Skocz do zawartości

Propozycja od Bandziorka


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy zauważyliście ,ale moderatorzy i inni super admini mają swoje kanały na ts i nawet rangi . Jestem zrobienie na ts rangi zwykłego Admina ,bo dużo ludzi ich szuka . Są zrobione kanały na ts ale na nich żaden admin nie siedzi . Ale zawsze jakiś gracz może wejść na tego ts i szukać admina od pochylni ,a tu patrzą że są sami z Multi-head . Moim zdaniem nie było by to głupie .

Pozdrawiam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MH nie zgodzi się na to bo nie będę ryzykowali utratą ludzi, którzy u nich siedzą już kiedyś o tym była dyskusja, jak jeszcze ja byłem opiekunem tsa u nas, żeby było na równi powinien być 2 opiekunów, jeden z mh któy chyba jest i drugi stąd, ale aquax i bene na 100% się nie zgodzą ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wQ. napisał:

MH nie zgodzi się na to bo nie będę ryzykowali utratą ludzi, którzy u nich siedzą już kiedyś o tym była dyskusja, jak jeszcze ja byłem opiekunem tsa u nas, żeby było na równi powinien być 2 opiekunów, jeden z mh któy chyba jest i drugi stąd, ale aquax i bene na 100% się nie zgodzą ^^.

Kto nie próbuje ten nie błądzi może akurat zmienią zdanie nigdy nie wiesz co będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aragorn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...