graphic card" (Czy jakoś tak). Jak to włączysz to FPS powinny Ci automatycznie skoczyć do 60/100 i będą się utrzymywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Juleya napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale jak nie to Ci napiszę. Jak włączysz CS to wejdź w opcje. Następnie wejdź w VIDEO i tam powinieneś mieć "Low wideo quality- helps with old graphic card" (Czy jakoś tak). Jak to włączysz to FPS powinny Ci automatycznie skoczyć do 60/100 i będą się utrzymywać. 

Nie koniecznie :D

U mnie na komputerze nie robi to różnicy. Zawszę FPS skacze między 15 a 60 (czasami przez całą mapę mam 20) :D

Dużo też zależy czy korzystasz z routera czy lokalnego (kabel). U mnie jeżeli się połączy przez router to fps mi skacze tak jak pisałem wcześniej a jeżeli będzie połączony przez kabel to mam stałe 60. W sumie rodzaj połączenia najbardziej powinien wpływać na ping ale mi też na FPS bardzo wpływa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...