MafiOozo

MafiOozo znów wita

8 postów w tym temacie

Tak więc witam ponownie na pochylni. Postanowiłem tutaj napisać kilka słów do osób, które mnie nie znają lecz niektórzy powinni kojarzyć mnie. 

Na pochylni od bardzo dawna, jeszcze za czasów gry ze Scarem na aim/fy/awp(gdzie byłem też adminem) i gdy H@ był Twin z Volturim. Pełniłem tutaj na pochylni funkcję global moderatora, wcześniej moderatora. Wprowadziłem tutaj wiele innowacji i ulepszeń, które niestety zniknęły, co szkoda. Potem zniknąłem na pewien czas by znów pojawić się jako admin dd2. Adminem byłem ok 2 miesięcy lecz niestety, zmiana pracy zmusiła mnie bym zrezygnował ze stanowiska. Uporządkowałem wszelkie kwestie i ponownie chcę wrócić aby trochę zagościć w forumowym życiu i pomóc w jego rozwoju. 

Coś o sobie. Damian, 22 lata, mieszkam w woj mazowieckim, miasteczko w okolicach Legionowa, pracujący. W tym roku zdany licencjat z administracji. W sumie co mnie tu ściąga? Zawsze mnie ciągnie do CS i chęć pomocy na forach CS a jakoś do pochylni został mały sentyment. Jeśli ktoś ma jakieś pytania-zapraszam.

Pozdrawiam wszystkich i witam raz jeszcze ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja witam wyjątkowo,bo jak to napisałeś byłeś Adminem "mojego-jedyny administrujący" serwera i może dalbyś jakiś pomysł wątek by ten sewrwer jednak nie zniknął:):):)

WIem,że to nie ten temat,ale skoro już o tym mowa i działałeś tu kiedy ja jeszcze nie wiedziałem co gdzie i jak zapewne mógłbyś dać jakieś ciekawe rozwiązania,może te innowacje były by teraz wskazane tu:):):)"Świeży"[sorki] umysł stare możliwośći równa się wiele perspektyw:):)

WITAMY WITAMY ponownie,ja jako świeżaczek i zapewne Weterani:):):):)
Owocnych plonów:):):)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj skoczku ;)

Moze bys zloźył podanko o moderatora lub zaczął w tym kierunku działać. Myślę że by taka osoba przydała się na forum. Nowe pomysły itp.

Pozdrawiam

To ja lolek.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

close.png

Temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
Ekipa Pochylnia.pl

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.