Skocz do zawartości

Czas na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Czy jest możliwość dodania opcji żeby można było widzieć ile kto na forum ma spędzone w sumie godzin. Wcześniej wszystko było git ale od jakiegoś czasu nie ma tego a ja na przykład Chciałbym bardzo wiedzieć ile to ja mam godzinek na forum przesiedziane. Podejrzewam, że inni użytkownicy również byli by zadowoleni z tejże oto opcji ;)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Rey1 napisał:

Też jestem ZA, to chyba było, ale po zmianie tej domeny czy czegoś uciekło

Raczej chciałeś napisać po zmianie stylu forum.

Co do propozycji myślę, że rankingi użytkowników zostaną przywrócone tak jak było na poprzednim stylu. A nowe posty i tematy znikną z bocznej tabeli do zakładki "nieprzeczytana zawartość". Styl jednak wymaga jeszcze kilku poprawek z tego co widzę także spokojnie i nie wszystko naraz. Wszystko będzie na swoim miejscu z kwestią czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest już aktualny temat to nie bede zakładał innego.

Moja propozycja jest taka żeby dodać takie coś że jak zaobserwujemy jakiś temat albo dział to żeby informacje o nich ( czyli gdy ktoś dodać odpowiedź lub ktos zamknal temat) pojawiały sie w prawym górnym rogu jako Powiadomienia, a nie żeby przychodziły na e-maila. Wiem, że to bedzie spam jak ktoś doda np. 5 odpowiedzi w temacie, ale niektórzy (w tym ja :D ) chcą być na bierząco ze wszystkim, żeby nie szukać tematu po pare minut, szczególnie jak ktoś ma wolny internet, czyli krótko mówiąc chce takie Dokładniejsze obserwowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za jedną i za drugą opcją.

Ta pierwsza opcja nie obciąży zbytnio forum.

Psychiczny.. drugą opcję można dodać na próbę. Jeśli będzie wszystko sprawnie działało to się zostawi. Natomiast jeśli zacznie zamulać forum to się usunie. Nigdy nic nie wiadomo.

Ja to samo miałem z serwerem. Niby serwer obciążony ale jednak nie do końca a po dłuższych staraniach się udało osiągnąć cel (serwer chodzi dobrze i bardzo przydatne pluginy są). Owszem zdarzają się lagi ale niewielkie i rzadko. Te opcje, które mogą ułatwić pracę, zawsze warto sprawdzić. Metoda prób i błędów. Widzę, że coś jest nie tak to poprawiam w ostateczności usuwam. Takie jest moje zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza jest spoko. Przydatne to. Można znowu dodać wymagania czasu na forum do wymagań w podaniach. Chociaż ja chyba nie chcę wiedzieć ile czasu jestem na forum... Bo grubo ponad 100 dni powinno być :P

@Rey1 Jednak czy to jest aż tak potrzebne? Masz coś takiego jak "Nieprzeczytana zawartość". Wystarczy, że w nią wejdziesz i tak masz wszystkie ostatnio napisane posty. Tych postów jak na razie dziennie nie ma dużo i spokojnie idzie to wszystko przeczytać. 

I tak jak Łysy mówi, wywalić z prawej nowe posty i tematy, bo to wszystko jest w "Nieprzeczytana zawartość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak napisał HA wszystko jest w nieprzeczytanych:) Nie potrzebnie dodatkowo obciążać forum,a każda modyfikacja wiąże się z tym,że coś może działać nieprawidłowo-po co zmieniać coś co bardzo fajnie działa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...