Skocz do zawartości

freestylerv3


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  FREESTYLER 
Wiek:  17
Znajomość AMXX: 6
Doświadczenie:  duze 
Staż w CS'a: 7/8 lat 
SteamID: 0:0:20461015
Link do profilu na banid: http://banid.pl/kto?to=0:0:20461015
Link do profilu na Game Tracker: http://cache.www.gametracker.com/player/FREESTYLER/79.133.192.41:27069/
Kontakt:  steam /pw 
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Powinniscie mnie wybrac poniewaz, lubie ten serwer gram na nim czesto, aktywnosc adminow wynosi 0 kab nie raz wejdzie pogra chwile albo posiedzi na spec i pojdzie sobie, ja jak gram to gram dlugo, ostatni tydzien +/- nie gralem poniewaz chory bylem i nie mialem jak grac. Na serwer potrzeba adminow/admina ktory bedzie aktywny i na zawołanie, jak na razie to brak ich dlatego napisalem to podanie,zeby pomoc kabowi, tamtego drugiego to nawet nie biore pod uwage, jak wspomnialem aktywnosc na serwerze 0 ;]. Majac admina pozbede sie czitow, ogarne serwer by panowal lad i sklad, pozdro ;D 

 

Edytowane przez Psychiczny..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako graczowi nie umiem nic zarzucić,jest i jest bardzo fajnym przeciwnikiem z którym da się pograć i pożartować:):) Jak to się mówi i do tańca i do różańca:D Wymiata na AFA, jest często i w tedy daje popis swoich umiejętności:):) nie raz pisał,żebym wpadł na AH,bo tam się dopiero dzieje:):) Co do grywalności na AH,to zapewno się to zwiększy,kiedy będzie miał możliwość banowania graczy,którzy często gęsto są odpaleni,a co do Administratorów to nie zawsze są a kolejne patrzałki i zmysł cziterski się przyda:):):)

Na AFA dawał info żebym spojrzał na gracza,który według niego wydawał się podejrzany,moim zdaniem jest dość ciekawym "nabytkiem" dla serwerowni,bo może wprowadzić coś nowego innego do gry i świata Waszego/teraz Naszego:):):)

JAK NAJBARDZIEJ ZAAAAA
Do tego wnikł w administrację,że wyłapał Adma:( pełniącego funkcję na czitach:(Nie ważne jakim sposobem,ale interesuje się tym co dzieję się w śród forumowiczów:):):):)
Kolejny +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie owijając w bawełnę

HaX* ujął go bardzo dobrze nic dodać nic ująć. Każde jego konto powinno być banowane. Jestem na Wielkie NIE.  Powody na nie :
Jest to gracz " Arogancki ", brak kultury 100%, na "chama" inaczej tego nazwać nie można próbuje zdobyć range admina bądź inna, kupując range premium chce się przymilić, że dacie mu łatwiej range, nieraz były na niego skargi, nadużywał swojej rangi jak tylko się dało nie patrząc na multi-head albo inne serwerownie gdzie był banowany na sieci i tracił range, zawsze obrażał każdego i do tej pory na pewno się nie zmienił, potrafił dodać do znajomych i pisać teksty twoja star...... itd. Zresztą same jego banowanie kont świadczą jaki był człowiekiem bez powodu by nie miał ich usuniętych już kilka razy na tej sieci.

Teraz zdanie do tygrysekk, nie znasz go od prawdziwej strony, chciał się pokazać z dobrej strony żebyś mógł się dobrze wypowiedzieć na jego temat w podaniu a więc twoja wypowiedź w tym temacie jest zbędna ale ja ci nie zabronie się wypowiadać. A co do byłego juz admina Dejv że go wyłapał to niedługo sam bym go wrzucił tu na forum bo juz jedno demko miałem ale czekałem za drugim. Więc nie widzę żadnego  +  dla tego gracza a wręcz przeciwnie same minusy.

A teraz co do zdania "   aktywnosc adminow wynosi 0 kab nie raz wejdzie pogra chwile albo posiedzi na spec i pojdzie sobie, ja jak gram to gram dlugo " jestem na serwerze dzień w dzień odkąd dostałem tu admina, teraz może ci powiem w tym tygodniu mogę mieć mniej godzin przegranych z powodu takiego że chodzę na popołudnie do roboty, gdy wbijam od rana na serwer nikgo nie ma więc mam siedziec na tym serwerze i ogladać mape ? a gdy wracam po 22 nikogo nie ma na serwie, lecz gdy ide na rano bądź nocke zawsze jestem dostępny na serwerze i to nie mało oraz wchodzę też na zawołanie. A co do twojej obecności to śmieszy mnie to co napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...