• Ogłoszenia

• Psychiczny..

Niedziałające ikony powiadomień.   19.01.2017

Witam! Pewnie zwróciliście uwagę, że nie działa ikona powiadomień u góry ekranu. Jest to spowodowane złym dopasowaniem rozdzielczości. Po ustawieniu rozmiaru strony na 90%, wszystko powinno działać poprawnie. Dla tych, co nie wiedzą jak, to wciśnijcie ctrl i zmieniacie scrollem od myszki.
    • Aragorn

Zmiana regulaminu.   19.01.2017

UWAGA! Zmiana 22 punktu w regulaminie serwerów. Prosimy o zapoznanie się - http://pochylnia.pl/topic/20286-regulamin-serwerów-counter-strike/  
    • VisTeR.

Konkurs na COD 601   20.01.2017

Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
JULA

Czternaste wydanie "Pochylnia News"!

18 postów w tym temacie

Powiem postaraliście się , jestem zdumiony wręcz się wczytałem w historie Pochylni .Są tu rzeczy o których nie wiedziałem ,a teraz się dowiedziałem dużo więcej.Co raaz to Ciekawsze i Lepsze Wydanie ;) .   Pozdrawiam . Świetnie !!! ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Artykuł ciekawy, przeczytałem cały od góry do dołu, powiem tak, DOBRA ROBOTA. Świetnie to wygląda i dobrze się czyta, tak jak ktoś wyżej pisał, sporo można się dowiedzieć ciekawych rzeczy o których przeciętny użytkownik forum by nie wiedział. Oby więcej takich "Pochylnia News".

Pozdrawiam serdecznie i również życzę wesołych świąt :B 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Duży progress w porównaniu z wywiadami w twoim wykonaniu.  Rzetelne informacje, dobra składnia i poziom. Założę się, że spory wkład mieli w to Aragorn i Nonitek, ale i tak propsy dla wszystkich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowe osoby będą zainteresowane starymi dziejami pochylni, ale starzy wyjadacze, którzy już to czytali, oczekiwali napewno trochę innego wydania njusów.

A i co mi się rzuciło w oczy, to za dużo mieszania kolorami. Mogliście już pisać ciągle tym brzoskwiniowym (chociaż chyba to bardziej łososiowy) kolorem, chociaż nie ukrywam, że i to trochę mnie denerwowało i wolałbym zwykłą, białą czcionkę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepszy artykół jaki czytałem na tym forum:):):):) Świetny prefekcyjny,bez błędów,aż się kręci łezka w oczku:):):) Całość sprowadziłaś do takiego minimum,że nowa osoba będzie wiedziała co i jak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

<3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 16.12.2016 o 20:20, max337 napisał:

Nowe osoby będą zainteresowane starymi dziejami pochylni, ale starzy wyjadacze, którzy już to czytali, oczekiwali napewno trochę innego wydania njusów.

Jednak starzy wyjadacze nie wchodzą już tak często, a nowych osób ciągle przybywa. Może nowy, aktywny temat bardziej ich zachęci do czytania, niż te starsze, kilkuletnie :) 

9 godzin temu, wQ. napisał:

@topic

Zapomniałaś/zapomnieliście również o tym, że mialem moda i z niego też zrezygnowałem :/.

2/10

W zasadzie to nie zapomnieliśmy. Przy zbieraniu informacji podałem, że miałeś moda i opiekuna, jednak nie zauważyłem, że nie zostało to dodane do wersji ostatecznej. Wybacz :) 

4 godziny temu, lukizzz napisał:

Mierne te nowe PN. 

No cóż, nie każdemu dogodzimy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odnośnie AIM/FY/AWP można było dodać, że serwer został przejęty przez Psychicznego z tego względu, że wcześniej byłem ja jego Opiekunem i wniosłem na serwer wiele zmian. Można powiedzieć, że od podstaw został on postawiony na bazie wcześniejszych pluginów. Stare AIM/FY/AWP już nie cieszy się taką popularnością jak kiedyś, bo być może graczom się znudziło jedno i to samo, a teraz serwer potrzebuje modyfikacji, dobrej reklamy no i tak myślę, że jeszcze 2 sloty wraz z HLTV, ale to już leży w gestii aquaxa no i teraźniejszego Opiekuna.

Na ONLY DD2 trochę się zmieniło w ostatnim czasie. Na serwer powróciła usługa VIP, która dostępna jest w naszym sklepie. Pojawiło się także wiele urozmaiceń, m.in. asysty, przenikanie na początku rundy, aby nie blokować się na respie i inne. Zwiększono też wymagania na admina oraz przeprowadzono porządki w tym gronie.

Usługa VIP była już tutaj w lutym i można było ją uzyskać jedynie w konkursach. Natomiast VIP trafił do sklepiku jakoś w okresie wakacyjnym albo nawet jeszcze w maju, bo wraz z aquaxem uznaliśmy, że potrzebujemy pieniędzy na reklamę by serwer stał z ludźmi, a nie świecił pustkami. Urozmaicenia, o których napisałaś również były dodane przeze mnie w lutym, więc nie wiem dlaczego jest tutaj napisane w ostatnim czasie, ale zdziwiło mnie to, bo te zmiany zaszły już wieki czasów temu i są one nawet trzynastym wydaniu PN wymienione. Jedynie co się zmieniło na serwerze OnlyDD2 to rangi CS:GO, modele broni i nawet się zastanawiam dlaczego jest wymieniony spadochron i gracz rundy jak to było jeszcze za moich czasów w okresie wakacyjnym. Poza tym poprawione info nadal nie działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bieda, fuszerka i wzór jeden i ten sam ;c jednym słowem żenada xD i jestem ciekaw czemu mnie nie ma ani w rezygnacjach ani nie jestem wspomniany w dziale serwera pb... Hmm uważam to za cenzurę komuniści! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.