Skocz do zawartości

Serial Tabu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Temat piszę nt wspomnianego w tytule serialu "Tabu". Nowy serial ze świetnym aktorem. Tom Hardy w głównej roli. Duży, barczasty i potężny bohater gra twardego faceta i broni się przed śmiercią ze strony władzy. Ogólnie serial posiada tylko 2 odcinki ale po obejrzeniu pierwszych dwóch, bardzo mi przypadł do gustu. Akcja toczy się ok 1800 roku więc klimat zbliżony do Gry o Tron, która chyba była bestsellerem wśród seriali. Tabu też jest stworzone przez HBO. Polecam każdemu kto teraz szuka ciekawego projektu do oglądania w wolnej chwili. Godzinka co tydzień myślę, że tylko i wyłącznie umili czas. Ciężko mi coś więcej napisać bo nie wiem co tutaj jeszcze naskrobać po obejrzeniu dwóch odcinków ale może ktoś ogląda i doda coś od siebie ;)

Opis na żywca z filmwebu:

Londyn, 1814 rok. Awanturnik oraz łowca przygód James Keziah Delaney (Tom Hardy) wraca do domu po 10 latach spędzonych w Afryce, z 14 nieuczciwie zdobytymi diamentami. Na miejscu odkrywa tajemniczą spuściznę po zmarłym ojcu i postanawia szukać zemsty za jego śmierć. Delaney staje twarzą w twarz z Kompanią Wschodnioindyjską, odmawiając jej sprzedaży rodzinnego biznesu. Zamiast tego buduje własne imperium handlowo-transportowe, znajdując się w samym środku niebezpiecznej rozgrywki pomiędzy dwoma rywalizującymi ze sobą mocarstwami: Wielką Brytanią i Stanami Zjednoczonymi.

 

Zapraszam do dyskusji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja toczy się ok 1800 roku więc klimat zbliżony do Gry o Tron

Jeżeli dla Ciebie klimat Gry o Tron to rok 1800 to lekki pszypał :V.

Co do serialu

Nie oglądałem go jeszcze. mam w planach, może nawet dziś w nocy go zacznę, zapowiada się ciekawie, więcej będę mógł napisać później/jutro :v.

 

ps

wpadłem na genialny pomysł stworzenia podfora Seriale więc juz napisałem do technika, i tam będzie można dyskutować na temat różnych serialów :V.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...