Skocz do zawartości

Coś na święta dla wszystkich.


DoMAR

Rekomendowane odpowiedzi

Proponował bym, aby zwiększyć na czas trwania świąt  expy/dropy itd..  na WSZYSTKICH serverach pochylni to co można zdobyć, osiągnąć itd,  aby to zwiększyć   np. na jakiś cod;ach expa dać 3x,  na go modach dropy kluczy i skinów 3x i tak na wszystkich serverach aby coś było zwiększone z okazji świąt.

Większość graczy gra na danym serverze jak na każdym servie coś zwiększymy to każdy gracz pochylni będzie miał jakiś tam prezencik, i zamiast siedzieć z rodziną przy stole będą expić i zdobywać lvl :D

 

 

Dla przykładu od 20.12 do 31.12 wszystko 5x,  albo można już od dziś/jutra zacząć. 

 

Piszcie czy taki pomysł/prezent by wam się spodobał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Sztynks Yolo napisał:

Jak dla mnie dobry pomysł. Nowi gracze przyjdą i będą żebrać o skiny/klucze/skrzynki.

 ( Mój głos pewnie mało znaczy bo to od Opiekunów zależy ale cóż poradze :( )

Popieram w całości:):) Fanatycy będą błagać:):)
Sam rozdałem wszystko co miałem,bo ja się w to nie bawię i kto pierwszy ten lepszy:)
Super idea:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pomysł przyjęty,Góra napewno przy tym przystanie.bo ściągnie to wieli graczy,którzy bądą wiedzieli i widzieli,że gra się opłaca :):):) 
Mając z tego korzyść na expie będą chcieli więcej:):):)

Kwestia akceptu:):):):):):):):):):):))):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2016 o 22:37, Skip3r napisał:

Myślę, że Opiekun nie ma prawa decydować, o zwiększeniu dropow. To właściciel za wszystko płaci i to on powinien decydować czy sytuacja materialna jest na tyle dobra, żeby pozwolić sobie na taki event.

Przepraszam,że post pod postem...
Co Ty możesz wiedzieć o wydatkach i kosztach związanych z serwerem-reklamami. Właściciel jak to napisałeś ma jedynie sponsoring i jego kał obchodzi jak funkcjonuje serwerownia!!! To od Nas Użytkowników,graczy,osób spędzajądzych czas na FORUM i serwerze zależy czy coś wejdzie w życie!!!!
To My jesteśmy Panami Serwerowni,bo bez Nas nie będzie tego co powstało w wyniku ciężkiej pracy Administracij:):):
Cieszę się,że tu trafiłem i chciałbym być z Wami jak najdłużej z tymi co są i co przychodzą,bo jest ich sporo TWORZĄC wspaniała atmosferę wśród graczy:):):) Nawet Ci nieśmieli zaczynają się odzywać kiedy jest dobry team w ct i tt:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tygrysekk napisał:

Przepraszam,że post pod postem...
Co Ty możesz wiedzieć o wydatkach i kosztach związanych z serwerem-reklamami. Właściciel jak to napisałeś ma jedynie sponsoring i jego kał obchodzi jak funkcjonuje serwerownia!!! To od Nas Użytkowników,graczy,osób spędzajądzych czas na FORUM i serwerze zależy czy coś wejdzie w życie!!!!
To My jesteśmy Panami Serwerowni,bo bez Nas nie będzie tego co powstało w wyniku ciężkiej pracy Administracij:):):
Cieszę się,że tu trafiłem i chciałbym być z Wami jak najdłużej z tymi co są i co przychodzą,bo jest ich sporo TWORZĄC wspaniała atmosferę wśród graczy:):):) Nawet Ci nieśmieli zaczynają się odzywać kiedy jest dobry team w ct i tt:):):)

Myślę, że akurat Skip3r wie wystarczająco dużo o tego typu wydatkach. Do tego dobrze mówi. Drop na go modach (skrzynki, klucze), to jest kasa aquaxa, więc to on powinien o tym decydować. Nie zgodzę się też z Tobą, że tylko od nas, graczy, zależy to, czy coś wejdzie w życie. Nad wszystkim sprawuje pieczę właściciel i jak będzie miał kaprys, by zamknąć wszystko w cholerę, to zamknie wszystko w cholerę i tyle będzie władzy graczy :D 

A co do expa na serwerach, to jak najbardziej jest to we władzy opiekuna. ;) Ja u siebie jednak expa nie zmienię, bo nie wiemy jak to zrobić. A przynajmniej to co robiliśmy, to nie działało :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...