Skocz do zawartości

Wywiad z Julką ;)


MafiOozo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czytelników tego działu na forum. Wywiad jest spontaniczny i wynika z mojej luki w wolnym czasie. Po prostu chciałem go zagospodarować a jednocześnie coś pokazać pochylni. Wywiad jest z Julką, znaną pod nickiem JULA. Wiele osób ją zna ale czy dobrze? Myślę, że po tym wywiadzie będziecie znać ją o wiele lepiej. Na co dzień to ona przedstawia Wam wywiady lecz nikt nie pomyślał o niej i jest, myślę, że przez kilka osób wyczekiwany wywiad z Naszą sportsmenką sieciową. Zapraszam do czytania, mam nadzieję, że nie będzie nudno, monotonnie a czas spędzony na czytaniu będzie przyjemnością. ;) Wywiad nie należy do długich bo taki miał nie być w samym zamyśle ze względu na to iż reporterem nie jestem i przecież ten czas wolny kiedyś się kończy :)

 

 

 

 

MafiOozo: Chciałbym zacząć od standardowego pytania aby wszyscy, którzy go czytali, wiedzieli kim jesteś bo przecież widzieć go będą nie tylko pochylniowicze, którym jesteś już znana i chyba lubiana, prawda? ;)

Julka: No tak to prawda. :D Jestem sobie Julia, mam 17 lat i pochodzę z Wrocławia. Chodzę do drugiej klasy technikum jako logistyk. Mam również chłopaka Mateusza, który ma 19 lat oraz bardzo mocno go kocham :) W wolnym czasie zajmuję się domem oraz graniem w Counter Strike'a. Moim hobby jest piłka nożna. Obecnie gram w klubie LKS Wroclawia 3 i gram na prawej obronie. Moim ulubionym klubem jest F.C Barcelona. <3

M: Dziwny zbieg okoliczności, również gram w swoim klubie na prawej obronie. Czemu akurat piłka nożna? Nie jest to sport, który jest popularny wśród kobiet ale widać, że można znaleźć jednostki, które wiedzą więcej niż co to jest spalony.

J: Ogólnie to brat mnie tak jakby zaciągnął do piłki nożnej, ponieważ strasznie mu sie nudziło samemu grać na podwórku w piłkę i to jeszcze na śniegu. xD No i kopałam kilka razy i mi się to spodobało więc postanowiłam, że chce się nauczyć grać w piłkę nożną. Jak na razie gram do dzisiaj od 7 lat. Sporo czasu, więc małe sukcesy osiągam.

M: Możesz pochwalić się największym sukcesem i na jakim szczeblu on był? Domyślam się, że ulubionym zawodnikiem jest wszystkim znany kosmita z Blaugrany? ;)

J: A tutaj się mylisz. Ogólnie to podoba mi się styl gry Pele, oraz Neymara. :D Moim największym sukcesem było zajęcie trzeciego miejsca w turnieju Coca-Cola cup, jak dobrze pamiętam to 2014. Zajęliśmy wtedy trzecie miejsce w klasyfikacjach województwa Dolnośląskiego. Niestety nie przeszliśmy dalej. Odpadliśmy w doliczonym czasie 1:0. Nie powiem bardzo fajna atmosfera była i w ogóle rozgrywki były na wysokim poziomie. 

M: Więc musiałaś trochę pośledzić jego wyczyny na filmikach. ;) Masz jakieś plany na przyszłość czy może pokładasz nadzieję na zawodowej grze w piłkę? Bo przecież mamy kobiety osiągające sukcesy w tej dziedzinie chociażby Kasię Kiedrzynek, która wspaniale radzi sobie we Francji.

J: Bardzo dobrze sobie radzi. ;) Ogólnie to gram tylko dla zabawy. Nie planuje żadnych transferów itp. Ogólnie to właśnie nie wiem czy iść na studia czy nie. Narazie jeszcze nie wiem. Po szkole to chciałabym sobie jakąś prace dorywczą znaleźć. Jak to zawsze mówię 'Ja mam czas". :D

M: Oby tylko tego czasu nie zabrakło, w którymś momencie :D Zmieniając temat. Jak trafiłaś na pochylnię?

J: Spokojnie ja ten czas kontroluje. :D A na pochylnie trafiłam przez to, że szukałam serwerów ze skinami i znalazłam serwer GO MOD FFA, którego już nie ma. Dość długo grałam na tym serwerze i postanowiłam napisać podanie na admina tego serwera. Udało się i potem przyszedł czas na kolejny serwer czyli CS GO MOD. Niestety S@ i moderatorzy zrezygnowali ze swoich rang i postanowiłam, że napisze podanie na s@. Udało się i rangę s@ miałam jak się nie mylę do marca albo do kwietnia. Straciłam s@ poprzez degradację. Po dłuższym czasie powróciłam i jestem reporterką, oraz zajmuję się FP Pochylni. I to jest moja krótka historia dotycząca Pochylni.

M: Nie planujesz znów wrócić do pilnowania porządku na serwerze GO MOD? A jak ogólnie zaczęła się Twoja historia z CS?

J: Chciałabym ale nie mogę ponieważ mam wyższą rangę na drugiej sieci aquaxa czyli Multi-Head.pl. Mam tam rangę opiekuna serwera więc to mnie wyklucza. Moja przygoda z grą Counter-Strike zaczęła się jakieś 4 lata temu. Brat grał w CS'a a ja tylko patrzyłam. Konrad włączył mi grę na boty, które mnie zabijały. Po czasie nauczyłam się zabijać boty, to postanowiłam, że zagram na serwerze.

M: Myślę, że po uzgodnieniu z aqua nie byłoby problemu :) Jak myślisz, jak długo będzie funkcjonować jeszcze pochylnia?

J: A możliwe, że by się zgodził. ;D Według mnie Pochylnia trzyma się bardzo dobrze, ale nie tak jak kiedyś. Nie jestem w stanie powiedzieć Ci jak długo Pochylnia jeszcze będzie funkcjonowała. ;)

M: Odbiegając więc od tematu Kantera. Podziel się z czytelnikami swoim ulubionym gatunkiem filmowym i ulubioną produkcją. Dodatkowo jakiej muzyki słuchasz?

J: Moimi ulubionymi filmami jest Cienka Czerwona Linia i Legion Samobójców. Bardzo lubię te filmy tak samo jak Szeregowiec Ryan, oraz Fury. Ogólnie to lubię filmy wojenne, oraz fantastyczne. Moje ulubione typy piosenek to pop i rock.

M: Zdziwiony jestem lekko a jednocześnie mile zaskoczony, że taki klasyk jest w Twoim upodobaniu. Dodatkowo ze zdjęcia wynika, że raczej drobniutka kobieta z ciebie więc zonk x2. :) Powiedz Nam, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu? Ilość zarobionych pieniędzy, to jak postrzegają Cię ludzie, inteligencja?

J: Dla mnie najważniejsze w życiu to jest szczęście oraz miłość. Nie liczy się czy ktoś jest bogaty czy biedny. Tak samo jeśli chodzi o inteligencję.

M: Nawiązując do wyglądu. Jesteś królową makeupu? Barwne powieki i długie kreski po same uszy? :P

J: Nie ja tam się maluję tylko na jakieś imprezy, do szkoły i takie tam. :D A tak to po domu chodzę normalnie nie pomalowana. :D

M: Jeśli imprezujesz to często się to zdarza? Wolisz domówkę czy zabawę w klubie?

J: Tak często się to zdarza. Prawie co każdą sobotę. :D Ogólnie to wole takie domowe imprezy. Jak dla mnie lepszy klimat i w ogóle. :D

M: Czyli jesteś trochę typem zwariowanej imprezowiczki :) Czy jest coś co chciałabyś zmienić w swoim życiu? Może jakieś postanowienia noworoczne?

J: No tak dokładnie. na nowy rok postanowiłam sobie, że będę więcej ćwiczyła niż jadła. Jak na razie daje radę. :D 

M: To ćwiczysz coś więcej niż treningi w LKS?

J: Tak. Co kilka dni biegam po okolicy. Staram się mniej więcej po dwie godziny. Oraz w wtorek i czwartek chodzę na siłownię.

M: Czyli bardzo wysportowana dziewczyna się trafiła :) Bardzo fajnie słyszeć, że tak młoda dziewczyna dba o swoją kondycję i tym samym wygląd zewnętrzny :) Masz może jakieś uzależnienia? Np palenie tytoniu.

J: No tak to się zgadza. :D No i tutaj się właśnie moje schody zaczynają. Tak, palę, ale E-papierosa. Czasami mi się zdarzy zwykłego zapalić, ale to naprawdę rzadko. ;)

M: Spokojnie. Nie ma ludzi bez wad ;) Może odniesiesz się do ostatnich zdarzeń, które działy się w Polsce? Morderstwo Polaka przez Tunezyjczyka prowadzącego kebab. Czy jesteś za islamizacją? Może to pytanie jest zbyt trudne, bo człowiek mający 17 lat może nie mieć ukształtowanego światopoglądu lecz nie mówię, że tak jest w Twoim wypadku.

J: No tak to się zgadza każdy na jakieś wady. Jest to dziwne zajście, ponieważ jego rodzina przez śmierć męża/taty dostała bardzo dużą ilość pieniędzy. Nie żeby co, ja im współczuję, ale jest to naprawdę dziwne. No fakt, Polak przyczynił się do tego, że mniej ludzi zginęło podczas tego ataku na kiermasz świąteczny. Polakowi i jego rodzinie bardzo dużo osób oddało hołd i wsparli ich finansowo. Jest to bardzo szlachetny czyn. Ja jestem i będę przeciw Islamizacji Europy ale moje zdanie się może zmienić, ponieważ Polacy podczas II Wojny Światowej także uciekali i szukali spokojnego miejsca. Jeśli ma się dziać tak jak teraz, że są same zamachy to jestem przeciw islamizacji Europy.

M: Jak to się mówi, nie każdemu psu na imię Burek a więc ludzie, którzy są odpowiedzialni za zamachy to jednostki. Pomoc finansowa była tak jakby wyrazem solidaryzacji pomiędzy kierowcami tirów ale to moje zdanie. Tak więc jesteś wyznawcą zasady "Polska dla Polaków"?

J: No ja to rozumiem. No niby tak, ale nie do końca. Można przyjąć "kilku" imigrantów, którzy chcą na prawdę żyć w spokoju, bez wojen i którzy chcą pracować a nie być utrzymywanych przez Polaków

M: Masz może jakieś motto lub zasady, którymi kierujesz się w życiu? Jeśli tak wyjaśnij jeśli możesz.

J: Hmm można tak powiedzieć, że mam "Never Give Up". (Nigdy się nie poddawaj) Ja to rozumiem tak, że mimo przeszkód i pewnych osób, które chcą dla Ciebie jak najgorzej nie wolno się poddawać i dążyć do danego celu do końca. ;)

M: Chcesz może coś przekazać użytkownikom pochylni czytających ten wywiad? ;)

J: Żeby się nigdy nie poddawali i że ich lubię i pozdrawiam 

M: Dziękuję więc pięknie za wyczerpujące odpowiedzi i miła rozmowę w ten poniedziałkowy wieczór. Mam nadzieję, że czas ten nie był czasem straconym ;) Dziękuję jeszcze raz i miłego wieczoru oraz samych sukcesów, czystych interwencji na prawej obronie oraz jak najmniej czerwonych kartek. :)

J: Ja również dziękuje za miło spędzony wieczór. A Tobie życzę tego samego. ;)

 

 

 

 

To koniec Naszego wywiadu. Czekam na hejty i dajcie znać poniżej czy podoba Wam się moja wizja wywiadu i sposobu poznania drugiej osoby. Wydaje mi się trochę odmienna od pozostałych. Starałem się nie zadawać pytań banalnych bo mam do czynienia z poważną kobietą i nie lubię kogoś traktować jak dziecko tylko każdego równo i z szacunkiem. Wywiad zróżnicowany, myślę, że każdego zainteresuje jakiś temat, jakieś pytanie i któraś z odpowiedzi.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Jednak nie byłbym sobą, gdybym nie przypieprzył się do tych najprostszych błędów :)

"Nasz", "Dolnośląskiego", "E-papierosa", "Islamizacji", "II Wojna Światowa", "Naszego" - te wyrazy piszemy z małej litery

"pochylnia" - piszemy w wielkiej litery

No i oczywiście brakuje mnóstwa przecinków.

 

@JULA No i nie wiem gdzie wyczytałaś, że nie możesz mieć admina z powodu wyższej rangi na innej sieci ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wywiad, najważniejsze informacje, jak na szybko to całkiem całkiem :)

Jedna moja uwaga (bez hejtu ofc)

Chodzi o pytanie: "Może odniesiesz się do ostatnich zdarzeń, które działy się w Polsce? Morderstwo Polaka przez Tunezyjczyka prowadzącego kebab(...)"

@JULA pomyliłaś trochę wydarzenia,choć równie istotne w kontekście, ale jednak przy czytaniu odnosi się wrażenie jakbyś chciała napisać sprawdzian z gotowcem, a okazuje się, że psorka dała inne pytania.

Jeśli coś źle zrozumiałam, wybaczcie. 

Pozdrawiam :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.01.2017 o 22:43, MafiOozo napisał:

Czy jesteś za islamizacją? Może to pytanie jest zbyt trudne, bo człowiek mający 17 lat może nie mieć ukształtowanego światopoglądu lecz nie mówię, że tak jest w Twoim wypadku.

Trochę mnie zatkało przy tym pytaniu :owl:

Nie sądzisz, że islamizacja to dość mocne słowo? Poza tym, jeszcze pytasz czy Julia to popiera?

To tak, jakbyś spytał kogoś na ulicy, czy sądzi, że germanizacja czy rusyfikacja których doświadczał polski naród była czymś prawidłowym. Już nie mówiąc o fakcie, że nic takiego nie ma miejsca. No chyba, że ktoś ma wizję, że za parę lat cała Polska będzie chodzić do meczetów, mówić po arabsku (przynajmniej oficjalnie) itd.

 

Co do reszty to jest fajna, gj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nonitek , może i tak, to jest delikatnie za mocne słowo ale wydaje mi się, że w tym wypadku jak najbardziej prawidłowe. W dobie XXI w, uchodźcy napływają do krajów europejskich ogromną falą. Nie mów, że za czasów zaborów czy II wojny światowej, germanizacja czy też rusyfikacja nie miała miejsca. Islamizacja może nie odbywa się teraz w tak dużym stopniu lecz w pełni oddawało to sens pytania i widać, że Julka go zrozumiała ;) Polska to graj, który nie da się ogarnąć przez muzułmanów, co pokazywała zresztą wiele razy historia tak więc nie ma co się denerwować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, nonitek napisał:

nie

Popieram. 

 

Już w pierwszym pytaniu jest błąd i pomyślałem "to będzie trudne przeżycie". Po prostu poczytaj sobie parę razy to zdanie i powiedz mi czy wszystko gra. No cóż, niestety nie myliłem się i czytało się to ciężko, nie chodzi tutaj o błędy ortograficzne czy interpunkcji. Rozchodzi się tutaj o składanie zdań i tych dziwnych pytań, w ogóle nie dopasowanych do osoby, z którą przeprowadzałeś wywiad. Ja rozumiem że chciałeś by Twoje pytanie nie było złożone z 5-6 słów czy jednego zdania, ale te niektóre wstawki i dogadywanie... Jedno wielkie eh. Ale jest i też dobra strona medalu, chciało Ci się za to wziąć, pomogłeś w jakimś stopniu (mniejszym czy wiekszym) w próbie reaktywacji tego działu, za to plus. Ćwicz, a będzie lepiej jak to z lysym było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, FreeZeOUt napisał:

@Aragorn a właśnie, że "Dolnośląskiego" piszemy DUŻĄ.

@FreeZeOUt No właśnie nie. Nazwy województw piszemy małą literą. 

Wystarczy wpisać zapytanie w googla. Pierwsze trzy linki: 1, 2, 3. Wszędzie masz napisane, że nazwy województw piszemy małą literą. 

No, a dwa nie ma czegoś takiego jak "duża litera". Jest wielka litera, ale to już Ci wytłumaczyli powyżej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...