Skocz do zawartości

Bany?


Bezzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich a szczególnie adminów pochylni! Mam do was małe pytanko czy chcecie, aby ta sieć funkcjonowała na miare ELITARNEJ sieci? 

Tak? W takim razie to co robicie jako admini BA nawet sam S@ to jakaś parodia z którą spotykają sie małe nieliczne sieci a pochylnia ma się rozwijać tak? 

To co zobaczyłem w bansie po przejrzeniu zaledwie 4 stron wzbudziło moję zwątpienie w wasze osoby, bo to jest po prostu żałosne co robicie.  Jak wy traktujecie graczy i osoby które są przez was banowane.. 

1. http://sklep.multi-head.pl/bany/ban_list.php?bid=12860

2. http://sklep.multi-head.pl/bany/ban_list.php?bid=12822 

3. http://sklep.multi-head.pl/bany/ban_list.php?bid=12991 

4. http://sklep.multi-head.pl/bany/ban_list.php?bid=8354 BRAWO! 

5. http://sklep.multi-head.pl/bany/ban_list.php?bid=4565

6. http://sklep.multi-head.pl/bany/ban_list.php?bid=12547 

Przypomne tylko, że przejrzałem zaledwie 4 STRONY bansa.  Nie chce wiedzieć co jest dalej, zwyczajnie szkoda na to czasu, bo spodziewam sie tego samego co właśnie pokazałem. Co jest z wami HAAAAAALOOOOOO? Wywyższanie sie jako admin wam dobrze służy? Z miejsca powinniście stracić swoje funkcje i Ty panie Super Adminie pokazujesz piękny przykład. 

 

Druga sprawa dlaczego osoby które używają modeli ESL'i dostają u was UB? Może nie rozumiem regulaminu więc mniejsza o to. 

Ale dlaczego osoba która używa aimbota dostaje UB to już jest parodia! 

 Bądźcie sprawiedliwi w takim razie i każdemu cziterowi dajcie UB a co! Sprawiedliwość panowie! 

To co tu widzę to jakaś komedia, brakuje wam twardej ręki robicie sobie tutaj taką samowolke, że nie wiem kto tu rządzi. Aquaxa nie obwiniam, bo to on was dał na takie stanowiska jakie macie żeby tego pilnować, bo ma do was zaufanie a robicie tyle co nic. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie chcemy tego.

Co do banów, znajdź mi sieć gdzie nie ma takiego powodu banów. Wszędzie się takie coś zdarza, nawet na MH (sprawdź sobie bansa, pozdrawiam).

btw ban z powodem NOOB? ojej, straszne, taka obraza, normalnie ja bym na policje poszedł, nie masz się do czego chyba naprawdę dopierdalać :/

 

Aimbot? No kurwa jesteś debilem chyba inaczej nie mogę powiedzieć, naprawdę. Gościu wrzucił ssy i oczywiście El Mafioso dał mu ub, bo są czyste, a to, że napisał, że tam jest AIMpot (kij wie co to) to już jego sprawa. Jeżeli Ty jesteś taki zajebisty, że widzisz aima po ssach to naprawdę zazdroszczę umiejętności Tutaj przepraszam za zachowanie, zbyt pochopne. 

 

Ty tą komedie stwarzasz, bo dawno się tak nie uśmiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pana wyżej jestem członkiem UBT na MH i likwiduje takie bany.

Ss czyste? XDDD To może je najpierw zobacz a nie komentujesz.

Jak już to aimpoint napisałem AIMBOT, bo dla mnie to jedno i to samo cziter to cziter i nie prawa dostać UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ban z opisem NOOB @#Bebzik przejrzałeś 4 strony i nie widziałeś tych 10 banów które już dostał?? Za każdym kolejnym to już staje się wkurzające i już banują z każdym opisem bo to już nie ma znaczenia. Szukasz problemu bo inaczej tego nie można nazwać. Tak samo ludzi którzy reklamują jakieś inne "gówna" gdzie gra parę osób to odsyłasz z serwera do tz "Wypierdalandu" z podobnym opisem. A co do bana który został to wszystko już jest wyjaśnione i ban został zmieniony. Moim zdaniem temat do zamknięcia bo to szukanie dziury w całym... Chciałeś pokazać że tu jesteś brawo teraz już możesz wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że Pochylnia i Multi-Head mają tego samego właściciela to funkcjonują inaczej! U nas obowiązują inne zasady niż u was. Owszem, nie powinno się wypisywać wulgaryzmów w powodach bana, lecz w ostateczności można przymknąć na to oko.

Weźmy przykład z serwera gdzie jestem opiekunem:

http://sklep.multi-head.pl/bany/ban_list.php?bid=12822

Prawdziwe powody: wyzywanie administracji, graczy; wykłócanie się z adminami, graczami; prowokowanie kłótni, wydzieranie się przez mikro i dodatkowo kłótnia z adminami serwera, że posiada mutację a ewidentnie było słychać, że ma głos 10-cio latka. Dalej sądzisz, że ban niesłuszny? 

Co do modeli ESL... Najpierw dostają ostrzeżenie w postaci bana na tydzień a później bana permanentnego.

Co Ty wgl chcesz od S@? Czym niby zawinił?

Co do wywyższania.. Nikt się nie wywyższa. 

 

Jeszcze chcesz o czymś dyskutować? Chętnie w to wejdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wQ. napisał:

Co do banów, znajdź mi sieć gdzie nie ma takiego powodu banów. Wszędzie się takie coś zdarza, nawet na MH (sprawdź sobie bansa, pozdrawiam).

Zapraszam do sprawdzenia! Przeglądam tego bansa każdego dnia i jak zdarzy sie taki ban raz na miesiąc to jest święto. A jak już sie zdarzy to admin dostaje degradacje z miejsca.

 

10 godzin temu, wQ. napisał:

btw ban z powodem NOOB? ojej, straszne, taka obraza, normalnie ja bym na policje poszedł, nie masz się do czego chyba naprawdę dopierdalać :/

A czy ban jest adekwatny do popełnionego czynu? Ja go nie rozumiem jak i pewnie gracze co byli na serwerze.

 

10 godzin temu, wQ. napisał:

Aimbot? No kurwa jesteś debilem chyba inaczej nie mogę powiedzieć, naprawdę. Gościu wrzucił ssy i oczywiście El Mafioso dał mu ub, bo są czyste, a to, że napisał, że tam jest AIMpot (kij wie co to) to już jego sprawa. Jeżeli Ty jesteś taki zajebisty, że widzisz aima po ssach to naprawdę zazdroszczę umiejętności.

Dlaczego mnie obrażasz? Jestem tylko użytkownikiem który zwrócił wam uwage a Ty na mnie wjeżdzasz co wcale nie jest miłe. Traktujesz tak każdego usera? Za taki coś powinnieneś wylecieć z miejsca dział brzmi "propozycje i uwagi" a to moja drobna uwaga. Dajesz piękny przykład nie ma co. Nie wiesz co to "Aimpot" to przełóż swoją kulture na wiedze w UBT a zostaniesz geniuszem w swoim fachu.

9 godzin temu, Shintaro napisał:

Mimo, że Pochylnia i Multi-Head mają tego samego właściciela to funkcjonują inaczej! U nas obowiązują inne zasady niż u was. Owszem, nie powinno się wypisywać wulgaryzmów w powodach bana, lecz w ostateczności można przymknąć na to oko.

Dlaczego przymknąć oko? Admin ma być przykładem dla graczy czyż nie? Jako OP powinieneś to wiedzieć.

 

9 godzin temu, Shintaro napisał:

Prawdziwe powody: wyzywanie administracji, graczy; wykłócanie się z adminami, graczami; prowokowanie kłótni, wydzieranie się przez mikro i dodatkowo kłótnia z adminami serwera, że posiada mutację a ewidentnie było słychać, że ma głos 10-cio latka. Dalej sądzisz, że ban niesłuszny? 

Tak dalej sądzę, że powinno tam pisać "obraza administracji + mikro +16" ale co tam szybciej jest napisać "Wypi*****j" 

 

9 godzin temu, Shintaro napisał:

Co do modeli ESL... Najpierw dostają ostrzeżenie w postaci bana na tydzień a później bana permanentnego.

Czyli rozumiem robicie ss graczowi wyszło, że ma modele ESL ban zostaje na 7 dni. Po czym wraca do gry i znowu mu robicie ss żeby sprawdzić czy nadal gra na tych modelach? Inaczej sie nie da tego sprawdzić.

 

9 godzin temu, Shintaro napisał:

Co Ty wgl chcesz od S@? Czym niby zawinił?

Co do wywyższania.. Nikt się nie wywyższa. 

 

Jeszcze chcesz o czymś dyskutować? Chętnie w to wejdę.

Co do S@ zwracam honor nie ma wulgaryzmów więc luz.

Nie, może i nie ale piszecie własny regulaminy o których nie ma nikt pojęcia.

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe śmiech na sali.

11 godzin temu, wQ. napisał:

Nie, nie chcemy tego.

Co do banów, znajdź mi sieć gdzie nie ma takiego powodu banów. Wszędzie się takie coś zdarza, nawet na MH (sprawdź sobie bansa, pozdrawiam).

btw ban z powodem NOOB? ojej, straszne, taka obraza, normalnie ja bym na policje poszedł, nie masz się do czego chyba naprawdę dopierdalać :/

 

Aimbot? No kurwa jesteś debilem chyba inaczej nie mogę powiedzieć, naprawdę. Gościu wrzucił ssy i oczywiście El Mafioso dał mu ub, bo są czyste, a to, że napisał, że tam jest AIMpot (kij wie co to) to już jego sprawa. Jeżeli Ty jesteś taki zajebisty, że widzisz aima po ssach to naprawdę zazdroszczę umiejętności.

 

Ty tą komedie stwarzasz, bo dawno się tak nie uśmiałem.

wQ szanowałem Cię jako opiekuna TS'a pochylni ale to co napisałeś zmienia mój stosunek do Ciebie.
Jako członek UBT uważasz, że ss'y jakie wrzucił ten gracz są czyste? Kpina.
Druga sprawa - już dawno zdałem sobie sprawę że na tym forum większość nie zna takiego słowa jak 'kultura' ale obrażanie innych powinno być tępione i eliminowane, ponieważ zapewne sam byś nie chciał aby ktoś Ciebie nazywał "kurwa debilem". 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wQ. napisał:

Nie, nie chcemy tego.

Co do banów, znajdź mi sieć gdzie nie ma takiego powodu banów. Wszędzie się takie coś zdarza, nawet na MH (sprawdź sobie bansa, pozdrawiam).

btw ban z powodem NOOB? ojej, straszne, taka obraza, normalnie ja bym na policje poszedł, nie masz się do czego chyba naprawdę dopierdalać :/

 

Aimbot? No kurwa jesteś debilem chyba inaczej nie mogę powiedzieć, naprawdę. Gościu wrzucił ssy i oczywiście El Mafioso dał mu ub, bo są czyste, a to, że napisał, że tam jest AIMpot (kij wie co to) to już jego sprawa. Jeżeli Ty jesteś taki zajebisty, że widzisz aima po ssach to naprawdę zazdroszczę umiejętności.

 

Ty tą komedie stwarzasz, bo dawno się tak nie uśmiałem.

Czyli jakby ktos napisal z ub, ze te ssy sa perfidnie modyfikowane, ale dostal UBT to juz jego sprawa? Co to jest za rozumowanie. Sprawa z banami, ale po co? Przeciez majac ADMINA jest sie bogiem servera, w rzeczywistosci tak nie jest, niestosowane bany powinny byc karane, brak przymykania na to oko, gracz powinien brac przyklad z admina, ale jak tu brac przyklad skoro leca bany typu "Spier******" , "NOOB".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, #Bebzik napisał:

Zapraszam do sprawdzenia! Przeglądam tego bansa każdego dnia i jak zdarzy sie taki ban raz na miesiąc to jest święto. A jak już sie zdarzy to admin dostaje degradacje z miejsca.

https://scr.hu/2vvc/ey20t

https://scr.hu/2vvc/5khna

https://scr.hu/2vvc/v5nr1

https://scr.hu/2vvc/hwton

Jedyne do czego możesz się odnieść, to czas, ale mi chodzi o sam fakt występowania takiego bana i tyle.

3 godziny temu, #Bebzik napisał:

Dlaczego mnie obrażasz? Jestem tylko użytkownikiem który zwrócił wam uwage a Ty na mnie wjeżdzasz co wcale nie jest miłe. Traktujesz tak każdego usera? Za taki coś powinnieneś wylecieć z miejsca dział brzmi "propozycje i uwagi" a to moja drobna uwaga. Dajesz piękny przykład nie ma co.

 

Zbyt pochopna moja wypowiedź, przepraszam. Nie, nie każdego tak traktuję, czasami jestem miły.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, wQ. napisał:

https://scr.hu/2vvc/ey20t

https://scr.hu/2vvc/5khna

https://scr.hu/2vvc/v5nr1

https://scr.hu/2vvc/hwton

Jedyne do czego możesz się odnieść, to czas, ale mi chodzi o sam fakt występowania takiego bana i tyle.

Fakt jest taki, że Ci admini stracili swoję funckję chwilę po dodaniu tych banów. A tu nic sie z tym nie robi o tym ciągle pisze.

@nonitek "usuwam" w przenośni tworząc tematy w działach adminów gdzie góra sie tym zajmuje i degraduje adminów. Nie zozumiałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, #Bebzik napisał:

Do pana wyżej jestem członkiem UBT na MH i likwiduje takie bany.

 

Oczywiście, że te powody banów nie są ok. Ale nikt nie powiedział, że sam ban nie jest słuszny, więc jeśli usuwasz takie bany to chyba coś Ci się pomieszało. Z takimi rzeczami pisz do opiekunów serwerów i niech oni pouczają swoich adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wyluzujcie trochę :) Ja osobiście też lubię jebnąć jakiegoś soczystego bana z fajnym powodem i jakoś nie widzę w tym żadnego problemu HYHYHY XDD

Ludzie potrzebują adrenaliny, trochę świeżości. No bo ile można dawać ciągle bany z powodem "Czitujesz", przecież to się po jakimś czasie nudzi XDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na wstępie proszę Was o kulturę i opanowanie swoich emocji. Nie toleruję przekleństw na forum a tym bardziej obrażania więc ostrzegam a nie sypie warnów, tak jak zrobiłaby to większość na moim miejscu. 
@#Bebzik, fakt, takie bany nie powinny mieć miejsca. Nie przeglądam tak często bansa i nie widziałem, że ma to miejsce tak często. Sprawa ta zostanie poruszona w dziale administracji i myślę, że każdy admin zostanie pouczony i zmieni się to bo kultura powinna być na 1 miejscu zawsze. Dziękujemy za zwrócenie uwagi i coś z tym zrobimy. Co do bana. Tak jak pisał wQ. modele ESL są dozwolone ale tylko raz i dostaje się bana na 7 dni. To swoista szansa aby za takie coś nie karać tak surowo bo to przecież nie żaden hax a jedynie małe ułatwienie gry. Mafioso napisał to w formie sarkazmu więc nie ma co się spinać. Po co być takim sztywnym. Przecież może człowiek sobie pożartować nawet w takiej sytuacji. Nie jesteśmy w jakieś instytucji państwowej tylko na forum CS gdzie wszyscy przyszliśmy się tu bawić i rozerwać. Jeszcze raz proszę o kulturę i konkretne i rzeczowe wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kwestii tematu ze screenami, to już wszystko zostało wyjaśnione. Aimbot nie działa tak jak aimpoint. Skoro mówisz, że na MH takich banujecie permanentnie - spoko. Inna sieć, inny regulamin. To samo tyczy się modeli ESL.

Jeżeli chodzi o powody banów, to takie nie powinny mieć miejsca. Myślę, że wystarczająco mówią o tym dwa punkty regulaminu admina:

Dnia 15.10.2010 o 14:19, Twin napisał:

§10. Używamy standardowych powodów banów. Własny powód wpisujemy, jeśli wykroczenie, które popełnił gracz nie odpowiada żadnemu z powodów standardowych.
§11. Niektórzy zapominają o tym, że nie powinniśmy używać wulgaryzmów w powodach banów. Nawet jeśli banowany gracz to nieudany klon człowieka.

Opiekunowie powinni pilnować, aby takie sytuacje zdarzały się jak najrzadziej. Co do wysokości kary, to pozostawiam to w gestii opiekuna.

Jednak takie powody występują na każdej sieci. Na mh również. Skoro takich adminów usuwacie to spoko. Inna sieć, inny regulamin.

Oczywiście znowu poruszyliście temat kultury. Jednak zauważcie, przybysze z MH, że poziom kultury na forum zawsze drastycznie spada jak nas odwiedzacie. Więc to może nie my mamy problem, a Wy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że coś dodam. Nie bronie żadnego z oskarżonych tu adminów, ponieważ, takie powody to przegięcie. Każdy ten powód można zastąpić standardowym lub wpisać go bez obraz w stronę gracza. Sam napisze do tych adminów, że tak nie może być. Admin jak każda osoba posiadająca funkcje w Sieci - reprezentuje ja. 

Tylko sprawa adminów zostanie wyjaśniona, a wy WIELKI I WSPANIAŁY MH TEAM jak zawsze musicie komuś dopiec, pokazać że wy to na MH zupełnie inaczej macie.

Dnia Saturday, February 04, 2017 o 22:43, #Bebzik napisał:

jestem członkiem UBT na MH i likwiduje takie bany.

To miło z twojej strony, ale raczej ludzi nie interesuje jaka masz range na MH. Macie jakiś kompleks ewidentnie, a tak naprawdę te wasze UBT, to nie jest elita skilla anty cheatowanego, choćby dla tego, że widać po podaniach, że wiele nie trzeba, by tam dołączyć.

 

Dnia Sunday, February 05, 2017 o 09:40, #Bebzik napisał:

Za taki coś powinnieneś wylecieć z miejsca

Decyzję o tym kto ma wylecieć pozostaw odpowiedzialnym za to osobom.

 

Dnia Sunday, February 05, 2017 o 09:40, #Bebzik napisał:
Dnia Sunday, February 05, 2017 o 00:06, Shintaro napisał:

Mimo, że Pochylnia i Multi-Head mają tego samego właściciela to funkcjonują inaczej! U nas obowiązują inne zasady niż u was. Owszem, nie powinno się wypisywać wulgaryzmów w powodach bana, lecz w ostateczności można przymknąć na to oko.

Dlaczego przymknąć oko? Admin ma być przykładem dla graczy czyż nie? Jako OP powinieneś to wiedzieć

To fakt, nie można przymykac oka na żadne przekleństwa w powodach banow. To tylko pokazuje jakim się jest burakiem.

 

Dnia Sunday, February 05, 2017 o 10:38, ????????SQNFUN ???????? napisał:

wQ szanowałem Cię jako opiekuna TS'a pochylni ale to co napisałeś zmienia mój stosunek do Ciebie.

Kogo ty nie szanowales, a potem przestałes? Powiem Ci w tajemnicy, że nikomu nie zależy na twoim szacunku.

 

Dnia Sunday, February 05, 2017 o 10:38, ????????SQNFUN ???????? napisał:

Druga sprawa - już dawno zdałem sobie sprawę że na tym forum większość nie zna takiego słowa jak 'kultura' ale obrażanie innych powinno być tępione i eliminowane,

No gościu, teraz to pojechałes. Osoba, która potrafi pocisnac kogoś od najgorszych publicznie i na Shoutbox uczy nas kultury? 

 

Dnia Sunday, February 05, 2017 o 10:48, Mordeczka5 napisał:

Przeciez majac ADMINA jest sie bogiem servera

Oczywiście, że się nie jest i takie zachowania są niedopuszczalne.

 

 

Temat jest wyczerpany. Admini dostają ostrzeżenie i każdy z osobna też będzie miał rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...