Skocz do zawartości

Szukam Filmu :o


Rekomendowane odpowiedzi

Na razie jedyne co mi przychodzi do głowy i pasuje do "Terrorysta posiadający swoje własne wyobrażenie sprawiedliwości, gra psychologiczna" to filmy z Hannibalem (Milczenie owiec, Hannibal i Czerwony smok). Jednak tam nie ma aż tyle akcji.

Hmm, może jeszcze Podziemny krąg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie film, ale serial. Mnie bardzo ciekawił. Nosi nazwe: Skazany na śmierć

Serial opowiada o losach więźniów więzienia stanowego Fox River. Lincoln Burrows, główny bohater zostaje skazany na śmierć za zbrodnię, której nie popełnił. Jego młodszy brat, inżynier Michael Scofield, dowiadując się o niewinności brata, postanawia go uratować. Kilka lat przed tym wydarzeniem jego firma brała udział w przebudowie więzienia. Gdy dowiaduje się, że jego brat spędzi ostatnie chwile w zakładzie karnym, który on sam zna jak własną kieszeń, uświadamia sobie, że jego plan wydostania Lincolna z więzienia staje się coraz bardziej realny. Pokrywa swoje ciało tatuażem, na którym starannie ukrywa plan więzienia Fox River. Dopracowuje każdy szczegół i zapoznaje się z historią wielu więźniów, mając nadzieję, że uda mu się zwerbować do ucieczki tych najbardziej przydatnych.

Scofield napada na bank by celowo dać się ująć. Zostaje skazany na 5 lat w więzieniu Fox River, gdzie jego brat czeka na wyrok. Z chwilą wejścia przez mury budynku zaczyna powoli realizować swój skomplikowany plan ucieczki, stopniowo dodając nowo poznanych więźniów do swojej ekipy. Rozkochuje w sobie także panią doktor Sarę Tancredi, a pomagając w budowie prezentu rocznicowego, zyskuje szacunek u naczelnika więzienia – Henry’ego Pope’a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milczenie owiec widziałem, Hannibala chyba nie, lookne sobie dziś razem s smokiem.

17 godzin temu, Aragorn napisał:

Na razie jedyne co mi przychodzi do głowy i pasuje do "Terrorysta posiadający swoje własne wyobrażenie sprawiedliwości, gra psychologiczna" to filmy z Hannibalem (Milczenie owiec, Hannibal i Czerwony smok). Jednak tam nie ma aż tyle akcji.

Hmm, może jeszcze Podziemny krąg :)

 

Widziałem, szczerze pierwszy sezon był najlepszy, drugi dobry ... no ale reszta :/ tylko pomysłowość scoufilda trzymała jeszcze jakiś poziom.

 

Godzinę temu, Rey1 napisał:

Może to nie film, ale serial. Mnie bardzo ciekawił. Nosi nazwe: Skazany na śmierć

Serial opowiada o losach więźniów więzienia stanowego Fox River. Lincoln Burrows, główny bohater zostaje skazany na śmierć za zbrodnię, której nie popełnił. Jego młodszy brat, inżynier Michael Scofield, dowiadując się o niewinności brata, postanawia go uratować. Kilka lat przed tym wydarzeniem jego firma brała udział w przebudowie więzienia. Gdy dowiaduje się, że jego brat spędzi ostatnie chwile w zakładzie karnym, który on sam zna jak własną kieszeń, uświadamia sobie, że jego plan wydostania Lincolna z więzienia staje się coraz bardziej realny. Pokrywa swoje ciało tatuażem, na którym starannie ukrywa plan więzienia Fox River. Dopracowuje każdy szczegół i zapoznaje się z historią wielu więźniów, mając nadzieję, że uda mu się zwerbować do ucieczki tych najbardziej przydatnych.

Scofield napada na bank by celowo dać się ująć. Zostaje skazany na 5 lat w więzieniu Fox River, gdzie jego brat czeka na wyrok. Z chwilą wejścia przez mury budynku zaczyna powoli realizować swój skomplikowany plan ucieczki, stopniowo dodając nowo poznanych więźniów do swojej ekipy. Rozkochuje w sobie także panią doktor Sarę Tancredi, a pomagając w budowie prezentu rocznicowego, zyskuje szacunek u naczelnika więzienia – Henry’ego Pope’a.

 

Zobacze :D mam całą noc a widzę kilka propozycji, zobaczymy czym to się je.

 

14 godzin temu, nonitek napisał:

DYKTATOR :)

 

Tytuł jakoś nie zachęca ale zobacze

 

17 minut temu, MafiOozo napisał:

Oglądałeś film pt. Telefon? Akcja rozgrywa się w jednym miejscu przez cały film ale cały czas trzyma w napięciu, film godny polecenia ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Vista napisał:

Zobacze :D mam całą noc a widzę kilka propozycji, zobaczymy czym to się je.

Ja kiedyś oglądałem wręcz nałogowo w TV. Teraz też leci, chyba co tydzień w poniedziałki albo niedziele. Mój teraz prawie ciągle ogląda, i w TV i na necie.

Obejrzyj, polecam. W większości momentow buduje napięcie. Dałem Ci taki wstęp, duzo zaczyna sie dziać jak już uciekają z więzienia. Jak chcesz to obejrzyj sobie początek, ale nie zbyt jest interesujący, w sumie jak chcesz... obejrz sb jak chcesz WSZYSTKO wiedzieć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jeżeli serial, to może House of Cards?

Ja kończę drugi sezon i jak na razie jest świetnie. Tylko, czy to pasuje do Twoich kryteriów. Nie ma tu terrorysty, tylko jest polityk (chociaż to niekiedy jedno i to samo, tylko różni się strojem :P), czy ma własne poczucie sprawiedliwości? Na pewno ma własne zasady i się ich trzyma. Bezwzględnie. Trochę akcji też jest, ale trochę. Głównie tutaj są rozgrywki psychologiczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...