Skocz do zawartości

Miny


SonOfSparda

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: Son Of Sparda
Godzina, data zdarzenia: 12:00  18,01,2017
Mapa: de_westwood_big
Link do screenów: Ponoć admin ma ssa miny
STEAM_ID / IP: 0:0:133659614 / 31.0.121.225

Pierwsza mina za jaką dostałem ostrzeżenie byłą w tunelu podczas wychodzenie z budynku HOTEL w stronę respa TT, był to przypadkowy odruch na widok przeciwnika, za co od razu przeprosiłem na say ( powinno być na hltv )

Następna mina była w magazynie koło respa CT na środku pokoju, możliwa do obejścia w zasadzie z każdej strony, ale admin jak twierdzi "mina w domku przy okienku nie do obejscia"

Brak reakcji ze strony amina ( oględziny sytuacji, precyzyjne ) tylko od razu ban i kappa.

Na marginesie, trup po wybuchu miny nie leży dokładnie w jej położeniu, jest przesuwany o kilka jednostek w tę czy inną stronę. Jeśli na ssie admina trup leży pod oknem to wynika z tej sytuacji. Gdyby mina faktycznie była pod oknem jego trup znajodwał by się:

a. Za oknem lub na jego krawędzi

b. pod ścianą naprzeciw okna lub w ścianie najbliższej temu oknu

Jesli nawet uznacie bana za słusznego, to czas 3h jako iż to mój pierwszy ban, jest zbyt długi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedziałe wcześniej, odnośnie pierwszej od razu napisałem na say sorry za mine która wyszła jak rakieta podczas walki w zwarciu

nie blokowała on aprzejścia cały czas, trafiła tam przypadkiem podczas strzelaniny z małej odległości. Równie dobrze mogłem mieć rakietę,czego z tak małego dystansu nie było by widać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...