Skocz do zawartości

Spoczywaj w pokoju Przyjacielu


Ana

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj odszedł wasz kolega, mój przyjaciel Risk. Krystian zmarł mając 24 lata, w skutek powikłań po skomplikowanej operacji. Wielu miało nadzieję do końca, że wyjdzie z tego bo był silnym chłopakiem. Niestety nadzieja odeszła wczoraj razem z nim. Nadchodzi czas świąt, niech to będzie powodem do przemyśleń dla wielu czy warto kłócić się o byle głupoty. Los może zabrać nam bliskich czy znajomych a my możemy później żałować.

Krystianie dziękuję Ci za wszystkie długie chwile spędzone na videorozmowie, za o że byłeś, stałeś za mną murem. Za to co zrobiłeś dla tej społeczności. Za Twój humor i to że zawsze widziałeś wszystko w różowych kolorach. Niestety los zadecydował, że nie poznasz osobiście mojej córeczki bo już nie dojedziesz na chrzciny. Spoczywaj w pokoju przyjacielu - w pamięci pozostaniesz na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę nadal w top uwierzyć , niee ogarniam tego .Ja do Konina mam 50 nie cale km kur** to jest do do przyjęcia jestem teraz oszołomiony bez kitu , Risk Przecież był takich Zaj**istym ziomkiem , TO już kurde nie będzie ta sama sieć ,on wnosił to coś do tej sieci tego czegoś nikt inny nie wniesie .Nie będe Pisał 'Żegnaj Risk' Bo w to nie wierzę  muszę to ogarnać się zastanowić nie przyjmuje tego do wiadomości co piszecie ... ZSZOKOWANY w UJ !!!!!!

Żegnaj Przyjacielu !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjazny chłopak z niego był. 24 lata, mój rocznik aż się wierzyć nie chce że ludzie w tak młodym wieku muszą odchodzić. Zapamiętam jego na pewno. Samo wchodzenie tu na pochylnie będzie mi o nim przypominać. Kolega niesamowity. Spoczywaj w spokoju przyjacielu !

 

Tak poza tym jakiś wieniec z pochylni będzie ? Wgl kiedy jest pogrzeb ? Może ktoś udzielić informacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak Kilka słów ode mnie 

Dziękuje ci Risku że mi powiedziałeś o tey sieci nie mam nawet jak ci teraz podziękować jesteś i będziesz mocnym chłopakiem 

Cóż nie kiedy nie mamy wystarczająco sił by iści dalej 

Pamiętaj nasze drogi się zejdą za kilka lat :P i wtedy będziemy op serwowali Pochylnie z nie ba 

Chociaż dalej nie mogę się pogodzić że ciebie z nami nie ma 

Św Pamięci Risk ! [*]

Spoczywaj w pokoju Mój Kumplu

Do zobaczenia w niebie :( :( :( 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

    • Administrator
    • Moderator
    • UB Team
    • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS
    • Opiekun Discord
    • Grafik
    • Moderator Discord
    • Multi Admin
    • Admin GO MOD 4MAPS
    • Admin GO MOD ONLY DD2
    • Admin GunXpMod
    • Admin ONLY DD2
    • Donator
    • Premium
    • Weteran
    • Bywalec
    • Dziewczyna
    • Użytkownik
×
×
  • Dodaj nową pozycję...