Skocz do zawartości

Lekkie zmiany


Rekomendowane odpowiedzi

1: Usunąć to z czatu: https://scr.hu/04KNrr   (jest to niepotrzebne, ta informacja nie powinna sie tam pojawiac)

2: Extra Ninja - Dodac by posiadała 2x skoki. Wcześniej jak ją kupiłam miała ona 2 skoki, niestety zostalo coś zmienione gdy Ana (byla opiekunka) robiła nową odsłone Pro Cod'a. Miało to zostać naprawione a zmian nie widać od roku. Jak na klase Premium nie opłaca się jej kupować, bo jest wybrakowana. 

3. http://aquax2.unixstorm.org/shopsms/  - nie wiem co jest nie tak gdyż dawno tutaj nie byłam, ale można by dodać wszystkie klasy do sklepu.

4. Czasem bugują sie klasy i maja one niewidzialnosc (dopoki sie nie zrobi reconnect'a), mozna by to poprawić, by ten błąd nie występował.

5. Nastepnym i ostatnim problemem są co  jakiś czas  crashe serwera, tez wypadałoby to ogarnąć. (zazwyczaj z 2/3 razy dziennie)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zastanowię się :P

2. Ninja jest zrobiona lecz muszę czekać na silnik

3. Zobaczę co da się z tym zrobić lecz Extra Ninja już dawno wyleciała ze sklepu więc nie zostanie dodana.

4. Z tym będzie problem ale postaram się z tym jakoś uporać 

5. Są one wywołane przez 2 perki tj. Tajemnica Assasina i Cichy Zabójca a dokładnie problem jest w cichych krokach. Właśnie teraz nad tym pracuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Karina ^^ napisał:

Nad tym 1 to robota nawet nie 5-ciu minut..

Wiem ale jest jeszcze taka opcja, że zamiast usuwać to poprawić tekst.

Być może zdarzyć się tak, że przyjdzie ktoś nowy, kto po raz pierwszy gra w CS i akurat trafił na ten serwer. Więc taka informacja może być dla niego przydatna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta informacja z 1 jest tylko dla osoby, która ma dostęp do plików. To jest w pliku advertisements.ini. Jest to informacja, jak opisywać reklamy w nim zawarte. Teoretycznie robota powinna być na 10 sekund. Jednak ja już próbowałem ją wygasić poprzez najprostszy sposób, czyli wstawienie średnika na początku. No i nie działa. Dalej pojawia się ta informacja na say'u. Jednak możesz jeszcze spróbować zmienić to przy wyłączonym serwerze, bo chyba tutaj tylko tak działają zmiany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...