Skocz do zawartości

Witam was


Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie nie znam na komputerach, ale znalazłem takie coś http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/polecane-laptopy-do-gier.html - Spytam sie jeszcze brata ciotecznego, może on coś doradzi, bo sporo wie o kompach - Odpowiedział : Skoro hajs nie gra roli to moze Asus Gaming, wpisz sobie w Google

 

1 godzinę temu, HaX* napisał:

pożycz z 4 tysiące, kiedyś Ci oddam

Hahaha xD "kiedyś" :P Takie coś:

- Wierzysz w życie po śmierci?

- Tak

- No to tam ci oddam ten pożyczone pieniądze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rey1 napisał:

Ja sie nie znam na komputerach, ale znalazłem takie coś http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/polecane-laptopy-do-gier.html - Spytam sie jeszcze brata ciotecznego, może on coś doradzi, bo sporo wie o kompach - Odpowiedział : Skoro hajs nie gra roli to moze Asus Gaming, wpisz sobie w Google

 

Hahaha xD "kiedyś" :P Takie coś:

- Wierzysz w życie po śmierci?

- Tak

- No to tam ci oddam ten pożyczone pieniądze :D

obecnie mam asusa gamingowego ale szukam czegoś mocniejszego :P bo aktualnie za czołem tworzyć serwer metina 2 z ekipa i też mocny sprzęt musi być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałek to swój chłopak, ręczę za niego obiema nerkami. Albo chociaż wątrobą, w sumie i tak nic niewarta. Na prostym przykładzie udowodnię Ci jego wiarygodność - dałem mu lajka na forum, bo napisał coś tak głupiego, że ja bym się nie powstydził, więc ja też coś napisałem i wiesz co? Zabrał mi modka i dał 3 warny. KOCHAM CIĘ MICHAŁ <3<3<3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, B@aczek napisał:

Nie pożyczam nie znajomym :P 

To daj FB :)

 

Aż z ciekawości spojrzałem i w necie są znacznie droższe opcje ;) np

http://www.kuzniewski.pl/p34407,hp-zbook-17-g3-t6h71ea-intel-core-i7-6700hq-17-3-full-hd-64-gb-9024-2-x-512-m-2-ssd-2-x-4000-ssd-gb-2-x-m-2-ssd-oraz-2-x-ssd-nvidia-quadro-m2000m-windows-10-pro-lub-7-pro-pakiet-uslug-i-wysylka-w-cenie.html?gclid=CMm3zsTUpdECFQIL0wod0fUN0g

http://www.komputronik.pl/product/307878/msi-gt80s-6qf-titan-sli-071pl.html?gclid=CKLo3ZbVpdECFUKVGwodzkcPmg&gclsrc=aw.ds

 

Skoro chcesz aż tak dobre laptopy to wybrałbym te droższe i zapytał się o różnice w wydajności pomiędzy nimi na jakimś forum dla stricte maniaków komputerowych lub ew  poprosił o złożenie np morele.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Fan Zenka napisał:

Michałek to swój chłopak, ręczę za niego obiema nerkami. Albo chociaż wątrobą, w sumie i tak nic niewarta. Na prostym przykładzie udowodnię Ci jego wiarygodność - dałem mu lajka na forum, bo napisał coś tak głupiego, że ja bym się nie powstydził, więc ja też coś napisałem i wiesz co? Zabrał mi modka i dał 3 warny. KOCHAM CIĘ MICHAŁ <3<3<3

XDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grafik
23 godziny temu, B@aczek napisał:

ASUS G752VS-GC064T

Taki model mam na obecną chwile :) i szukam coś mocniejszego :) 

A że często mam wyjazdy to laptop mi się bardziej przy niż PC :)

Nie ma czegoś takiego jak dobre lapki. Obecnie topowym prockiem w lapkach będzie i7 6920HK który jest tylko trochę wydajniejszy od tego 6700hq którego masz w asusie.... Na lapka z takim prockiem musisz szykować około 20k zł co nie zmienia faktu że to i tak crap a zwykły deskopowy i7 6700k za 1,5k będzie nadal wydajniejszy od obu wspomnianych wyżej. Do tego dochodzą przykładowo 1080 w SLI (praktycznie żaden sklep nie wspomni że to wersja mobilna) które są zazwyczaj słabsze o jakies 10-25% od swoich odpowiedników w PC, a sam fakt że w SLI pozostawia sporo do życzenia w kwestii gaminowej bo nadal duża ilość gier jest albo kiepsko zoptymalizowana albo wcale pod dwa układy graficzne więc wychodzi lipa w wielu tytułach pomijając sam fakt że podczas grania przy 2 układach występuje bottleneck przez brak możliwości jakiegoś sensownego podkręcenia procka (typowy problem z lapkami).. no ale skoro już się uparłeś przy lapkach to przykładowo MSI GT83VR 6RF właśnie z tym prockiem, sporą ilością pamięci itd.

ps: @shreder221 HP którego mu proponowałeś wyżej to czysto biznesowy lapek do zadań "specjalnych" typu CAD itd. Układ Quadro M2000M będzie z 10 razy słabszy od 1080 w kwestii gier... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...