• Ogłoszenia

• Psychiczny..

Niedziałające ikony powiadomień.   19.01.2017

Witam! Pewnie zwróciliście uwagę, że nie działa ikona powiadomień u góry ekranu. Jest to spowodowane złym dopasowaniem rozdzielczości. Po ustawieniu rozmiaru strony na 90%, wszystko powinno działać poprawnie. Dla tych, co nie wiedzą jak, to wciśnijcie ctrl i zmieniacie scrollem od myszki.
    • Aragorn

Zmiana regulaminu.   19.01.2017

UWAGA! Zmiana 22 punktu w regulaminie serwerów. Prosimy o zapoznanie się - http://pochylnia.pl/topic/20286-regulamin-serwerów-counter-strike/  
    • VisTeR.

Konkurs na COD 601   20.01.2017

Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
pablitto

Skarga na Krzychu Kadetem Tera!

11 postów w tym temacie

Data zdarzenia: 5/01/17, godzina 17:08
Nick Admina: Krzychu Kadetem Tera!
Opis Sytuacji: Gracz Stach, nie wiem ile ma lat, ale na pewno nie był po mutacji, lecz grał normalnie i po prostu dawał info przez mikro, więc wydaje mi się, że ban na 30 minut z powodem "Mikro +16" to trochę przesada. Ja rozumiem, że może temu adminowi przeszkadza piskliwy głos, ale ten gość nie krzyczał przez mikro, nie robił nic złego, prócz grania i dawania info, albo gdzie mamy wbijać. To, że nie przeszedł mutacji to chyba nie znaczy, że sobie pograć normalnie nie może z innymi i pogadać, skoro nie odwala przez to mikro nic. Rozumiem jakby krzyczał coś jak to dzieci i przez to przeszkadzał w grze, ale w tym wypadku nic takiego nie miało miejsca.
Dowody (dema, screeny):  Mam tylko link do AMXBANS - http://pochylnia.unixstorm.org/bany/ban_list.php?bid=9594

Piszę to, żeby dać mu tylko jakieś upomnienie, nic więcej, żeby wytłumaczyć, że kara za mikro, gdy ktoś przeszkadza w grze, a ktoś daje info i normalnie gra, to nie to samo. Bo ja na serwerze napisałem na czacie, że to trochę przesada 30 minut ban za takie coś, ale chyba nie przyjął tego do wiadomości, więc może opiekun mu to powie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z mojej strony to kick z powodem a jak dalej to 5min max. No chyba że nie pomoze po banie 5 min to można dać więcej. Najlepiej jakby admin się wypowiedział ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No Twoje rozwiązanie to jeszcze rozumiem, ale tego bana na 30 minut to nie. Zwłaszcza, że tak jak mówię, ten gość nie przeszkadzał, tylko normalnie grał i dawał info.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No sorry, wchodzę teraz od czasu do czasu na serwer z powodów prywatnych. Pisałem na @@ że mikro +16 lub po mutacji ZAWSZE daje bany na 30min, A poza tym po co piszesz skargę za gracza? Jakby się z tym nie zgadzał to by się odwołał.

Wypowiedziałem się, Jak dla mnie to do ZAMKNIĘCIA.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy to zawsze gracz ukarany musi pisać skargę? Nie chce, żeby Cię karali niewiadomo jak, ale żebyś zrozumiał, że taki ban i to o takiej długości nie jest na miejscu. Powtórzę Ci jeszcze raz, ten gość po prostu się komunikował z innymi. To, że nie przeszedł mutacji, a zachowuje się przyzwoicie, to już zabrania, żeby nie mógł nic przez mikro powiedzieć? No bez przesady, a jeśli Ci to przeszkadzało, aż tak to upomnieć najpierw kickiem na przykład można.

Ja też już powiedziałem wszystko, niech opiekun zdecyduje, jak dla mnie po prostu upomnienie dla admina, aby na przyszłość nie reagował od razu takim banem, a ostrzeżeniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisałem na @@  mówiłem przez mikrofon że jak sie nie uciszy to dostaje bana. I dlatego że dawał info miałem mu dać na 5min. Każdego banujr za mikro na 30min. A co do tego że zbabowałem go,  dostawałem zgłoszenia na u@. Jakbym mu nie dał bana to by była skarga o to że admin gra i nic nie robi Poza tym wchodząc na serwer gracz ma obowiązek znać regulamin, a nie wiedza nie zwalnia go z odpowiedzialności.

W regulaminie jest wyraźnie napisane:

9. Nadużywanie mikrofonu będzie karane gagami, czyli wykluczeniem graczy z rozmowy głosowej i pisemnej.
§10. Gracze nie będący po mutacji, proszeni są o zmniejszenie wydawanych dźwięków przez mikrofon do MINIMUM. W razie zbytnego nadużywania mikrofonu lecą gagi, a następnie bany (w przypadku zrobienia reconnecta specjalnie by się go pozbyć).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
24 minuty temu, Sztynks Yolo napisał:

§10. Gracze nie będący po mutacji, proszeni są o zmniejszenie wydawanych dźwięków przez mikrofon do MINIMUM. 

Kwestia zdefiniowania minimum. Ja to rozumiem tak że info dawać może ale z innym graczem przez micro to już nie pogada bo się nie tyczy rozgrywki. Już bardziej przeszkadzał mi jeden z adminów który wbił i przez pół mapy śmieszkował na micro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mikro po mutacji i jeśli ktoś nadużywa a nie ma i pomimo upomnień robi to dalej to sam się prosi o bana , poza tym podobnie co wyżej napisali gdyby mu to nie pasowało że dostał na 30 minut bana i nie zgadzał by się z tym to pewnie sam by napisał skargę albo się odwołał nie kumam tego przesadzacie z tymi skargami i to konkretnie ostatnio nie pisze o tym serwerze ale ogólnie o forum pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gościu, tą skargą chce, żeby ten gość może trochę wyluzował i nie dawał takich kar, bo to przesada. Tylko upomnienie. Vister zamknij to i po kłopocie. Mam nadzieję, że admin coś z tego wyniesie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.