• Ogłoszenia

• Psychiczny..

Niedziałające ikony powiadomień.   19.01.2017

Witam! Pewnie zwróciliście uwagę, że nie działa ikona powiadomień u góry ekranu. Jest to spowodowane złym dopasowaniem rozdzielczości. Po ustawieniu rozmiaru strony na 90%, wszystko powinno działać poprawnie. Dla tych, co nie wiedzą jak, to wciśnijcie ctrl i zmieniacie scrollem od myszki.
    • Aragorn

Zmiana regulaminu.   19.01.2017

UWAGA! Zmiana 22 punktu w regulaminie serwerów. Prosimy o zapoznanie się - http://pochylnia.pl/topic/20286-regulamin-serwerów-counter-strike/  
    • VisTeR.

Konkurs na COD 601   20.01.2017

Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
Stary Grzyb

propozycja perku

9 postów w tym temacie

Witam, tak przeglądam to forum i straszny klimat się większości udzielił. Dlatego też troszkę się obawiam co do Waszych odpowiedzi po złości :P

Propozycja przekozackiego perku "TARCZA" (jak zwał tak zwał, może być nawet "Ciocia Basia"), uważam go za jednego z najsilniejszych na serwie. Było coś takiego wgrywane za czasów Riska, ale niestety nie działało. Chodzi o neutralizowanie min i rakiet i teraz tez piorunów. Większość graczy nowych dostaje rakietę na "pysk/morde" i pada raz, drugi, a za trzecim ucieka z serwa. Myślę perk od dawna potrzebny, ale oczywiście niech on będzie trudny do zdobycia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponowałem ten perk tutaj Riskowi dawno temu, ale podobno są duże problemy z wgraniem go. Do stworzenia perku potrzebne są pliki .sma klas, które używają rakiet, a tych plików tutaj nie ma. Chociaż może Visterowi uda mu się to ogarnąć :)

Z tego co pamiętam, jak kiedyś grywałem, to perk nazywał się Tarcza SWAT.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Więc tak.. Jeśli chcecie to mogę spróbować zrobić ten perk i podesłać do VisTeR'a. Spróbować zawsze można ;) 

Nie jest konieczne edytowanie klas (wiem to z ProCOD).

W poniedziałek podejmę próbę zrobienia takiego przedmiotu i okaże się czy będzie działał czy nie. Gdyby nie działał tak jak powinien piszcie do VisTeR'a lub do mnie na Steam/PW

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Stalco masz twardy orzech do ogarnięcia. :D

Jak już mowa o tym perku tarcza SWAT to można było by podjąć próbę dodania mniejszych obrażeń z noża 1/1 żeby zostało np 5hp

jeżeli posiadasz ten perk.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też jestem za. Pomogłoby to znacznie graczom, którzy dopiero zaczynają przygodę na naszym serwerze;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.