MIstrzBremu

Podanie na admina

12 postów w tym temacie

Nick:BREMU

Znajomosc amx: 7/8

Doswiadczenie:2 razy miale

Staz w css:5 do 6 lat

STEAM_2:0:852909075

LInk do gametrackera:http://www.gametracker.com/player/BREMU/  79.133.192.6

Kontakt:Gg,forum,ts.

Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: jestem z wami od bardzo dawna, jestem aktywnym graczem dlatego pomoglbym w utrzymaniu porzadku na serwerze  ale gdy dostalem bana a dostalem unbana i moge pograc.Chce pomoc administratorom .

Pozdrawiam i zachecam wszystkich do wypowiadania sie na temat podania ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://www.gametracker.com/player/Bremu/79.133.192.60:27015/ to nie jest czasami Twój GT?

Jestem na nie:

-Nie znam Cię a czasami tam gram na różnych nickach (bardzo rzadko na swoim własnym),

-Jeśli dobrze myślę to ten GT co wysłałem jest Twój więc kolejny minus

-Wiek jest w miarę ok

-"Doswiadczenie:2 razy miale". Co to miało być?

+/-AMX 7/8? Więc w takim razie powinieneś już mniej więcej ogarniać pluginy (no dobra powiedzmy, że tak jest)

- konto pod podanie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie nie bywam na serwerze u Was ale widać konto na forum pod podanie aktywność na forum mała ale do nadrobienia , podanie napisane w sposób który nie zachęca i w sumie na szybko widać .

Brak steam , neutral z przewagą na nie.

@Aragorn napisałem na serwerze nie bywam wyraźnie , ale chyba czytając podanie i podając konkretne argumenty np brak steam i że podanie pisane byle jak to każdy swoje zdanie ma prawo wyrazić chyba ? :) na wszystkich serwerach się być nie da ale gdy widzę podanie napisane w którym ani trochę się ktoś nie stara przekonać i napisać je jak trzeba to chyba opinie wyrazić mogę :) no i skoro według Ciebie źle coś napisałem lub nie mogę się wypowiedzieć to post do wywalenia i tyle :) bez urazy :) w sumie do wypowiedzi na temat samego napisania podania i argumentów które są na nie bo sam napisał nie potrzebne te chyba 5h na serwerze ponieważ widzę no co jest w podaniu. Starałem się tylko pomóc pokazując co jest nie tak .

może się wypowiadać osoba :

- Osoba z czasem online min. 5 godzin na serwerze w ciągu ostatnich 2 tygodni.

wiem no ale aż raziło w oczy dlatego wypowiedź ale w pełni uzasadniona , chyba nic się wielkiego nie stało :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem że moje zdanie wyląduje w koszu ale powiem jedno 

Brak steama 

Na nie 

Aragorn

Byłem 2 razy na tym serwerze 

to co do jego chyba mogę wyrazić prawo swojego zdania a nie tylko narzekacie na małą liczbę osób co się wypowiadają 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 godzin temu, El Mafioso napisał:

Dostałeś UB pół godziny temu i składasz podanie o admina po 4 miesięcznej przerwie?

Popieram w 100% przedmówce

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W 100 % na nie ! brak aktywnosci w ostatnim czasie , pograj troche na serwerze a nie od razu wracasz i podanie piszesz ! NEUTRAL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na Nie :

Grasz zaledwie dwa dni i już chcesz admina?

- Brak steam'a

- Konto pod podanie

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.