Не смотри на м

Czternaste wydanie "Pochylnia News"!

19 postów w tym temacie

Powiem postaraliście się , jestem zdumiony wręcz się wczytałem w historie Pochylni .Są tu rzeczy o których nie wiedziałem ,a teraz się dowiedziałem dużo więcej.Co raaz to Ciekawsze i Lepsze Wydanie ;) .   Pozdrawiam . Świetnie !!! ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Artykuł ciekawy, przeczytałem cały od góry do dołu, powiem tak, DOBRA ROBOTA. Świetnie to wygląda i dobrze się czyta, tak jak ktoś wyżej pisał, sporo można się dowiedzieć ciekawych rzeczy o których przeciętny użytkownik forum by nie wiedział. Oby więcej takich "Pochylnia News".

Pozdrawiam serdecznie i również życzę wesołych świąt :B 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Duży progress w porównaniu z wywiadami w twoim wykonaniu.  Rzetelne informacje, dobra składnia i poziom. Założę się, że spory wkład mieli w to Aragorn i Nonitek, ale i tak propsy dla wszystkich.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, Skip3r napisał:

Założę się, że spory wkład mieli w to Aragorn i Nonitek

oj tam :B

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowe osoby będą zainteresowane starymi dziejami pochylni, ale starzy wyjadacze, którzy już to czytali, oczekiwali napewno trochę innego wydania njusów.

A i co mi się rzuciło w oczy, to za dużo mieszania kolorami. Mogliście już pisać ciągle tym brzoskwiniowym (chociaż chyba to bardziej łososiowy) kolorem, chociaż nie ukrywam, że i to trochę mnie denerwowało i wolałbym zwykłą, białą czcionkę ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kawał dobrej roboty. Gratulacje :D

4 godziny temu, BezimiennaJulka napisał:
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepszy artykół jaki czytałem na tym forum:):):):) Świetny prefekcyjny,bez błędów,aż się kręci łezka w oczku:):):) Całość sprowadziłaś do takiego minimum,że nowa osoba będzie wiedziała co i jak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

<3

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@up 

Więcej "!" nie można było najebać?

@topic

Zapomniałaś/zapomnieliście również o tym, że mialem moda i z niego też zrezygnowałem :/.

2/10

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo przyjemny newsik. 

Miło że dodaliście informacje na temat Riska.

Wesołych Świąt !

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 16.12.2016 o 20:20, max337 napisał:

Nowe osoby będą zainteresowane starymi dziejami pochylni, ale starzy wyjadacze, którzy już to czytali, oczekiwali napewno trochę innego wydania njusów.

Jednak starzy wyjadacze nie wchodzą już tak często, a nowych osób ciągle przybywa. Może nowy, aktywny temat bardziej ich zachęci do czytania, niż te starsze, kilkuletnie :) 

9 godzin temu, wQ. napisał:

@topic

Zapomniałaś/zapomnieliście również o tym, że mialem moda i z niego też zrezygnowałem :/.

2/10

W zasadzie to nie zapomnieliśmy. Przy zbieraniu informacji podałem, że miałeś moda i opiekuna, jednak nie zauważyłem, że nie zostało to dodane do wersji ostatecznej. Wybacz :) 

4 godziny temu, lukizzz napisał:

Mierne te nowe PN. 

No cóż, nie każdemu dogodzimy ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odnośnie AIM/FY/AWP można było dodać, że serwer został przejęty przez Psychicznego z tego względu, że wcześniej byłem ja jego Opiekunem i wniosłem na serwer wiele zmian. Można powiedzieć, że od podstaw został on postawiony na bazie wcześniejszych pluginów. Stare AIM/FY/AWP już nie cieszy się taką popularnością jak kiedyś, bo być może graczom się znudziło jedno i to samo, a teraz serwer potrzebuje modyfikacji, dobrej reklamy no i tak myślę, że jeszcze 2 sloty wraz z HLTV, ale to już leży w gestii aquaxa no i teraźniejszego Opiekuna.

Na ONLY DD2 trochę się zmieniło w ostatnim czasie. Na serwer powróciła usługa VIP, która dostępna jest w naszym sklepie. Pojawiło się także wiele urozmaiceń, m.in. asysty, przenikanie na początku rundy, aby nie blokować się na respie i inne. Zwiększono też wymagania na admina oraz przeprowadzono porządki w tym gronie.

Usługa VIP była już tutaj w lutym i można było ją uzyskać jedynie w konkursach. Natomiast VIP trafił do sklepiku jakoś w okresie wakacyjnym albo nawet jeszcze w maju, bo wraz z aquaxem uznaliśmy, że potrzebujemy pieniędzy na reklamę by serwer stał z ludźmi, a nie świecił pustkami. Urozmaicenia, o których napisałaś również były dodane przeze mnie w lutym, więc nie wiem dlaczego jest tutaj napisane w ostatnim czasie, ale zdziwiło mnie to, bo te zmiany zaszły już wieki czasów temu i są one nawet trzynastym wydaniu PN wymienione. Jedynie co się zmieniło na serwerze OnlyDD2 to rangi CS:GO, modele broni i nawet się zastanawiam dlaczego jest wymieniony spadochron i gracz rundy jak to było jeszcze za moich czasów w okresie wakacyjnym. Poza tym poprawione info nadal nie działa.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bieda, fuszerka i wzór jeden i ten sam ;c jednym słowem żenada xD i jestem ciekaw czemu mnie nie ma ani w rezygnacjach ani nie jestem wspomniany w dziale serwera pb... Hmm uważam to za cenzurę komuniści! :D

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

38889a8922098.png

Temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
Ekipa Pochylnia.pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.