• Ogłoszenia

• Sandrox

Konkurs na COD 601   20.01.2017

Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
    • Skip3r

Admin Miesiaca   30.01.2017

Powraca konkurs na Admina Miesiaca, poznaj szczegoly - wiecej w dziale Ogloszenia  
    • MafiOozo

Wygraj CS:GO w konkursie LOTTO!   14.02.2017

Wytypuj liczby i wygraj CS:GO w konkursie LOTTO! Więcej w dziale "Konkursy"
Dap

Dzień dobry :)

16 postów w tym temacie

Cześć wszystkim.

Mam na imie Marcin, pochodzę z województwa Mazowieckiego, uczęszczam do 2 klasy Technikum :) Interesuje się muzyką, siłownią i anime, a dokładnie Dragon Ballem Z :D  Jeżeli chodzi o moją grę na serwerach to będzie trochę cieżko bo w 1.6 grałem z dobry rok temu i mam movement koali, ale postaram się odwiedzać wszystkie i cwiczyć skyla :D:D  Myślę, że starsi gracze jeszcze mnie pamiętają, a szczegolnie ci z JailBreaka gdzie spędziłem tam niezliczoną ilość godzin czy AIM/FY/AWP gdzie byłem adminem :D Miło wrócić i zobaczyć Pochylnie całą i zdrową, po tylu przejściach i oczywiście starych zakapiorów którzy widzę trwają od samego powstania :P

Jeszcze raz, witam was mordki i pozdrawiam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na aim/fy/awp grałem w 2012 roku, czy mnie pamiętasz? :D

Oczywiście witam i zapraszam do czynnego uczestniczenia w życiu forum. Młodsi użytkownicy Cię nie znają więc może kilka słów o sobie. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.