Skocz do zawartości

Czas na rudą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam misie :) Wypada się jednak przywitać. Jestem Ola mam 21 lat, przybywam głównie z multi-head :) Mieszkam na Śląsku ok Żor. Interesuje się sportem, kocham siatkówkę-lecz nie pozwala mi na dalsze trenini zdrowie, oraz siłownia, muzyka, kocham tatuaże, lubię szkicować z nudów, kocham zwierzęta, oczywiście chętnie gram w cs'a, czasami również pogram na play'u w Fifę, bądź auta. Jestem osobą szczerą do bólu, raczej bezkonflikową, chyba, że ktoś zajdzie mi za skórę. Szacunek za szacunek. Jeśli chodzi o doświadczenia sieciowe to właściciel, moderator, opiekun serwera, wielokrotnie admin . Pragnę się uczyć, strasznie kręci mnie robienie for. Jeśli ktoś twierdzi, że nic nie potrafię jest w błędzie. I pamiętajcie nie ocenia się książki po okładce.

Pozdrawiam wszystkie mordki, które znam, oraz te które poznam :*
Jeśli macie ochotę dowiedzieć się czegoś więcej zapraszam, steam, pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! ;) Zdjęcie na avatarze jest prawdziwe? Zachęcam do pochwalenia się swoimi szkicami, ja chętnie bym popatrzył co tam potrafisz :) Dodatkowo zachęcam do udzielania się w życiu forum, może jakaś funkcja za niedługo. Spróbuj też sił w nowej odsłonie konkursu LOTTO, napewno trafisz 5! PJONA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MafiOozo napisał:

Witam serdecznie! ;) Zdjęcie na avatarze jest prawdziwe? Zachęcam do pochwalenia się swoimi szkicami, ja chętnie bym popatrzył co tam potrafisz :) Dodatkowo zachęcam do udzielania się w życiu forum, może jakaś funkcja za niedługo. Spróbuj też sił w nowej odsłonie konkursu LOTTO, napewno trafisz 5! PJONA!

Tak to moje zdjęcie ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Invisible napisał:

Dosłownie wszystkie sporty lubisz?

Chodzisz na siłownię?

Jakiej muzyki słuchasz?

tak początki :) głównie słucham wszystkiego co wpadnie mi w uszko, ale to również zależy od mojego humoru hehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...