Skocz do zawartości

Odwołanie


PremiuMGracz:D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o udowodnienie mojej winy
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Pochylnia.pl
[AMXBans] Reason: 'MINY PRZEJSCIE'
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your IP: '78.88.28.85'
[AMXBans] =======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, gracz ma nick "Kowal1234" Stawiał miny w przejściu, proszę o przedłużenie bana z godziny na 4 godziny, na potwierdzenie dodaje ssy z konsoli i ktoś może sprawdzić demko

http://www45.zippyshare.com/v/ec5sPtzp/file.html
 

W dodatku gracz mnie obrażał i ośmieszał przed innymi graczami.... 

Pozdrawiam serdecznie.. (niżej jest jego IP z komendy "lastip")


(Kowal12345          VALVE_2:4:2116050299 78.88.28.85)

 

@EDIT.1 Z powodu obrazy mnie jako admina, chciał bym, żeby gracz miał przedłużony BAN do 24h jak mówi regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to są screeny z gry tzn jak mnie upominałeś i z tego jak napisałem, że niby dałem w 3 przejściach... Napiszę sobie w 10 przejściach i co  ?? Jakiś konkretny dowodzik ? Screen miny bądź demko jak je stawiam co kolwiek ?:)

 

 

 

PS. Osoba sprawdzająca demko proszona jest w moim mieniu o zrobienie stopklatki, screena, wskazanie odpowiedniej minuty jak obrażam admina :) 

 

Oczywiście ośmieszając i obrażając admina ban leci z automatu anie pozwala dokończyć mape (Tzn została końcówka mapki )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sprawdziłem tego gracza i widzę, że już kilka postów złożył i czepia się wszystkich adminów, np. admina "zer0" itd... więc nie mam zamiaru z nim prowadzić konwersacji, proszę zobaczyć demko z HLTV.. ja z tym Panem dalszej korespondencji nie mam zamiaru prowadzić, stawiał miny w przejściach, pisali do mnie na U@, ja pisałem mu żeby tak nie stawiał, a on specjalnie kilka rund z rzędu stawiał w przejściach, gdybym nie reagował to pewnie by napisał, że nie reaguje na U@, bo takie "skargi" w jego postach też widziałem, uważam, że dałem bana słusznie, jeśli nie, odbierzcie mi admina, ja go tu posiadam 3-4 miesiące, nikt się na mnie nigdy nie skarżył, a ten kolega widać ma jakiś kompleks, wejdźcie na jego profil na forum i zerknijcie na posty jakie zakłada, według mnie, powinien dostać bana.... ja więcej nie mam zamiaru mu odpisywać, ponieważ ten gracz nie ma w sobie w ogóle kultury. Mam jednego screena, jak postawił na środku przejścia mine, na drugiej minie zginąłem ja i kilka innych użytkowników, a ten gracz uważa się za "Boga" tej gry... Nie pozdrawiam serdecznie gracza "Kowal1234" a Ty @El Mafioso, mam nadzieję, że podejdziesz do tego poważnie, sprawdzisz jego posty i przedłużysz koledze bana, żeby nie czuł się bez karny i nie śmiał mi (tzn. adminowi) prosto w twarz.... Pozdrawiam serdecznie i miłego popołudnia życzę.

 

http://www76.zippyshare.com/v/ZZLr0SQ3/file.html    (jedna z 5 min, zaraz za nią jest kolejna itd, proszę o obejrzenie demk'a) 

 

@EDIT. 1 @PremiuMGracz:D, nieźle prowokujesz, jesteś dzieckiem z ADHD? nie możesz chwili poczekać? dodałem SCR na których chamsko mi odpowiadasz... nie jestem dzieckiem, ani Twoim kolegą z podwórka, więc należy mi się szacunek. Liczę, że dostaniesz tego BANA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie piękne :) Da się przejść obok ? Spokojnie się da to jest przejście 1 osobowe ? Chyba raczej 3 osobowe ... 

§2. Zakaz podkładania min/sztucznej paki na bombsite, przy drabince, hostach. Zakaz ten obowiązuje również na schodach, pochylniach, a także na w wąskich przejściach i wentylacji, czyli miejscach, gdzie nie ma możliwości ich ominięcia.

 

 

Poproszę o warna dla pana 

Nie jestem, dzieckiem z ADHD kolego nie znasz mnie więc jak możesz tak mnie oczerniać ? Regulaminu się nie przeczytało ?

- Zabrania się obrażania innych użytkowników w jakiejkolwiek formie, dyskryminowania ich ze względu na: płeć, wiarę, rasę, kulturę i orientację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko jeden z przykładów, dałeś tyle min, że nie zdarzyłem wszystkim zrobić ss'ów. Ale ja nie mam zamiaru się więcej udzielać, widziałem Twoje posty i skargi na innych użytkowników, jeśli dostaniesz UB, to ja proszę o degradację. Bo dla mnie to bez prawie. Bezczelnie mi odpisywałeś, nie jestem Twoim kolegą. Kilka graczy również pisało mi na U@ że stawiasz w przejściach. Więc skończ grać cwaniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Razor1 SS który wrzuciłeś wyżej nie udowadnia jego winy bo to nie jest przejście |0| tylko |00000|. Zakaz min w przejściach dotyczy wąskich przejść takich jak do Biblioteki na Inferno czy na dywany. Miejsce na SSy nie należy to takich spotów. Jeśli nie masz innych dowodów daje mu UB. Czekam na Twoją wypowiedź.

PS. Demko z HLTV należy do Twojego obowiązku, tak samo jak rozpisanie go, gdyż nie będę oglądał całego demka bez powodu. Wrzucasz link do HLTV i podajesz czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłeś bo tyle min dałem ? No to co dałem miny i odrazu BAN ?  Miałeś tyle czasu .... Osoba oglądająca demko zobaczy, że 5 razy mnie upominałeś (Sam wrzuciłeś screeny) I Ty nie masz czasu na zrobienie screena min ? kiepsko kolego kiepsko

Coś koło dwóch razy Cię na spekcie widziałem ;)

El jak coś to ja rozpisze demko ze wszystkimi moimi minami admin coś się za bardzo pogrążą :)

 

 

@Edit 

Tak jak na serwerze Ci napisałem :)

Bogiem nie jestem i chyba nikt nie bd (wiadomo jest tylko 1 :) )

Nie rozumiem Cię :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...