Skocz do zawartości

Gangi albo teamy


Rekomendowane odpowiedzi

A jakby tak dodać gangi ?
Otworzyłem taki team z jednym graczem. Zmieniłem nick na Rey |MistrzowieTeam  i już połowa serwera pyta sie co trzeba zrobić by dołączyć do tego teamu itp
Ale problem w tym ze jak zmienie nick to ranga spada do Silver I. Można by było dodać gangi by nie zmieniać nicku.

Więc co sądzicie o tym?  Można by było dodać gangi albo takie teamy od resetu co w nich będzie max 5 osob. Zakładając gang trzeba będzie mieć range powyżej SilverEliteMaster.

Za 1 fraga zdobytego fraga cały gang otrzymuje powiedzmy 150 $ ( to dużo, bo jak 4 osoby zdobędzie po 2 fragi na runde no to już mamy 1200 $, czyli mamy na słabszą broń, a dodajmy swoje kille przez tą runde ) i jeszcze można by było coś z szansą na klucza dla całego teamu np. 0,5 % :D ( zawsze coś, bo jak 5 osob zdobędzie fraga {powiedzmy że w tym samym momencie} to już mamy 2,5 %)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prawdę mówiąc jestem na TAK,bo chodź mnie strasznie wkudenerwuje w sensie ten dla nowych graczy serwer,którzy nie mają wogóle szansy to jestem na tak,bo takie rozwiązanie może osiągnąć niesamowite możliwości na serwie:):) gracz ,za graczem,kolejny dołączy z pośród poprzedników i już wychodzi coś fajnego:):):) Teamy całe,"gangi" jak to nazwaliście:):) ja jestem za:):) to plus dla serwerowni:):):) Przyłączyć się do kogoś by zdobyć coś lepszego-każdy by tak chciał "tylko za zezwoleniem" :):):):) i tu kolejny mankament-każdy może sobie wpisać nick "zespołu" i już ma rangę wyższą:(:( oj trzeba by było ładny plugin wgrać,a co idzie za pluginami,kolejne obciążenie:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...