Skocz do zawartości

SB


Rekomendowane odpowiedzi

otóż tak od dzisiaj a dokładnie od godziny 16 dotkneło mnie jakies sb nigdy wczesniej nie miałem tego admin dal bana na 5 minut spoko spoko wbijam na serwa mowia ze dalej mam sb i mowia co mam robic a wiec tak 2x wyłączyłem router na 30 sekund 2x wlaczylem i wylaczylem kompa , i usunałem zawartosc lokalnych plilkow na steam z cs 1.6 , i problem nadal nie ustaje prosze o pomoc bo nie chce byc banowany za takie cos i nie moge sobie z tym dac rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz spec buga z tym sie nie da nic zrobic bug wystepuje na serwerach 32 slotowych i zawsze ostatni gracz ktory wejdz na serwer ma tego pecha po prostu musisz miec mega farta zeby nie trafic na 31 bo bedziesz zawsze banowany nie widac jak grasz Twoja postrac jest wklejonna w druga i jak ktos zabije to dziwnie przeskakuje i tez nie widac bomby na radarze jedyne co pewnie mozna zrobic zmiejszyc liczbe slotow na serwerze bo tak to zawsze jakis gracz bd mial spec buga i bedzie banowany za to

 

Psychiczny to nic nie da :) ewnetulanie ukryc slot jeden ale czy to cos pomorze to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wQ. zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...