Skocz do zawartości

Wywiad z NeQs


*MiyaGu*

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam Was na wywiad z @NeQsiu

Miłego czytania!

 

Juleya

NeQsiu

 

 

Cześć NeQsiu, czy chciałbyś wziąć udział w wywiadzie dla Pochylni?

Jak to mówią do 3 razy sztuka. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Podstawowe pytanie. Mógłbyś nam coś o sobie powiedzieć?

Mam na imię Bartek, mam 18 lat i pochodzę z Bydgoszczy, gdzie teraz mieszkam. Uczęszczam do Zespołu Szkół Elektronicznych co mogę więcej powiedzieć.

Co Cię skłoniło do wybrania właśnie takiej szkoły?

Jako, iż interesuję się informatyką i teleinformatyką ta szkoła była dla mnie idealna. Wychodzę z założenia, że liceum jest dla ludzi, którzy nie wiedzą co chcą, a ja już wtedy miałem pomysł na przyszłość. Tak znalazłem się w klasie o kierunku teleinformatycznym, dodatkowo przyciągnął mnie prestiż tej szkoły, jest to 4 najlepsze technikum w Polsce.

Bydgoszcz to ładne miasto. Czy są jakieś szczególne miejsca, które poleciłbyś zwiedzić?

Nie przesadzałbym ze stwierdzeniem "ładne miasto", raczej "miasto z urokliwymi miejscami". Na pewno polecam zwiedzić Wyspę Młyńską po 22, wtedy cały urok się ukazuje. Polecam jeszcze Leśny Park Kultury i Wypoczynku, w skrócie Myślęcinek. Jest to miejsce, gdzie można odpocząć na łonie natury, wybrać się z kumplami na longboard, czy na piknik z dziewczyną. A tak to szare ulice bloki i trochę drzew.

Nigdy jeszcze nie byłam w Bydgoszczy, ale może kiedyś natrafi się okazja. Powiedz jakie masz zainteresowania, hobby?

Od dziecka interesowałem się sportem, najbardziej piłką ręczną oraz siatkówką. Od gimnazjum zacząłem interesować się informatyką. 

Jaki jest Twój ulubiony, a jaki najmniej lubiany przedmiot w szkole? 

Moimi ulubionymi przedmiotami w szkole są raczej WF i język angielski. Nie cierpię wręcz elektryki i elektroniki. 

Masz rodzeństwo czy jesteś jedynakiem?

Mam brata młodszego ode mnie o 5 lat. W dzieciństwie był bardzo dobrym workiem do bicia ;) 

Z ciekawości zapytam, jakie teraz są relacje między wami? 

Że tak powiem, teraz są w miarę okej. Nie wchodzimy sobie w drogę, gdy ja kończę szkołę, on wychodzi na treningi. Jak wraca, ja robię swoje zadania, a potem może chwile pogadamy i tak cały dzień mija.

 Po ukończeniu szkoły chcesz pracować w swoim kierunku czy jednak planujesz coś innego?

Wydaje mi się, że na razie zostanę przy zawodzie, choć planuje studia informatyczne, ponieważ teleinformatyka ma trochę wspólnego z informatyką. Nie wykluczam żadnej opcji oprócz humanistycznych przedmiotów.

Powiedz, co jest według Ciebie szczególnie trudne w tym zawodzie?

Szczerze, najgorsze jest zapamiętywanie danych dotyczących łączności. Z resztą rzeczy, jeśli masz instrukcję to sobie poradzisz.

Posiadasz w domu jakieś zwierzęta?

 Niestety nie mam. Kiedyś miałem psa, ale odszedł. Teraz choćbym chciał, nie znalazłbym czasu, żeby się nim zajmować. Wstaję o 6 i nie ma mnie w domu do 16-17. Jak wracam, to biorę się za naukę i tak mam już napięty grafik.

Cofnijmy się trochę w czasie. Jakie jest Twoje drugie i trzecie imię?

Skąd możesz wiedzieć, że jestem po bierzmowaniu? Nie no żartuję, moje pełne imię to Bartosz Michał Maksymilian.

Mógłbyś powiedzieć, skąd wziął się Twój nick?

Początkowo chciałem mieć nick "NeXt", lecz był on na tyle popularny, że nie chciałem być kolejny. Będąc w Anglii usłyszałem, że mój przyjaciel mówi to słowo przez "q". Samo "NeQ" trochę mi nie pasowało, więc na chybił trafił dobrałem jeszcze jedną literkę i ostatecznie wyszło "NeQs". O to geneza mojego nicku  

Napisałeś, że byłeś w Anglii. Powiedz jak się tam znalazłeś i co robiłeś?

Kończąc gimnazjum pojechałem z rodzicami do rodziny, która mieszka w małym, lecz bardzo urokliwym miasteczku zwanym York. Cóż mogłem tam robić, spędzałem czas z rodziną i zwiedzałem to piękne miejsce.

Jaki jest Twój ulubiony rodzaj muzyki i jakie są najlepsze piosenki Twoim zdaniem?

 W sumie słucham wszystkiego, co mi wpadnie w ucho. Ostatnio lubię słuchać zespołów Fall Out Boy i Imagine Dragons.

Przejdźmy dalej. Jak zaczęła się Twoja przygoda z grą Counter-Strike i ile miałeś wtedy lat?

W cs'a zacząłem grać w 2008r. Miałem wtedy 10 lat. Kupiłem tę strzelankę jeszcze w wersji pudełkowej i tak sobie grywałem w weekendy. Potem przerodziło się to w coraz częstszą przyjemność. Wracałem ze szkoły, włączałem komputer i grałem.

Powiedz jak usłyszałeś o Pochylni?

Na Pochylnię trafiłem przez przypadek. Latałem pomiędzy serwerami, aż znalazłem się na pochylniowym PB. Akurat ktoś się wtedy wyzywał, jeżeli mnie pamięć nie myli był to Buszek i zostałem, bo wymiana zdań była ciekawa. Potem obczaiłem, że mod PB jest ciekawy, więc zostałem na trochę dłużej. Dzięki Baszce i jego płaceniu za UB zostałem na parę dobrych lat.

 

 

source.gif

 

Mógłbyś nam wypisać wszystkie rangi jakie miałeś na Pochylni?

No to tak:

- admin PB CS:GO Mod,

- opiekun PB i CS:GO Mod,

- moderator,

  - do teraz: bywalec.

Powiesz nam czemu zrezygnowałeś z tych rang?

 A kto powiedział, że zrezygnowałem? Zostały mi odebrane za nieaktywność.

Cofnijmy się znowu w czasie. Co powiesz o tej sytuacji, gdy S@, moderatorzy, H@ i Opiekun TS3 zrezygnowali z swoich rang?

Powiem tak sam byłem bliski odejścia w tamtym czasie, lecz zostałem dla beki z @@Skip3r. On chyba miał już wtedy bana, więc zostałem pośrednikiem miedzy nim a aquaxem. A co do awantury, co było to było, wtedy sieć nie trzymała się najlepiej i wielu starszych graczy miało dość tego, co robiła "góra".

Gdybyś miał możliwość zmiany czegoś na forum co byś zmienił?

Na forum wprowadziłbym wreszcie jakąś dyscyplinę. Teraz to banda małych dzieci + rada do wyższej administracji. CS:GO to też przyszłość, inwestujcie w tę grę. 

Przejdźmy dalej. Mógłbyś opisać każdego z administracji? (aquax, DoMAR, VisTeR., HaX*, CroXiu, Risk i Aragorn?)

No to tak:

aquax - człowiek potrzebujący sekretarki, nigdy nie można go znaleźć.

DoMAR - luźny człowiek, trochę zakręcony.

VisTeR. - obowiązkowy, ale z poczuciem humoru.

HaX* - z tym człowiekiem dużo nie przebywałem, lecz jest zasada: co ruszy HaX, to jest popsute 

CroXiu - nie miałem przyjemności poznać.

Risk - łysy, dres, człowiek wpierdol 

Aragorn - jedyny przykładał się do roboty, ma chyba za dużo czasu 

Bardzo ciekawe opisy  Przejdźmy dalej, gotowy na szybkie pytania?

No dawaj. 

Pepsi czy Coca-Cola?

Coca-Cola.

Pizza czy zapiekanka? 

Pizza.

Hot dog czy kebab?

Kebsik.

Piłka nożna czy ręczna?

Oczywiście, że ręczna. Piłkarzyki to aktorzy, a nie sportowcy.

A więc kończymy wywiad. Chciałbyś coś dodać, kogoś pozdrowić? Jak się czujesz po tym wywiadzie?

 Pozdrawiam Muśka, anexxa, Bachę, menela, Pingla, Skip3ra, administracje. No i oczywiście jak mógłbym zapomnieć o nizorafie :-) I tak nie miałem nic ciekawego do roboty, więc jakoś miłej spędziłem czas 

Dzięki za udział w wywiadzie. Życzę miłego dnia! :> 

 Nawzajem.
 

 

 

Pozdrawiam @Juleya!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalam za starania. Lecz..

Przechodzenie z pytania do pytania powinno byc jakieś płynne. Raz leci o szkole a za sekunde o zwierzetach.

 

Po drugie Julia, nie dodawaj co chwilę nowych wywiadów bo za chwilę zabraknie ludzie ;) powiedziałbym że jeden na tydzień by wystarczył, przez ten tydzień by był dokladniej przygotowany. A tak jak co 2/3 dni przepraszam ale wydaje mi sie na pałe. Duży plus ze sie starasz ale moim zdaniem wiecej czasu powinnas przeznaczac na dany wywiad. Wieksze odstepy miedzy jednym a drugim wywiadem. To tyle.

 

Pozdrawiam.

To ja lolek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luczko ziomeczku gdzie Ty byłeś jak Ciebie nie było. :D

No no zabraknie ludzie i znowu dział ucichnie. Lepiej wyznaczyć sobie np dzień w tyg gdzie będzie wydawać kolejny wywiad. I będzie to ciekawsze, nie ktorzy beda wyczekiwac ten dzień z paru powodów. Jest to jakas odskocznia od reszty, mozna poznac kogos blizej. Sama ciekawość z kim tym razem bedzie wywiad , sprawi ze bedzie wiecej czytelników. A tak jak będzie co 2/3 dni traci to sens z wielu powodów.

 

Z kaźdym wywiadem widac ze sie starasz, lecz musisz wprowadzic to co napisalem. Wiecej czasu - oznacza bardziej przygotowany artykuł. Wiecej czasu na przygotowanie pytan itp.

 

Pozzdrawiam

To ja lolek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wywiad ;) 

Jedyne do czego się przyczepię, to poniższe pytanie. Wywiad jest formą, którą czyta więcej osób, więc pytania powinny być pisane pod czytelników. Czyli nie "które poleciłbyś mi zwiedzić", a "które polecił zwiedzić czytelnikom", "które poleciłbyś zwiedzić", "które poleciłbyś osobom wybierającym się do Bydgoszczy" itp. Przynajmniej ja tak to widzę. Zresztą Bambus też to zaznaczył pod poprzednim wywiadem ;)

Dnia 15.11.2016 o 11:30, Juleya napisał:

Bydgoszcz to ładne miasto. Czy są jakieś szczególne miejsca, które poleciłbyś mi zwiedzić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...