Skocz do zawartości

Powrót Łysego


Rekomendowane odpowiedzi

Każdy może mieć swoje zdanie na temat palenia. Ja miałem inne za czasów palenia i teraz mam inne. Nie mam nic do papierosów, nie przeszkadzają mi one w żaden sposób także jest całkiem spoko. Tylko mówię, że lepiej je rzucić to zaczniecie więcej wpierdalać, mieć lepszą kondycje w łóżku i na pewno nie tylko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gucio prawda jeśli chodzi o kondycję z paleniem:):) na kilometr mam 2:34:) a w łózku jak robiłem maraton dwa tyg temu to dziewczyna powiedziała mi chyba po dziewiątym razie,że już dość!! nie liczyłem dokładnie,ale coś koło tego:) Jeszcze poszedłem do wc po tym jak zasnęła żeby dobić się,ale nic z tego-obudziłem ją po 2H i dalej jazda:):):) wierzcie,czy nie ale szlugi do kondycij nie mają nic:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, tygrysekk napisał:

gucio prawda jeśli chodzi o kondycję z paleniem:):) na kilometr mam 2:34:) a w łózku jak robiłem maraton dwa tyg temu to dziewczyna powiedziała mi chyba po dziewiątym razie,że już dość!! nie liczyłem dokładnie,ale coś koło tego:) Jeszcze poszedłem do wc po tym jak zasnęła żeby dobić się,ale nic z tego-obudziłem ją po 2H i dalej jazda:):):) wierzcie,czy nie ale szlugi do kondycij nie mają nic:):):)

Już się tu nie przechwalaj ile razy ruchasz i jakie robisz maratony XDD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chwalę się i nie przechwalam,ale mówie jak jest,że szlugi nie mają NIC totalnie NIC do ruchowości i sprawnośći fizycznej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wykrzyniki świadczą tylko tym,że tak jest:):):):)

Ktoś pewnie napisze,że wykrzyniki są zbędne,ale inaczej tego napisać nie mogę:):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tygrysekk napisał:

gucio prawda jeśli chodzi o kondycję z paleniem:):) na kilometr mam 2:34:) a w łózku jak robiłem maraton dwa tyg temu to dziewczyna powiedziała mi chyba po dziewiątym razie,że już dość!! nie liczyłem dokładnie,ale coś koło tego:) Jeszcze poszedłem do wc po tym jak zasnęła żeby dobić się,ale nic z tego-obudziłem ją po 2H i dalej jazda:):):) wierzcie,czy nie ale szlugi do kondycij nie mają nic:):):)

Ja pier... cebula poziom hard 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HaX* taki miałem zamiar od początku :D

 

co do pana o seksie się nie wypowiadam, nie mam zamiaru podejmować żadnej próby dyskusji z nim.

Dnia 12.01.2017 o 16:14, Invisible napisał:

Dziwki sobie wypraszam - nie gustuje w starych, rozjebanych i nie ogolonych cipach :D

kto wybrzydza ten nie rucha :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejj!!!! nie miałem zamiaru nikomu się przechwalać jedynie zaznaczyć,że palenie tytoniu nie współgra z sprawnością fizyczną:):) palę od 2000 roku.... w 2001 roku zająłem 3 miejsce w nike w wawie,a w 2004 pojechałem na mistrzostwa biegów juniorów do świńskiejnogi-świnoujścia:D i byłem 2:)macie jakąś ciekawą tezę  na to?? CWANIAKI!!!!???? Bo ja tylko mam jedna dla człowieka motywującego i idącego do przodu to nie problem pokonywać swoje słaboście!!!!! Za wszelką cenę trzeba iść do przodu,a kiedy nie można to wmówić sobie-ja nie mogę "TO PATRZCIE"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taka motywacja jest najważniejsza by przewyższać innych,a głównie siebie:):):):):):):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...