Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer
  • Ogłoszenia

• Aragorn

Serwery   24.11.2017

W ciągu najbliższych dni przeniesiemy wszystkie serwery na nowy hosting. Za niedługo już wszystko powinno działać.
aquax

Poprawki na serwerze

Recommended Posts

Co zostało poprawione: 

1. Usunięta skrzynka knife.
2. Poprawienie misji.
3. Wymiany z potwierdzeniem.
4. Błędy w pisowni w menu.
5. Nie da się kupić już p228 (był tam darmowy zeus).
6. Dodano automatyczne logowanie.
7. Poprawione losowanie skrzyń (różne osoby już powinno dostawać).
8. Nie można kupować dodatków ze sklepu gdy sie jest nieżywym. Maksymalny czas na kupno to 30 sekund od startu rundy.
9. Nie powinno być już lagów.
10. Nie powinno być crashy po zmianie mapki.
11. Zwiększony czas w motd wyświetlania wylosowanych skrzyń.
12. Poprawiony rynek (oddaje wystawione skiny) 
13. Poprawione Stattraki. Gracze nie dostają już za darmo gdy wystawia przedmiot na rynku.
14. Gracze po otrzymaniu skrzynki nie stoją nieruchomo na respie
15. Nie znikają skiny po zmianie mapki.
16. Przy kupnie ulepszenia ze sklepu nie powinno byc juz bugu ze zmiana broni (na przykład mając AK gdy kupiliśmy molotova to strzelaliśmy z ak trzymając molotova w ręku)

Proszę was o pomoc w postaci przetestowaniu poprawek. Dzięki wam będziemy mogli w jak najszybszy sposób wyeliminować błędy a wy będziecie mogli pograć na serwerze beż żadnych bugów. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Brak niektórych skinów  (np miałem 3 skiny po resecie zostały 2))  i ST, klucze zostały 

Podczas logowania komunikat że awansowałem na silver 1

Wymiany:

Podświetlone ak x0, nie podświetlone awpX1 , klikam niepodświetlone case m4x0 i pojawia się Menu Count of screen: make x screan.

Ktoś wspominał że sprzedał za klucze skina i cały czas go posiada.

Na szybko to tyle

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dostałem propozycję wymiany mogę jedynie odrzucić nie mogę zaakceptować

Może nie błędy  ale warto dodać  przy okazji poprawek.

1.Żeby dało się na rynku zobaczyć skiny od wszystkich broni jednocześnie. 

2.Zablokować możliwość wymiany.

3. Czy  dałoby się też przywrócić nożówkę? Że szansa na klucze to raz ale czasami nie zdążam ma rundę i muszę czekać ;(

4.Dać jakąś rolę ST na serwerze bo co z tego że miałem 600 (najwięcej na serwie chyba) skoro i tak do niczego nie służą. Słyszałem też identyczne komentarze graczy Jako waluta i tak najlepsze klucze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejne poprawki : 

- Svip moze juz kupowac rewolwer
- skrzynki powinny sie juz pokazywac tzn drop ich
- akceptacja wymiany juz dziala
- darmowe skiny zostaly usuniete 
- case knife zostala usunieta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, pablitto napisał:

VIP nie działa poprawnie, wybrać bronie możemy dopiero na trzeciej rundzie, na drugiej się nie da.

to akurat jest dobrze, bo pierwsze rundy są to pistoletówki wieć ty miałbyś mieć ak a reszta pistolety?  Svip też od 2-3 rundy ma dopiero dostęp do wyboru broni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ja napisałem, że od pierwszej? Pierwsza jest okey, bo pistoletówka, ale przed aktualizacją w drugiej rundzie już był wybór, a teraz nie ma.

Jeszcze pytanie, czy będzie możliwość blokowania wymian? Bo to było przydatne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie tak to nie moze byc 5 minut temu dropnelem ze skrzynki ak JACKEL zagrałem ni jedna runde i znikł wescie zróbcie cos z tym serwerem po co te skiny jak one znikaja bez sensu ..!!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktoś Ci mógł zaoferować wymiane i przez przypadek kliknąłeś, dlatego nie masz skina. Trzeba dodać blokadę wymiany, tak jak to było wcześniej.

I do tego jest błąd ze zmianą mapy nadal - gdy losowanie skrzynek trafi się na samym początku rundy, na przykład 1:20 jest losowanie skrzynek, to potem przez te 1:20 trzeba czekać na zakończenie rundy, wszyscy mają freeze i nic zrobić nie mogą, po zakończeniu rundy, dopiero jest odliczanie i zmiana mapy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się z przedmówcą jak skrzynki trafią na początku rundy trzeba czekać, więc ten plugin na dokończenie rundy trzeba wyrzucić.

blad.jpg
+ jeszcze fajny bug przy dołączeniu, fakt jednorazowy bo zazwyczaj sie pojawia że awansowałem na s1 :D

Bez nazwy-2.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.