Skocz do zawartości

Wywiad z B@aczek


*MiyaGu*

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam Was na wywiad z @B@aczek.

Miłego czytania! ;)

 

JULA

B@aczek

 

Cześć B@aczek. Zgadzasz się na udział w wywiadzie?

 Tak, zgadzam się. 

Mógłbyś się nam przedstawić?

 Mam na imię Mateusz. Wychowałem się w Zakopanem, a mieszkam w Poznaniu. Skończone mam 21 lat. 

Powiedz, czemu zmieniłeś swoje miejsce zamieszkania?

To nie była moja decyzja, tylko moich rodziców. Ze względu na to, że zacząłem skakać na nartach. Pierwszy skok tego dnia był udany, lecz drugi już nie był tak dobrze wykonany. Wypięła mi się narta i złamałem 2 żebra, rękę i nogę. Moi rodzice postanowili się przeprowadzić ze względu na moje bezpieczeństwo. 

Powiedz, co Cię skłoniło, aby skakać na nartach?

Z początku oglądałem skoki tylko w telewizji. Stwierdziłem "skoro oni trenowali, to czemu bym ja nie mógł". Już na pierwszym treningu zauważyli we mnie talent i takie tam. Spróbowałem, ale po drugim skoku już zrezygnowałem. Ponieważ tak naprawdę zdrowie ma się jedno i tak samo życie. Moim zdaniem zrezygnowałem ze skoków na moje bezpieczeństwo.

 Powiedz, jakie są Twoje hobby oprócz skoków narciarskich?

To zaczniemy, że interesuję się informatyką, piłką nożną i tenisem stołowym.

Od jak dawna pasjonujesz się skokami narciarskimi, piłką nożną, oraz tenisem stołowym?

Wszystkimi sportami od ukończenia 6 lat. 

Ooo to sporo czasu. Powiedz, co Cię skłoniło, że od tak dawna się tym interesujesz?

 Zaczęło mnie to z początku w ciągać, bo zaczęło się zdawać bardzo interesujące. Nadal mam takie zdanie, ponieważ jest to inaczej czysta rywalizacja, chodźć czasem w piłce znajdą się drużyny, które nie grają czysto. Jest ich wina, ponieważ nie umieją przegrywać, a liczy się walka do ostatniej sekundy. 

Grasz gdzieś w jakimś klubie piłkarskim, lub tenisowym?

Gram w drużynie juniorów Lechu Poznań.

O to bardzo dobrze. Na jakiej pozycji grasz?

Gram na pozycji prawego napastnika, albo środkowego pomocnika. Tak przy okazji, to jestem prawonożny. ;) 

Jak myślisz masz szanse na dostanie się do głównej drużyny Lecha?

 Nie wiem, nawet nie myślę o tym. Po prostu robię swoje.  

Powiedz, ile masz bramek na swoim koncie?

Obecnie w tym sezonie mam 18 strzelonych, ale wszystkie z rzutów wolnych.

Powiedz, w jakim stylu wykonujesz rzuty wolne?

Podbiegam do piłki i strzelam z "fałsza". 

Jaki jest Twój ulubiony klub piłkarski i zawodnik?

Moim ulubionym klubem jest Bayern Monachium, a zawodnikiem jest Robert Lewandowski.  

 Powiedz mi, co takiego ciekawego można zobaczyć w Poznaniu?

Dużo fajnych miejsc takich jak Muzeum Narodowe w Poznaniu, Ratusz Poznański, Rogalowe Muzeum, Pomnik Adama Mickiewicza, Pomnik Starego Marycha, Muzeum Instrumentów i sporo galerii handlowych.  

Mateusz, masz 21 lat ciekawi mnie pewna rzecz. Pracujesz gdzieś czy nadal się uczysz?

Obecnie studiuje informatykę ostatni rok. 

Masz może jakieś plany na przyszłość?

Nie myślę nad przyszłością, bo nigdy nie wiadomo co jutro może się stać. Możesz iść ulicą i może Cię auto potrącić. Różne rzeczy się dzieją w obrębie naszego kraju. 

Aż tak źle w naszym kraju nie ma. Masz może jakieś rodzeństwo?

Tak, mam młodszego brata. Za niedługo skończy 16 lat. ;) 

Powiedz, jakie są relacje między Wami?

Jak to z bratem czasami się bijemy. Oczywiście młody przegrywa twierdzi, że ma szanse, ale ich nie ma. Relacje są dobre, czasami się kłócimy, jak to bywa. Niekiedy za dużo sobie pozwala mały skubaniec.  

Posiadasz może jakieś zwierzęta w domu?

Mam pieska Labradora, którego bardzo kocham. Jest razem ze mną już 6 lat i nie oddam go za nic nikomu. Przecież piesek to najlepszy przyjaciel człowieka. 

No tak to prawda. ;) Powiedz, skąd się wziął pomysł na Twój nick?

Mój nick powstał gdy byłem na poprzedniej sieci serwerów. Brzmi on "B@aczek". Wołali tak na mnie ze względu na moją nadwagę. Nie przejmowałem się tym tylko wziąłem się w garść i zmieniłem się. Byłem w autentycznym szoku, że ktoś wymyślił mi taki nick, który był w pewnym stopniu obraźliwy, ale go zaakceptowałem i używam do dziś. Czasami chyba ludzie w internecie potrafią być bardziej pomocni niż Ci "koledzy" z rzeczywistości.

Powiedz, jak dowiedziałeś się o Pochylni?

O Pochylni się dowiedziałem się przez dziwną sytuację. Pewnego dnia szukałem serwera teamspeak, wszedłem na kanał, akurat na nim był chłopak o nicku Risk tak więc zaczęliśmy konwersację. Przedstawiliśmy się, powiedzieliśmy coś o sobie, tak więc narodziła się nasza "przyjaźń" lub "znajomość", rozmawialiśmy codziennie. Pewnego dnia zapytał mnie czy lubię grać w csa, odpowiedziałem, że oczywiście. Po tej odpowiedzi podesłał mi sieć serwerów. Niestety nie zdążyłem mu podziękować, przez to obwiniam się, bo gdyby nie to, to bym o Was moi kochani nie wiedział, że jest tutaj duużo ciekawych osób. [*]

Jak zaczęła się Twoja przygoda z grą Counter Strike?

Moja przygoda z grą zaczęła się dosłownie około 6 lat temu, wtedy zaczynałem grać na ffa. Potem przeszedłem na cod mod, bo mnie bawiło wbijanie lvl. Zaczęło się robić fajnie i zawsze było ciekawe, kto wbije jako pierwszy maksymalny level. 

Jak sam widzisz powstał nowy serwer ZM. Jak myślisz "strzał w dziesiątkę"?

Zależy to czy na tym serwerze będzie dużo ludzi i czy będą się nim zajmowali. Tak samo zależy podejście od adminów do graczy. Mam nadzieje, że ten serwer będzie strzałem w dziesiątkę.

Jest coś takiego, co byś zmienił na serwerze, lub na forum?

Kolorystyka na forum bardziej kolorową, ale to jest tylko moja sugestia. 

Przejdźmy dalej. Mógłbyś opisać każdego z "Wyższej Administracji"?

Aquax jak dla mnie bardzo cichy chłopak. Aragorn lubi mi dawać warny, to chyba jest jego wada. Vister w porządku chłopak, ale czasami jest uparty jak osiołek. Psychiczny nadal lami w cs i gra dalej, widać, że dąży do czegoś. Domar raz go spotkałem na serwerze. Całkiem całkiem się gadało. 

No nie powiem ciekawe opisy. Kończymy wywiad. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

Oczywiście, że jedną osobę, która tego już nie przeczyta i bardzo szkoda. św pamięci Krystiana Ty Risku kochany! [*]

Dziękuję za wywiad i życzę miłego dnia!

 Dziękuje i wzajemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fan Zenka

Poprawiliśmy je maksymalnie jak się dało, żeby jak najmniej ingerować w jego wypowiedzi. Uważam, że zrobiliśmy to najlepiej jak się dało.

 

A co do wywiadu, to mnie kilka rzeczy ciekawi. Skakałeś chwilę na nartach, grasz w piłkę od 6 roku życia i dostałeś przezwisko baczek, bo byłeś gruby. Powiedz jak?

Do tego ciężko mi uwierzyć, że jesteś na końcu studiów informatycznych, po tym jak mi wysłałeś pewien link.

No i ja lubię dawać warny? Oj, to nic o mnie nie wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Aragorn napisał:

@Fan Zenka

Poprawiliśmy je maksymalnie jak się dało, żeby jak najmniej ingerować w jego wypowiedzi. Uważam, że zrobiliśmy to najlepiej jak się dało.

 

A co do wywiadu, to mnie kilka rzeczy ciekawi. Skakałeś chwilę na nartach, grasz w piłkę od 6 roku życia i dostałeś przezwisko baczek, bo byłeś gruby. Powiedz jak?

Do tego ciężko mi uwierzyć, że jesteś na końcu studiów informatycznych, po tym jak mi wysłałeś pewien link.

No i ja lubię dawać warny? Oj, to nic o mnie nie wiesz :)

Bo się zajmuje czymś innym zupełnie 

nie chcesz nie wierz Masz problem a ja mam go gdzieś :) 

Nie przeżyjesz za mnie Trzymaj się :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wyraziłem swoje zdanie oraz pytanie. Nie mam problemu, bo mnie to obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg. Po prostu poddaję Twoje zdania w wątpliwość, bo się nie trzymają kupy. A Ty oczywiście nie potrafisz normalnie odpowiedzieć, tylko piszesz jakieś pierdoły. 

Do czego odnosi się Twoja ostatnia linijka? Czego nie przeżyję? Co mam przeżywać. Kto tu w ogóle coś o przeżywaniu wspomniał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Aragorn napisał:

@Fan Zenka

Poprawiliśmy je maksymalnie jak się dało, żeby jak najmniej ingerować w jego wypowiedzi. Uważam, że zrobiliśmy to najlepiej jak się dało.

 

A co do wywiadu, to mnie kilka rzeczy ciekawi. Skakałeś chwilę na nartach, grasz w piłkę od 6 roku życia i dostałeś przezwisko baczek, bo byłeś gruby. Powiedz jak?

Do tego ciężko mi uwierzyć, że jesteś na końcu studiów informatycznych, po tym jak mi wysłałeś pewien link.

No i ja lubię dawać warny? Oj, to nic o mnie nie wiesz :)

To ja Ci współczuję poprawiania tej pracy, jeśli po Twojej maksymalnej obróbce wygląda tak. Serio, że komuś się chciało zamiast wywalić od razu do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Opos musi ingerować w te wywiady? Czyżby reporter nie potrafił poradzić sobie w pojedynkę? Tak jak poprzednicy uważam, ze to srednio sie czyta, a skoro Opos musiał to poprawiac to jestem ciekawy jak wygladal pierwowzór wywiadu. Ogolnie cały wywiadzik to takie troche TVP ABC. Ci co sie wypowiadają na korzyść tych wypocin chyba liczą na jakies względy autorki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...