Skocz do zawartości

Ssy


kaczu??

Rekomendowane odpowiedzi

  Cytuj
 


Twój nick podczas grania: Kwaczus
Godzina, data zdarzenia: 19:49 około
Mapa: de_lidl
Link do screenów: Tu jest problem, admin zrobił jednego https://www.easypaste.org/file/jWVdroJa/de.lidl0000.bmp?lang=pl
STEAM_ID / IP: 5.172.236.205 mam zmienne czasami. Amx pokazuje moje SID jako

  STEAM_2:0:1706785531
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Musi byc 5, szukaj

5 plików .tga (będą miały nazwy HalfLife00.tga, HalfLife01.tga itd.),
Na serwerze COD 601 ss'y zapisują się w rozszerzeniu bmp. Czyli nazwa_mapy0000.bmp, nazwa_mapy0001.bmp itd.
Gdzie zapisują się SS'y:

1)

Steam po update 14.02.2013:
C:/Program Files/Steam/steamapps/common/Half-Life/cstrike

Steam po angielsku:
C:/Program Files/Steam/steamapps/nazwakonta/counter-strike/cstrike

Steam po polsku:
C:/Program Files/Steam/steamapps/nazwakonta/counter-strike/cstrike_polish

NonSteam:
C:/Program Files/Counter-Strike 1.6/cstrike

W Win 7 ssy mogą zapisywać się w tej lokalizacji:
C:\Użytkownicy\nazwa użytkownika\AppData\VirtualStore\ProgramFiles\Valve\cstrike 

Win Vista C:\Users\User\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Counter-Strike\cstrike_polish\

2)

Na steam'ie  w bibliotece gier masz CS'a - klikasz PPM i wybierasz właściwości. Następnie PRZEGLĄDAJ PLIKI LOKALNE (ang: Properties->LOCAL FILES->BROWSE LOCAL FILES).

Znajdziesz tam folder cstrike. Następnie szukasz ss'ów pod nazwą HalfLife00, HalfLife01, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety posiadam tylko jednego screena. Proszę wziąć pod uwagę że admin mógł omylnie wcisnąć zły klawisz bo o ile wiem 5 screenów jest domyślne pod klawiszem "5" a nie jak w edytowanym amx'ie pod "1"

Edit: Wiem o istnieniu antybana który automatyczie wyłącza wh'a po 1 czy 2 screenie lecz proszę zauważyć że jest to screen o numerze "0" czyli pierwszy.

Kolejne mają 1,2,3,4 na końcu nazwy. Nie posiadam cheatów i antyban'a ponieważ nie zdążył on by nawet zareagować przy 1 screenie.

W załączniku podaje wynik wyszukiwania w folderze cs'a.

llllllll.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, sprawdźcie po screenach admina banującego. Lecz ja swoich posiadam ledwie jedną sztukę.

Nie mogę ich wyczarować nagle, możecie dodatkowo sprawdzić moją grę ze wszystkich map poprzez HLTV. Czasami mam dzikie sytuacje ale to jest normalne.

Gram w cs'a bardzo długo, to też warunkuje pewne umiejętności, znajomość map, znajomość "skanów Boga" etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaczu?? Screeny masz, ponieważ ma je admin. Ss'y mają rozszerzenie tga, jest ich 5, ich kolejne nazwy to Half-life00.tga, Half-life01.tga. Możesz nie mieć przypisanego do tego rozszerzenia odpowiedniego programu.

@OlutiK Najpierw skargi, gdzie obrażasz, wykorzystujesz bugi serwera, a teraz celownik do awp... Tracisz admina oraz za celownik dostajesz bana na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...