Skocz do zawartości

Anty-rash


Rekomendowane odpowiedzi

Rzadko gram na tym serwerze, ale taka propozycja jest nie do zaakceptowania (jak dla mnie). 

Serwer jest mały, a sytuacja w której zostaje dwóch graczy i ich pojedynek trwa nie wiadomo jak długo tez jest słabym wyjściem. 

Zasada serwera jak dla mnie jest prosta - głowa. Bez względu na to, z jakiej odległości i w jakim czasie. 

AntyRush zepsułby ten serwer, ograniczył graczy i możliwości rozgrywki. 

Ale to tylko moja opinia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widac ze nie grales na innych serwerach jakos na innych jest i mozna ustawic ze jak jest np 2:1 lub 1:1 to sei wylacza a nie ze jeden typ raszuje i zabija z milimetra tyczy sie to dessa i psuje fana wszystkim... wbiega na respa ciort wie skad i wybija all

naprawde ciezko komus sie chwile wcelowac nikt nie kampi zawsze ktos wychyla wiec rasz jest zbedny a on i tak raszuje a za nim reszta teamu bo chca fragi a inaczej nie zdobeda albo moze wgrajcie 1 mapke ktora jest bardzo malutka i nie ma na niej skrzynek i niech sobie taki typ dess gra lub inny co taki wyrywny z raszem jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tego mam mieszane uczucia :) Mógłby być i mogło by go nie być. Ale patrząc z drugiej strony gdyby był taki anty-rush to gra na serwerze była by mniej dynamiczna i taka bardziej nudna :) Tak to zawsze coś się dzieje, a to że ktoś mnie zrashuje i zabije to mi to nie przeszkadza. W koncu to aim/hs.. Gra ma być szybka, dynamiczna i ma nie nudzić :) Rush jest częścią tego serwera :P Czy komuś to pasuje czy nie, ale nie wierze że to zostanie wprowadzone. Tyle ode mnie, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Skip3r zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...