hajto

Propozycja klasy

11 postów w tym temacie

Proponuję dodanie klasy o nazwie Nocny kruk ( Gold Premium ) 

Nazwa : Nocny Kruk

Inteligencja : 30

Zdrowie : 50

Wytrzymałość : 30

Kondycja : 70

Bronie : tmp , p90

Opis klasy : Widzi niewidzialnych , 30 dmg z p90 , oraz 1/12 z tmp , multijump

Myślę że by się przydała taka klasa tmp i p90 mało grane w klasach obecnie i na gold myślę się nadaję , zapraszam do wypowiedzi i sugestii co do klasy , oczywiście statystyki można zawsze zmienić .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm... Multijump tzn ile? 2,3,4,5? Najlepiej określić ile tych dodatkowych skoków powinno być.

Jestem za tym aby dać 2 dodatkowe skoki i klasa powinna być ok.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
24 minuty temu, Stalco napisał:

Hmm... Multijump tzn ile? 2,3,4,5? Najlepiej określić ile tych dodatkowych skoków powinno być.

Jestem za tym aby dać 2 dodatkowe skoki i klasa powinna być ok.

W sumie dobrze piszesz Stalco nie określiłem , no w zupełności dwa skoki by wystarczyły dzięki za poprawkę :)

Edit : 

StaryGrzyb zawsze można jakoś trochę te klasę osłabić ale p90 i tmp mało grane i myślę że by się klasa spodobała na serwerze :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie o tym myślę co piszecie, dwa skoki przydatna rzecz, jednak wg mnie byłby on zbyt dobry. Podstawowe staty całkiem dobre, ale +30 dmg z p90 za mocarne. wichura i karambit nie mają szans. to nie jest cod 4k, większość klas ma na początku do 200 hp. W  sumie ta klasa to połączenie okularów wójta i platynek, a będzie miała jeszcze slota na perk wolnego. Do tego dosyć szybka i żywotna. Chyba że miała to by być super-mega-gold premium.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra jest :)

Brakuje takich klas jest ich mało a ludzie by pewnie się by zainteresowaniu nią i może by zaczynali grać :)

Jak Najbardziej Na Tak <3 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Klasa w sumie to spoko. Czy zbyt mocna?  To się wszystko okaże jak zostanie dodana, i będzie można ją trochę dostosować, pozmieniać jeśli coś będzie za mocne albo za słabe.  

A jakby tak miała ten multi jump x1  i np. auto bh ?  Była by to fajna dosyć żwawa i mobilna postać z duża ilością naboi bo miała by p90.  Jakby była za mocna to zawsze można dmg zmienić. Więc ja widzę tę klasę na jedną z bardziej zwinnych i dynamicznych.  

Taka klasa mogła  by bez problemu "obiec" inną klasę i na spokojnie zabić więc by dawała radę na tle innych premek, które mają te swoje "odbica" itd...  jeśli coś za mocne to można potem znerfić. 

"Dać mniej hp a więcej kondycji"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ta klasa jest prawie OP. Tak na szybko nie widzę lepszej klasy, przy sensownie rozdanych statykach. Kondycja 70? Wichura ma na start 80, a ma być tą super szybką klasą... Kolejne, widzi niewidzialnych. To jest bardzo mocna zdolność. Samo to wystarczy, żeby taka klasa w dobrych rękach była bardzo mocna. Do tego dochodzi +30 dpg a p90. Co z tego, że p90 nie zadaje jakichś ogromnych obrażeń. Jest to bardzo szybkostrzelna broń oraz wystarczająco celna, żeby siać spustoszenie (szczególnie jakby miała wbudowane jeszcze +30 :)). Tmp jest również dobrą bronią, tylko trzeba strzelać z niego z głową. Co do 1/12 to się nie wypowiem, bo mi to prawie nigdy nie wchodziło (no chyba, że ktoś we mnie strzelał, to prawie zawsze wchodziło 1/1 :D)

Zresztą Grzyb już tutaj sensownego posta napisał. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Klasa już jest gotowa tylko jeszcze ją testujemy na moim serwerze testowym ;) 

DMG będzie mniejsze. Statystyki też zostaną zmienione. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

38889a8922098.png

Temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
Ekipa Pochylnia.pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.