Skocz do zawartości

StatTracki


Rekomendowane odpowiedzi

                                                                                                                             Witam
Witam bym chciał zaproponować zmianę taką jak kupowanie skrzyń za StatTracki i nie tak że każda w takiej samej cenie tylko np. najsłabsza skrzynia Glock, Usp 500 StatTrack-ów Deagle 600 StatTrack-ów Famas 700 StatTrack-ów Ak, M4A1, AWP 1000 StatTrack-ów i Knife 5000 StatTrack-ów. Ponieważ nikt nie sprzedaje skinów ani skrzyń za StatTrac-ki i jak by nie patrzyć nie są potrzebne na serwie.Wiem ze są skrzynie na sklep sms ale pewnie mało kto je kupuje. Dlatego zamiast skrzyń na sklep sms to dać StatTrack-i. I jakby nie patrzyć StatTrack-i na serwie by były jak kasa na steam-ie. Moim zdaniem serwer by był 10 razy lepszy. Ale to tylko propozycja i moje zdanie :)
                                                                                                                                                                                                                                                                                   PZDR       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZA

Mało kto sprzedaje skrzynki, ze stattakami nie ma co robić. Takie coś mogłoby wejść. Mam juz ponad 10 kluczy a nie mam żadnej skrzynki...

Skrzynka Glock/Usp - 500 stattrakow

Skrzynka Deagle - 600 stattrakow

Skrzynka AWP - 800 stattrakow

Skrzynka AK/M4A1 - 1000 stattrakow

Skrzynka Famas - 1200 stattrakow ( moze z niej wylecieć kosa )

 

Jeszcze błąd : nie działa /rynek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...