Skocz do zawartości

Huawei P9 Lite


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was mam pytanie  dotyczące abonamnet t-mobile , otóz mam w pakietach Nielimitowane sms/mms  rozmowy do komorek i stacjonarnych na terenie Polski i Nielimitowany internet  , w to wchodzi jeszcze facebook bez limitu danych i Tidal , tez bez limitu danych . Otóż mam problem i pytanie dotyczące tego otóż Tidal , niby mam bez limitu danych i to mam w abonamencie a jak chce sie zaarejestrowac w tidal to wyskakuje cos takiego : i co ja mam teraz zrobic bo widze ze tam to 20 zl kosztuje a ja to niby mam w abonamencie , pomózcie 

15658149_745274528959479_1215145197_o.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @MafiOozo, lecz wydaje mi się, że możesz dezaktywować TIDAL (ha ha wydawało mi się, że on jest tylko z Play :P). Radzę uważać na abonament. Skąd wiem? Mój kolega ma na abonament i....

Płacisz np 60 zł miesięcznie (w jego przypadku tak jest), niby masz nielimitowane rozmowy, sms/mms do wszystkich sieci w kraju oraz internet a trzeba czasem płacić ponad 200 zł.

Wiem, że mowa o TIDAL ale radzę uważać na abonament. Wg mnie lepszy jest mix, gdzie nie ma ukrytych kosztów. Jedynie przy podpisaniu umowy trzeba uważać na... Hmm.. jak by to wyjaśnić... Przykładowo masz umowę na 24 miesiące za 50 zł gdzie przez 12 miesięcy płacisz normalnie 50 zł a drugie 12 miesięcy 100 zł miesięcznie.

Najlepiej przeczytać całą umowę do końca i ze zrozumieniem a w razie problemów zgłosić się do odpowiedniej służby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, największe koncerny telekomunikacyjne mają takich konsultantów i twórców umów, że raczej żadna służba nie pomoże. Wszelkie umowy są tak skonstruowane, że z momentem podpisu dużo raczej nie zdziałasz. ;) Przynajmniej tutaj Lewyy raczej nic nie ugra bo ewidentnie jest to gra definicji słownych, tak jak w polskich kodeksach, o których co nieco się orientuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wyrażam zgodę na niezwłoczną aktywację zamówionych usług tracąc tym samym prawa do odstąpienia od umowy z chwilą udostępnienia mi treści cyfrowych" jprdl co to wgl jest... Ja w Play już miałem wszystko na następny dzień i miałem czas 14 dni (coś w stylu testu) do odstąpienia od umowy lecz mi się spodobała i spłacam sobie :P

 

Edit. Dodam, że mam na mix a nie na abonament :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem ci Że mix a abonament niczym się nie różnią to że abonament przysyłają ci E-fakture a mix doładowujesz konto :)

Ja sam uważam że lepszy abonament :) bo sporo dzwonie i czasem nawet czasu bym nie miał doładować konto itp dlatego by jest bardziej na rękę abonament dostaje na emaila raz w miesiącu e fakture i ją opłacam mam tam termin bodajże od 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...