Stary Grzyb

propozycja perku

9 postów w tym temacie

Witam, tak przeglądam to forum i straszny klimat się większości udzielił. Dlatego też troszkę się obawiam co do Waszych odpowiedzi po złości :P

Propozycja przekozackiego perku "TARCZA" (jak zwał tak zwał, może być nawet "Ciocia Basia"), uważam go za jednego z najsilniejszych na serwie. Było coś takiego wgrywane za czasów Riska, ale niestety nie działało. Chodzi o neutralizowanie min i rakiet i teraz tez piorunów. Większość graczy nowych dostaje rakietę na "pysk/morde" i pada raz, drugi, a za trzecim ucieka z serwa. Myślę perk od dawna potrzebny, ale oczywiście niech on będzie trudny do zdobycia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponowałem ten perk tutaj Riskowi dawno temu, ale podobno są duże problemy z wgraniem go. Do stworzenia perku potrzebne są pliki .sma klas, które używają rakiet, a tych plików tutaj nie ma. Chociaż może Visterowi uda mu się to ogarnąć :)

Z tego co pamiętam, jak kiedyś grywałem, to perk nazywał się Tarcza SWAT.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Więc tak.. Jeśli chcecie to mogę spróbować zrobić ten perk i podesłać do VisTeR'a. Spróbować zawsze można ;) 

Nie jest konieczne edytowanie klas (wiem to z ProCOD).

W poniedziałek podejmę próbę zrobienia takiego przedmiotu i okaże się czy będzie działał czy nie. Gdyby nie działał tak jak powinien piszcie do VisTeR'a lub do mnie na Steam/PW

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Stalco masz twardy orzech do ogarnięcia. :D

Jak już mowa o tym perku tarcza SWAT to można było by podjąć próbę dodania mniejszych obrażeń z noża 1/1 żeby zostało np 5hp

jeżeli posiadasz ten perk.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się podoba jestem jak najbardziej na tak.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też jestem za. Pomogłoby to znacznie graczom, którzy dopiero zaczynają przygodę na naszym serwerze;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Perk był robiony chyba z 5 razy i nie działa :/ 

Jak się uda coś wskórać to go wgram na serwer.  

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

38889a8922098.png

Temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
Ekipa Pochylnia.pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.