• Ogłoszenia

• Psychiczny..

Niedziałające ikony powiadomień.   19.01.2017

Witam! Pewnie zwróciliście uwagę, że nie działa ikona powiadomień u góry ekranu. Jest to spowodowane złym dopasowaniem rozdzielczości. Po ustawieniu rozmiaru strony na 90%, wszystko powinno działać poprawnie. Dla tych, co nie wiedzą jak, to wciśnijcie ctrl i zmieniacie scrollem od myszki.
    • Aragorn

Zmiana regulaminu.   19.01.2017

UWAGA! Zmiana 22 punktu w regulaminie serwerów. Prosimy o zapoznanie się - http://pochylnia.pl/topic/20286-regulamin-serwerów-counter-strike/  
    • VisTeR.

Konkurs na COD 601   20.01.2017

Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
MuufloN^

Więcej małych map pliiiiis

7 postów w tym temacie

Zważywszy na ostatnio małą ilość graczy  na serwerze prosiłbym o zmianę map z tych mało znanych na te małe, typu de_dust2x2, bo gra nas po 4 osoby, a gracze narzekają i wychodzą...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

- cs_assault_mini
- fy_snow
- aim_aztec
- de_d2long
- de_dust2x2

Myślę, że więcej nie ma co dawać, żeby nie przesadzać. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, MuufloN^ napisał:

- cs_assault_mini
- fy_snow
- aim_aztec
- de_d2long
- de_dust2x2

Myślę, że więcej nie ma co dawać, żeby nie przesadzać. ;)

Fy snow ci nie doda bo bronie tam leżą tylko nw do czego bronie jak każda klasa ma przypisana bron itp ale jego tłumaczenie itp 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest taki plugin remove_weapons. Usuwa on broń leżącą na mapie, ale tez broń wyrzuconą przez gracza. Ale czy to potrzebne, to niech już Vister zdecyduje :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro usuwa także bronie wyrzucone przez gracza, to może lepiej po prostu nie dawać tej mapy i znaleźć inną ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale nie rozumiem nad czym rozkmina, jak leży przykładowo AWP, a nie mam perku z wbudowanym AWP nie mogę go podnieść z ziemi. Przynajmniej na pozostałych mapach tak jest. Co do puginu usuwającego bronie jest on kiepskim pomysłem z powodu kilku klas wyrzucających bronie z rąk. broń by zniknęła i wtedy bieganie z samym nożem... dla mnie odpada. 

PS sam bym na fy_snow pograł chętnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.