• Ogłoszenia

  • Sandrox

   Konkurs na COD 601   20.01.2017

   Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
  • Skip3r

   Admin Miesiaca   30.01.2017

   Powraca konkurs na Admina Miesiaca, poznaj szczegoly - wiecej w dziale Ogloszenia  
  • MafiOozo

   Wygraj CS:GO w konkursie LOTTO!   14.02.2017

   Wytypuj liczby i wygraj CS:GO w konkursie LOTTO! Więcej w dziale "Konkursy"
Ponury#KILL

Gucio.

7 postów w tym temacie

Witajcie, postanowiłem zorganizować krótką pogadankę w sprawie pana Gucio ;) który należy do grona administracji ProCod'a 80k. Występują u owego pana częste błędy ortograficzne, jak np. "ostrzerzenie" i tego pokroju błędy. Dodatkowo, nie wiem czy wypada adminowi luźno kazać graczowi pisać cały opis sprawy na say'u, kiedy może on mówić przez mikro... Gucio, odpowiedział mu że ma, pozwolę sobie zacytować "muze" więc żeby gracz pisał wszystko na say'u. Wszyscy wiemy że pisanie będąc żywym jest determinujące i jesteśmy przez to łatwym celem. Nawet, jeśli się schowamy, wróg może nas zauważyć. Jeśli mój drugi minus nie ma sensu, to ok, zrozumiem, ale czy błędy ortograficzne są specjalne czy owy pan ma z tym problem? jeśli tak, to rozumiem te błędy a postaram się też zrozumieć się też drugą sprawę.

To tyle, nie mam na celu też obrazić Gucia, gdyż nie jestem jego wrogiem.

 

Ponury

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z mojej skromnej osoby,w regulaminie nic nie ma na ten temat co do mówienia,jeśli chodzi i ortografię to nikt nie wie,czy ktoś ma problem z dysleksją :):) Tak jak ja:):):) nogi jestem z polskiego i tego nie poprawię,bo mi się nie che:P:P:P:P Zgadzam się z Tobą,że osoba pełniąca taką funkcję powinna świecić przykładem,ale jednak każdy jest tylko i niczym więcej jak ssakiem rozumującym:):) i to zapewne określenie wywoła jakiś "skandal",ale tak właśnie jest jesteśmy ssakami!!!!! 
Skoro nie masz mu nic innego do zarzucenia to wydaje mi się temat zbędny:):):P:P:P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy zostało wyjaśnione to zależy od Ciebie autora postu:):):) 
Ale jak mnie mam masz już wyjaśniony swój post-temat i problem to temacik do zamknięcia jest:):):) 
Polecamy się na następny raz:):):)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem tak, admin jako osoba na serwerze, która sprawuja większą władzę, powinna świecić przykładem, to prawda lecz zdarzają się wyjątki. Możliwe, że w/w admin ma problemy z dyskleksją i poprawną polszczyzną. Możliwe lecz niestety raczej tego nie poprawi ze względu na to, że gracz się skarży. Nie wiem ile wspomniany admin ma lat lecz jest to dziwna sytuacja. Z mojego punktu widzenia admina powinno się sądzić z punktu widzenia takiego czy daje słuszne bany, reaguje na u@, ukraca przekleństwa, dba o kulturę na serwerze i szeroko pojęty ład na serwerze więc jest to dla mnie dziwne. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No w sumie są święta więc kieliszek szampana w tą czy w tą i wtedy  literka nie taka.. No nie ma co robić afery my jakoś nie wymagamy aby każdy z adminów był jakimś "polonistą"  każdemu się zdarzy i liczymy na to żeby jak najmniej takich sytuacji było. 

 

"trzeba się pilnować" 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.