Skocz do zawartości

ub


fulerciu

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: fulerciu
Godzina, data zdarzenia:
Mapa: nuke
Link do screenów: 
STEAM_ID / IP:  
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Pochylnia.pl
[AMXBans] Reason: 'Do zobaczenia na forum !'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:2153808'
[AMXBans] Your IP: '89.78.239.46'
[AMXBans] ===============================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieć tak, fulerciu dostałeś bana sam dobrze wiesz za co, mamy tyle przegranych mixów ze sobą, tyle razy cie rozpisywali, wytłumaczysz mi dlaczego masz bana na 4 tsach o powodzie "SPALONY WYPIERDALAJ"? Bo ja mam ludzi na steam co dawali ci bana, co cie rozpisywali, co każdy wie, że masz esp, więc nie wiem wgl po co piszesz ten temat jak ja już daje link do tematu ludziom co są swiadkami, patrzyłem na ciebie całe ak-47_map i połowe 3d_aim_nuke, gosciu nigdy nie widziałem, żeby ktoś tak wychylał na ludzi, + mam esp spect admin, więc widzę dobrze jak zachowujesz się podczas gry. Pani prezes, kruloffa, itka, Młoda, ile jeszcze dupeczek zaprosisz i będziesz prosił o to żeby przyjechały bo chcesz się z nimi umówić, oraz będziesz kazał gadać żeby nie mówiły, że się palisz? Moja odpowiedz jest jedna, jesteś spalonym scierwem takich ludzi nie potrzebujemy na sieci, tyle w temacie. Pozdrawiam, możesz za pare minut się spodziewać od 3 do 5 wypowiedzi na twój temat od właścicieli tsów oraz mieszańców/mixów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, El Mafioso napisał:

Wypowiedzi świadków są zbędne. Jako admin który banuje tym bardziej na zawsze musisz mieć dowody w postaci rozpisanego demka.

Nie są zbędne, ponieważ wnoszą bardzo dużo informacji do członka, który stara się o unbana, mam ludzi co rozpisywali go, nawet tier0 z bl'a go rozpisywał, więc nie mów moac, że wypowiedzi świadków są zbędne, ponieważ wnoszą bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, El Mafioso napisał:

To Ty jako admin masz mieć rozpisane demko. Nie interesują nas bany z innych sieci czy takich for jak BlackListed. Czekam na Twoje demko, masz 12 godzin.

Demko rozpisze spokojnie, lecz ty jako ubt powinieneś brać pod uwagę wypowiedzi świadków, ponieważ nie można dopuszczać do tego by gracz odpalony latał po naszej sieci. Pozdrawiam zaraz demko będzie rozpisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@THEREALSHOX, wypowiedzi świadków nic tutaj nie dadzą, uwierz mi. Nie możemy banować za to, że ktoś powie, że jest on odpalony. Mimo gdyby było to 10 osób. Potrzebujemy twardych dowodów w postaci demka i Ty dając bana powinieneś takowe posiadać a nie dopiero zabierać się za rozpisywanie więc radzę-zrób to jak najszybciej. Napisałeś, ze za parę minut będzie kilka wypowiedzi-wybacz, ale ja żadnej nie widzę. 

 

Bierz się za demko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:00 - pada 2 razy pod rząd wychodzi z serwera

3:00 - nagle wraca

4:00 - dziwnym trafem wychyla od razu wcelowany z mniejszym rozrzutem broni w przeciwnika

5:20-30 - widzi jak 3 skraca, przechodzi wcelowany przez sciane na prawą strone po czym skanuje gościa modelowo.

5:52 - strzela się z gościem po czym staje wcelowany w lewą stronę przeciewnik wychyla on strzela pestke w model.

6:10 - wie, że przeciwnik wychylił się i uciekł pod prawą sciane (pestkuje)

6:15 - model

6:30 - udaje, że nie widzi przeciwnika, który wychylił i schowął się za scianą, strzela się z drugim tt.

6:40 - poruszając się w lewą strone celownik w jednym miejscu wie, że przeciwnik skraca jego prawą stronę, od razu wychyla i pestka.

7:30 - widzi, że przeciwnik skrócił jego lewą stornę wychylenie forgeta = pestka w kask na model

9:00 - skraca na pewnośći, że nikogo nie ma po każdym wychyleniu przeciwnika oddawał pestki w kask na model, za 4 padł.

10:15 - "*DEAD* fulerciu :  mam legit sety tak pisalo tam na cshacked kurwa a tu szejki widac? XD"

10:30 - 2 osoby wychyliły w tym samym czasie on od razu kierunek na nie mimo iż patrzył się przed siebie, oraz rozdał pestki.

10:36 - dziwny model

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fulerciu napisał:

jakos na serwerze only hs + dm wchdoze gdzie sjt anty cheat i nie dostaje bana i samym uspem robie staty 53:25 wiec sklej

nie interesuje mnie jakie masz staty i gdzie wchodzisz, na pochylni są admini a nie jakiś anty cheat, gościu nie jedna osoba ci powie, że odpalasz, i sam jesteś tego swiadom przez kabelek dużo szczekasz mało robisz, jeżeli grasz dłużej ode mnie to turnieje w 2d grałeś? ;-0 nie więc, sam sklej, w 1.5 grałeś turnieje? nie, więc sklej, w 1.6 pewnie z 1-2 max, jesteś zerem STEFAN nie mam zamiaru się z tobą kłócić miałem za zadnie sprawdzić cię, rozpisałem demko, czekam na werdykt ubt tyle mam w tej sprawie już do powiedzienia.

 

Link do demka : http://www69.zippyshare.com/v/vNJ5Dikl/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc po małej burzy mózgów w ukrytym dziale UBT, razem stwierdziliśmy, że fulerciu, gra czysto. Ja osobiście widziałem tam może tylko jedną dziwną akcję lecz tez jest do wytłumaczenia, dla gracza, który posiada jako taki movement w grze. Dodatkowo @THEREALSHOX, na następny raz popraw rozpiskę dema bo jak chciałem je na początku obejrzeć razem z rozpiską to prawie nic się nie zgadzało ale mniejsza o to-następnym razem jak kogoś rozpiszesz to popraw to, taka mała dygresja z mojej strony. Mimo wszystko dziękujemy za czujność ale już nie tak z celnością ;)

 

@fulerciu, wracaj do gry. Miłej gry na pochylni i dużo głów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...