Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer
  • Ogłoszenia

• Aragorn

Serwery   24.11.2017

Pracujemy nad przeniesieniem wszystkich serwerów na nowy hosting. Za niedługo już wszystko powinno działać.
Anonimeq

Skarga na Paulinka <3

Recommended Posts

Data zdarzenia:Dzis godzina 00;00
Nick Admina:Paulinka <3
Opis Sytuacji:Dawala ciagle voty ze gramy na kosy kto wzial bron zaczela slayowac moim zdanie nie powinno tak byc tez wyzywala innych graczy i naduzywa chatu dla admina prosze o zabranie jej admina tak byc nie moze.
Dowody (dema, screeny): https://www.sendspace.com/filegroup/%2B%2B3kYejv8%2B14NMKeasaM7YbAMzNE76XLwgBDygXaiag  moim zdaniem powinna stracic admina :) pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy mam racje ale czy punkt §4. "Jeśli gracze nie chcą zmiany mapy, to jej nie zmieniasz, bo tak Ci się podoba. Nie jesteś pępkiem świata" regulaminu admina dotyczy także głosowania np. że gramy na noże. Jeżeli tak to było głosowanie większość chciała grać na noże. Ci co nie chcieli przeszkadzali tym co chcieli się bawić dobrze na serwerze zabijając ich z broni.    

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zacznijmy od tego że przeprowadzone było demokratyczne głosowanie, dlaczego? Bo WIĘKSZOŚĆ ( czyli wszyscy prócz Ciebie) chcieli grac ,,noże'' . Co do czego były chyba 3 glosowania w tym dwa razy chcieli grac ,,kosy'' a raz po prostu normalnie, więc wszystko było uzgodnione. Jeżeli chodzi o te linki które wysłałeś 1- Oczywiste było to gdy terrorysta podłoży pakę to ct przyjdzie i będzie musiało ją rozbroić tak? To tt wykorzystywało sytuacje i podchodząc od pleców wbijali nóż w plecy, a gdy ct chciało mieć ,,wolną pakę'' to tt uciekało żeby ct nie rozbroiło... Więc takie zagranie nie było dobre... 2- Słuchaj jeżeli się mówi do gracza aby nie wysyłał ofert (i to jeszcze takich 1stattrak za AWP dragon lore no to samo za siebie mówi) 3- Było dla żartów gracz @{^.^} może potwierdzić (bo to do niego pisałam) 4- hmmm to co mi wysłałeś to nie było z wieczoru tylko z południa i ten slay był za to że gracz chodził po bs z paką... 5- Tutaj już wiąże się z Tobą- kładłeś pakę na B chociaż pisałam że gramy only A ponieważ jest mniej niz 10 osób. Po głosowaniu wynikło że gramy tylko ,,kosy'' no to aby osoby z bronią nie zabijali tych którzy chcieli się bawić po prostu dawałam slay, gracze pytali mnie się dlaczego ich sley'am to im odpowiadałam że gramy tylko ,,kosy'' Co później miało to że gracze z broniami przyłączali się do zabawy z ,,kosami'', no ale była osoba która nadal chciała grać normalnie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Paulinka <3 temat takich głosowań poruszany był x lat temu na tej sieci. "Jeśli choć jedna osoba nie chce grać na KOSY to nie masz prawa komukolwiek tego nakazać." To nie jest vote na zmianę mapy, tylko zmianę trybu rozgrywki, który nie każdemu może odpowiadać i jako admin powinnaś uszanować jego zdanie. Skarga słuszna, tyle ode mnie. Poczekamy na wypowiedź @Sandrox a do tej pory koniec spamu bo nie ma nad czym rozprawiać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, Paulinka <3 napisał:

Zacznijmy od tego że przeprowadzone było demokratyczne głosowanie, dlaczego? Bo WIĘKSZOŚĆ ( czyli wszyscy prócz Ciebie) chcieli grac ,,noże'' . Co do czego były chyba 3 glosowania w tym dwa razy chcieli grac ,,kosy'' a raz po prostu normalnie, więc wszystko było uzgodnione. Jeżeli chodzi o te linki które wysłałeś 1- Oczywiste było to gdy terrorysta podłoży pakę to ct przyjdzie i będzie musiało ją rozbroić tak? To tt wykorzystywało sytuacje i podchodząc od pleców wbijali nóż w plecy, a gdy ct chciało mieć ,,wolną pakę'' to tt uciekało żeby ct nie rozbroiło... Więc takie zagranie nie było dobre... 2- Słuchaj jeżeli się mówi do gracza aby nie wysyłał ofert (i to jeszcze takich 1stattrak za AWP dragon lore no to samo za siebie mówi) 3- Było dla żartów gracz @{^.^} może potwierdzić (bo to do niego pisałam) 4- hmmm to co mi wysłałeś to nie było z wieczoru tylko z południa i ten slay był za to że gracz chodził po bs z paką... 5- Tutaj już wiąże się z Tobą- kładłeś pakę na B chociaż pisałam że gramy only A ponieważ jest mniej niz 10 osób. Po głosowaniu wynikło że gramy tylko ,,kosy'' no to aby osoby z bronią nie zabijali tych którzy chcieli się bawić po prostu dawałam slay, gracze pytali mnie się dlaczego ich sley'am to im odpowiadałam że gramy tylko ,,kosy'' Co później miało to że gracze z broniami przyłączali się do zabawy z ,,kosami'', no ale była osoba która nadal chciała grać normalnie...

A że @Paulinka <3 napisała tak mi no to jest moja sprawa i jej nie wiem po co się mieszasz w nie swoje sprawy. Może zazdrościsz mi ze sobie żartujemy z @Paulinka <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@El Mafioso Było głosowanie w którym wynikło że WSZYSCY chcą ,,kosy''. Wszyscy dobrze się bawili do póki nie przyszedł gracz składający skargę. I przez niego 8 osób miało przestać się DOBRZE bawić? Dla mnie to że 1 osoba nie chce tego to nie jest już fajne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Paulinka <3 napisał:

@El Mafioso Było głosowanie w którym wynikło że WSZYSCY chcą ,,kosy''. Wszyscy dobrze się bawili do póki nie przyszedł gracz składający skargę. I przez niego 8 osób miało przestać się DOBRZE bawić? Dla mnie to że 1 osoba nie chce tego to nie jest już fajne.

3 dni temu było ponad 10 osób i był śmiech zabawa wszystko. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli zrobiłbym vote czy zabrać Ci admina i większość była by na tak, to miałbym to zrobić? Nawet jeżeli nie zgadzały by się dwie lub trzy osoby. Przecież to glosowanie demokracja...

Nie ma takiego czegoś na serwerze. Nie możesz zabronić graczom grac normalnie, bo było vote. Jeżeli komuś to nie pasuje trudno, nie możesz go za to ukarać.

Skarga słuszna. Admin dostaje ostrzeżenie. Zamykam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.