• Ogłoszenia

• Psychiczny..

Niedziałające ikony powiadomień.   19.01.2017

Witam! Pewnie zwróciliście uwagę, że nie działa ikona powiadomień u góry ekranu. Jest to spowodowane złym dopasowaniem rozdzielczości. Po ustawieniu rozmiaru strony na 90%, wszystko powinno działać poprawnie. Dla tych, co nie wiedzą jak, to wciśnijcie ctrl i zmieniacie scrollem od myszki.
    • Aragorn

Zmiana regulaminu.   19.01.2017

UWAGA! Zmiana 22 punktu w regulaminie serwerów. Prosimy o zapoznanie się - http://pochylnia.pl/topic/20286-regulamin-serwerów-counter-strike/  
    • VisTeR.

Konkurs na COD 601   20.01.2017

Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
Invisible

Powrót Łysego

48 postów w tym temacie

21 godzin temu, wQ. napisał:

Np dziwki alkohol i pieniądze? Czy to należy do tematów poważniejszych?

Dziwki sobie wypraszam - nie gustuje w starych, rozjebanych i nie ogolonych cipach :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, Sparta napisał:

zZZmądrzałeś:)? Czy nadal wypisujesz głupoty na blokach w Łodzi:)?

Już nie robię tego typu głupstw to raczej zmądrzałem :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobre porównanie, ale nie dla każdego, ale wiesz, Twoja opinia jest jak penis, fajnie, że masz swoją, ale robi się niekomfortowo, jeżeli próbujesz innych przekonać, że Twoja jest najlepsza :3 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy może mieć swoje zdanie na temat palenia. Ja miałem inne za czasów palenia i teraz mam inne. Nie mam nic do papierosów, nie przeszkadzają mi one w żaden sposób także jest całkiem spoko. Tylko mówię, że lepiej je rzucić to zaczniecie więcej wpierdalać, mieć lepszą kondycje w łóżku i na pewno nie tylko :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

gucio prawda jeśli chodzi o kondycję z paleniem:):) na kilometr mam 2:34:) a w łózku jak robiłem maraton dwa tyg temu to dziewczyna powiedziała mi chyba po dziewiątym razie,że już dość!! nie liczyłem dokładnie,ale coś koło tego:) Jeszcze poszedłem do wc po tym jak zasnęła żeby dobić się,ale nic z tego-obudziłem ją po 2H i dalej jazda:):):) wierzcie,czy nie ale szlugi do kondycij nie mają nic:):):)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
40 minut temu, tygrysekk napisał:

gucio prawda jeśli chodzi o kondycję z paleniem:):) na kilometr mam 2:34:) a w łózku jak robiłem maraton dwa tyg temu to dziewczyna powiedziała mi chyba po dziewiątym razie,że już dość!! nie liczyłem dokładnie,ale coś koło tego:) Jeszcze poszedłem do wc po tym jak zasnęła żeby dobić się,ale nic z tego-obudziłem ją po 2H i dalej jazda:):):) wierzcie,czy nie ale szlugi do kondycij nie mają nic:):):)

Już się tu nie przechwalaj ile razy ruchasz i jakie robisz maratony XDD :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie chwalę się i nie przechwalam,ale mówie jak jest,że szlugi nie mają NIC totalnie NIC do ruchowości i sprawnośći fizycznej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wykrzyniki świadczą tylko tym,że tak jest:):):):)

Ktoś pewnie napisze,że wykrzyniki są zbędne,ale inaczej tego napisać nie mogę:):):):)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po prostu sobie nie zdajesz sprawy z tego, bo nie wiesz jakby to wyglądało gdybyś nie palił. Poza tym niby jak coś, co niszczy strukturę płuc może nie wpływać na ich wydolność? Bajki to w przedszkolu.

I nie, nie hejtuję palących ale post tygryska mnie rozjebał xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 12.01.2017 o 16:14, Invisible napisał:

Dziwki sobie wypraszam - nie gustuje w starych, rozjebanych i nie ogolonych cipach :D

Hahaha :D Rozjebałeś system :D

@tygrysekk zobaczysz za pare lat co sie będzie działo z sercem i płucami :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, tygrysekk napisał:

Ja pier... cebula poziom hard 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@HaX* taki miałem zamiar od początku :D

co do pana o seksie się nie wypowiadam, nie mam zamiaru podejmować żadnej próby dyskusji z nim.

Dnia 12.01.2017 o 16:14, Invisible napisał:

kto wybrzydza ten nie rucha :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ejj!!!! nie miałem zamiaru nikomu się przechwalać jedynie zaznaczyć,że palenie tytoniu nie współgra z sprawnością fizyczną:):) palę od 2000 roku.... w 2001 roku zająłem 3 miejsce w nike w wawie,a w 2004 pojechałem na mistrzostwa biegów juniorów do świńskiejnogi-świnoujścia:D i byłem 2:)macie jakąś ciekawą tezę  na to?? CWANIAKI!!!!???? Bo ja tylko mam jedna dla człowieka motywującego i idącego do przodu to nie problem pokonywać swoje słaboście!!!!! Za wszelką cenę trzeba iść do przodu,a kiedy nie można to wmówić sobie-ja nie mogę "TO PATRZCIE"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taka motywacja jest najważniejsza by przewyższać innych,a głównie siebie:):):):):):):

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.