Skocz do zawartości

Podanko


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Kowal12345
Wiek:  20
Znajomość AMXX:  6/8
Doświadczenie:  admin serwera FFA,Paintball, COD 500k lvl  
Staż w CS'a:  3-4 lata z przerwami
SteamID:   "Kowal12345" 1382 VALVE_2:4:2116050299   0 04:18   55    0
Link do profilu na Game Tracker: http://cache.www.gametracker.com/player/Kowal12345/79.133.192.56:27015/
Kontakt:  PW, 
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:

Witam chciałbym zacząć od tego,  że posiadam doświadczenie AMXX nie jest mi obce :)

+Dużo zgłaszam na u@

+Zgłaszam na forum 

Składam podanie po mimo, że jest REKRUTACJA OFF ale dość często nie ma admina a wtedy robi się nie porządek od wyzwisk po Cheaty a nikt nie lubi grać gdy na serwerze jest  "Nieporządek" 

+Ogarnięty i lubiany chłop wystarczy wejść na serwer, jestem aktywny na czacie prawie wszyscy mnie znają ;) 

+Spełniam  wszystkie wymagania osoby ubiegającej się o stanowisko admina

+Reklamy u H@ serwera

 

@Edit

Po mimo, że jest około 15 admów  (Jak piszesz) Niestety dziś tylko widziałem 2 :)   

Wiadomo admin nie robot nie siedzi przy kompie 24H

 

@kab

Noo oprócz steam :(    

Kolegi nie widuje na serwerze i pytanko brzmi ile godzin spędzasz na serwerze ? Bo pewnie widzisz ciągle adminów grających ;)

@LeBrOn #6

W szczególnych przypadkach na steam można przymknąć oko :)

Tak jak kolega wyżej jesteście na NIE bo jest wystarczająca liczba adminów.  Ale patrząc po GT admini są w podobnym czasie bądź jest tylko 1 na serwerze ( Dość często rano adminów nie ma) jak i popołudniami sam zresztą wiesz jak  jesteś na serwerze.

@Rey1

Tak od 12 dni po przerwie wcześniej też tutaj grałem co widać po dacie założenia konta na forum

 

 

@PR@SN4JPER

 

Rozumiem Cię i się z Tobą zgadzam. Inne osoby też mają rację jest 13-17 adminów ale mało grających codziennie albo codziennie ale mało.

 

@LeBrOn #6

 

5. Każdy kandydat na admina musi posiadać Steam (w szczególnych przypadkach można odstąpić od tego punktu.) 

 

Nie możemy tego potraktować jak szczególny przypadek ? 1 na 17 to przecież nic :)

Przecież najpierw jest Okres Próbny więc czemu nie dać szansy ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...