• Ogłoszenia

• Psychiczny..

Niedziałające ikony powiadomień.   19.01.2017

Witam! Pewnie zwróciliście uwagę, że nie działa ikona powiadomień u góry ekranu. Jest to spowodowane złym dopasowaniem rozdzielczości. Po ustawieniu rozmiaru strony na 90%, wszystko powinno działać poprawnie. Dla tych, co nie wiedzą jak, to wciśnijcie ctrl i zmieniacie scrollem od myszki.
    • Aragorn

Zmiana regulaminu.   19.01.2017

UWAGA! Zmiana 22 punktu w regulaminie serwerów. Prosimy o zapoznanie się - http://pochylnia.pl/topic/20286-regulamin-serwerów-counter-strike/  
    • VisTeR.

Konkurs na COD 601   20.01.2017

Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
B@aczek

Witam was

20 postów w tym temacie

Szukam dosyć mocnego laptopa do grania jakieś propozycje z waszej strony obraz ostry z kolorami duża wydajności i znakomite efekty dźwiękowe :) 

Nie piszczcie mi o stacjonarnych komputerach bo one mnie nie interesują tylko 

Laptop ! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sie nie znam na komputerach, ale znalazłem takie coś http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/polecane-laptopy-do-gier.html - Spytam sie jeszcze brata ciotecznego, może on coś doradzi, bo sporo wie o kompach - Odpowiedział : Skoro hajs nie gra roli to moze Asus Gaming, wpisz sobie w Google

1 godzinę temu, HaX* napisał:

pożycz z 4 tysiące, kiedyś Ci oddam

Hahaha xD "kiedyś" :P Takie coś:

- Wierzysz w życie po śmierci?

- Tak

- No to tam ci oddam ten pożyczone pieniądze :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Rey1 napisał:

Ja sie nie znam na komputerach, ale znalazłem takie coś http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/polecane-laptopy-do-gier.html - Spytam sie jeszcze brata ciotecznego, może on coś doradzi, bo sporo wie o kompach - Odpowiedział : Skoro hajs nie gra roli to moze Asus Gaming, wpisz sobie w Google

Hahaha xD "kiedyś" :P Takie coś:

- Wierzysz w życie po śmierci?

- Tak

- No to tam ci oddam ten pożyczone pieniądze :D

obecnie mam asusa gamingowego ale szukam czegoś mocniejszego :P bo aktualnie za czołem tworzyć serwer metina 2 z ekipa i też mocny sprzęt musi być :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Michałek to swój chłopak, ręczę za niego obiema nerkami. Albo chociaż wątrobą, w sumie i tak nic niewarta. Na prostym przykładzie udowodnię Ci jego wiarygodność - dałem mu lajka na forum, bo napisał coś tak głupiego, że ja bym się nie powstydził, więc ja też coś napisałem i wiesz co? Zabrał mi modka i dał 3 warny. KOCHAM CIĘ MICHAŁ <3<3<3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za takie pieniądze możesz kupić dobrego pcta, a laptopa też możesz dokupić, jeżeli chodzi Ci o klawiaturę w laptopach taka wklikana to do kompa dokupisz taka sama.. za takie pieniądze to najlepszego pc w Polsce zrobisz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ASUS G752VS-GC064T

Taki model mam na obecną chwile :) i szukam coś mocniejszego :) 

A że często mam wyjazdy to laptop mi się bardziej przy niż PC :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No niby tak, ale do domu możesz kupić jakiegoś bydlaka za dajmy na to 5k i będzie lepszy niż ten laptop za 8,5k, a na wyjazd za 2,5k laptopa lenovo g-700

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

12 godzin temu, B@aczek napisał:

Nie pożyczam nie znajomym :P 

To daj FB :)

Aż z ciekawości spojrzałem i w necie są znacznie droższe opcje ;) np

http://www.kuzniewski.pl/p34407,hp-zbook-17-g3-t6h71ea-intel-core-i7-6700hq-17-3-full-hd-64-gb-9024-2-x-512-m-2-ssd-2-x-4000-ssd-gb-2-x-m-2-ssd-oraz-2-x-ssd-nvidia-quadro-m2000m-windows-10-pro-lub-7-pro-pakiet-uslug-i-wysylka-w-cenie.html?gclid=CMm3zsTUpdECFQIL0wod0fUN0g

http://www.komputronik.pl/product/307878/msi-gt80s-6qf-titan-sli-071pl.html?gclid=CKLo3ZbVpdECFUKVGwodzkcPmg&gclsrc=aw.ds

Skoro chcesz aż tak dobre laptopy to wybrałbym te droższe i zapytał się o różnice w wydajności pomiędzy nimi na jakimś forum dla stricte maniaków komputerowych lub ew  poprosił o złożenie np morele.net

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro chcesz aż tak dobre laptopy to wybrałbym te droższe i zapytał się o różnice w wydajności pomiędzy nimi na jakimś forum dla stricte maniaków komputerowych lub ew  poprosił o złożenie np morele.net

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, Fan Zenka napisał:

Michałek to swój chłopak, ręczę za niego obiema nerkami. Albo chociaż wątrobą, w sumie i tak nic niewarta. Na prostym przykładzie udowodnię Ci jego wiarygodność - dałem mu lajka na forum, bo napisał coś tak głupiego, że ja bym się nie powstydził, więc ja też coś napisałem i wiesz co? Zabrał mi modka i dał 3 warny. KOCHAM CIĘ MICHAŁ <3<3<3

XDDDDDD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
23 godziny temu, B@aczek napisał:

ASUS G752VS-GC064T

Taki model mam na obecną chwile :) i szukam coś mocniejszego :) 

A że często mam wyjazdy to laptop mi się bardziej przy niż PC :)

Nie ma czegoś takiego jak dobre lapki. Obecnie topowym prockiem w lapkach będzie i7 6920HK który jest tylko trochę wydajniejszy od tego 6700hq którego masz w asusie.... Na lapka z takim prockiem musisz szykować około 20k zł co nie zmienia faktu że to i tak crap a zwykły deskopowy i7 6700k za 1,5k będzie nadal wydajniejszy od obu wspomnianych wyżej. Do tego dochodzą przykładowo 1080 w SLI (praktycznie żaden sklep nie wspomni że to wersja mobilna) które są zazwyczaj słabsze o jakies 10-25% od swoich odpowiedników w PC, a sam fakt że w SLI pozostawia sporo do życzenia w kwestii gaminowej bo nadal duża ilość gier jest albo kiepsko zoptymalizowana albo wcale pod dwa układy graficzne więc wychodzi lipa w wielu tytułach pomijając sam fakt że podczas grania przy 2 układach występuje bottleneck przez brak możliwości jakiegoś sensownego podkręcenia procka (typowy problem z lapkami).. no ale skoro już się uparłeś przy lapkach to przykładowo MSI GT83VR 6RF właśnie z tym prockiem, sporą ilością pamięci itd.

ps: @shreder221 HP którego mu proponowałeś wyżej to czysto biznesowy lapek do zadań "specjalnych" typu CAD itd. Układ Quadro M2000M będzie z 10 razy słabszy od 1080 w kwestii gier... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.