Skocz do zawartości

Plugin wybierania BSa na runde


JokerSBM

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi oto, że gdy np. w drużynie CT jest mniej niż 5 graczy plugin wybiera BS na którym można podłożyć bombę np B, i blokuje wtedy podłożenie jej na A, informując oczywiście na początku każdej rundy który BS jest aktywny, gdzieś widziałem już taki plugin, a przydałby się dla ludzi którzy grają po nocach bo np. pracują na po obiedzie, a kilka osób po prostu nie potrafi się dostosować do większości na serwerze gdy np jest 3 versus 3 i cała piątka mówi, że gramy ONLY A, a ta jedna z terrorystów i tak biegnie na B i podkłada ładunek C4.

Myślę, że pomogłoby to w niedenerwowaniu się  podczas relaksu przy CS'ie i zimnym browarku po pracy :P

Pozdrawiam Joker SB Maffija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to, z reguły gram z graczami którzy wiedzą że w przypadku gdy na serwerze jest max 10 osób i gra na Only A Only Duzy Only Otwarty w zależności od mapy. Byłem pewien że coś takiego jest podstawą w cs-ie, kulturą samą w sobie ...  smutne to xd.

 

Ale co do tematu nie lepiej po prostu w takim wypadku zablokować BS "B" 70/80% graczy na zwykłych serwerach i tak instynktownie leci na A a większa część tego Longiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Vista napisał:

Dziwne to, z reguły gram z graczami którzy wiedzą że w przypadku gdy na serwerze jest max 10 osób i gra na Only A Only Duzy Only Otwarty w zależności od mapy. Byłem pewien że coś takiego jest podstawą w cs-ie, kulturą samą w sobie ...  smutne to xd.

 

Ale co do tematu nie lepiej po prostu w takim wypadku zablokować BS "B" 70/80% graczy na zwykłych serwerach i tak instynktownie leci na A a większa część tego Longiem ...

Niestety niektórzy tej podstawy nie znają lub nie chcą znać :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...