Skocz do zawartości

Player_1 - Ponowna prośba o Ub


irastio

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: Player_1
Godzina, data zdarzenia: ok. 15:45, 10.01.2017
Mapa: ak-47_map + 3d_aim_dust2
Link do screenów: Demko podesłane przez admina banującego: http://www27.zippyshare.com/v/WqcDe0E8/file.html
STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:163465677 / 37.47.5.250

Odnoszę się ponownie do bana, ponieważ zalecone "zaraportowanie" postu o treści " Zostałeś zbanowany" itp. nie odniosło skutku.

CYTAT: "1:49 - lekki szejk

4:32 - szejk

6:33 - szejk

Trochę mało z mojego demka, przeanalizuje potem jeszcze hltv z tej i poprzedniej mapy.

Dałem taki powód a nie inny, ponieważ nie byłem w 100% przekonany, ale albo to jakaś myszka która traci fps bez podkładki albo stary pubhax organerra, którego wieki już nie widziałem (low sety, większy nacisk na norecoil i pestkowanie, niż na hitboxy hs).

Powyższe demko zostawiam Wam do oceny, polecam obejrzeć całe, potem obejrzę hltv i sam napiszę co sądzę." ~ Admin eXiTeMan
 

Chciałem się odnieść do powyższej wypowiedzi, lecz uprzednio nie miałem szansy:
Nigdy nie czitowałem w CS, bo to żadna przyjemność. Potwierdza to chociażby fakt, że gram w CS:GO od ponad dwóch lat (ponad 3000 godzin) i nigdy nie miałem blokady VAC na Steam, ani żadnej innej blokady na jakiejś innej platformie.
Odnośnie tego co odpisał admin:
Z tego co wiem to myszkę cechuje określona częstotliwość odświeżania wyrażona w Hz, a nie fps'y, które dotyczą obrazu.
Moja mysz to Zowie FK1, w której częstotliwości odświeżania nie zmieniałem, więc jest standardowe 1000Hz, a podkładka, której używam to Zowie GT-F X.
Niestety do wymienionych "szejków" nie mam zbytnio jak się odnieść, ponieważ nie wiem o co z nimi chodzi. Domyślam się, że chodzi o trzesięnie obrazu spowodowane określonymi ruchami myszką. Jeśli tak to pragnę zaznaczyć, że nie jestem robotem, żeby płynnie poruszać myszką.
Jeżeli chodzi o jakieś szarpnięcia, nagłe przeniesienie celownika z jednego miejsca na drugie - uważam to za mój pewnego rodzaju problem, ponieważ chciałbym umieć tak samo przemieszczać celownik jak przemieszcza się głowa przeciwnika, ale często łapię się na tym, że po oddaniu strzału zatrzymuję celownik w miejscu na czas 'opadnięcia' recoil'a i następny strzał próbuję pokierować w głowę przeciwnika zdając się na moją pamięć mięśniową.
Na koniec dodam, że zignorowałbym bana, gdyby nie to, że serwer, na którym go dostałem, jest jednym z nielicznych polskich serwerów 'only Steam'. Gram przeważnie na takich, gdyż w stosunku do serwerów 'non-Steam' rzadko panoszą się na nich cziterzy.
Mam nadzieję, że szanowny UB Team szybko zorientuje się, że nie zasilam swoją osobą społeczności cziterów, a raczej społeczność osób, którzy cziterów nie szanują, a wręcz  przeciwnie - piętnują ich.

PS. Może jednak ktoś sprawdzi na HLTV jak gram i w końcu ogarnie, że nie mam czitów. Ostatnio przed banem grałem 10.01.17 od godz. ok. 15:27 do ok. 15:47. Oprócz tego nie pamiętam dokładnie kiedy przedtem grałem, ale na pewno kilka razy wcześniej odwiedziłem Wasz serwer z nick'iem Player_1, którego nie zmieniałem od dłuższego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...