Skocz do zawartości

UNBAN NASTUPISTE !?


NASTUPISTE

Rekomendowane odpowiedzi

Domagam się rozpisania demka , ban bez możliwości lini obrony . Nie umiejętnie zrobiony ss gdy nie żyje . Gram na serwerze dłuższy okres czasu co można sprawdzić na GT , żaden z adminów nie miał nigdy zastrzeżeń co do mojej gry .

http://www32.zippyshare.com/v/eeAhZg7O/file.html

 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.twoja.com
[AMXBans] Powod: 'Czitujesz'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanently'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_2:0:478084686'
[AMXBans] Twoje IP: '89.64.52.228'
[AMXBans] ======================================


[AMXBans] Screenshot taken on player NASTUPISTE !? wHo I am ?! (89.64.52.228) 19.02.2017 - 19:27:42 by admin Elessar
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsol

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle czasu grane z całym gronem adminów i nigdy ban nie poleciał nawet od Ahmeda. Od razu ban bez SS potraktowany jakby grał 1 raz na serwerze.

 

§9. Przed daniem bana permanentnego (oprócz screenshotów) admin musi nagrać demko (w razie braku HLTV), ukazujące słuszność bana. Jeśli na serwerze obecny jest Recorder HLTV to możesz spać spokojnie. !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nastupiste nie nerwowo to po 1. Po 2 obserwuję Cię od pewnego czasu i wiem, że nie tylko ja. Uważam, że masz no recoila. 

Wrzucam link do demka, gdzie nastupiste gra, bardzo proszę o przeglądnięcie. Być może się pomyliłem, jeżeli tak będzie to oczywiście przeproszę.

http://d1.hltv.org.pl/srv21641/DD2-1702191907-de_dust2.dem.zip  (od 13:05)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiczne brzmi Twoje zdanie 'obserwuję Cię od pewnego czasu' . Jestem aktywnym graczem i widzę kto się przez serwer przewija . I w ostatnim okresie czasu jesteś jednym z najmniej aktywnych adminów. Chciałbym aby ktoś bardziej zaawansowany w ocenie zajął się demkiem . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko obejrzałem, ja norecoila tutaj nie widzę. Po raz kolejny @Elessar widzę dziwny nawyk, który się w Tobie utworzył. Banujesz gracza reasonem "Cheatujesz" i tyle. Następnie wrzucasz suche emko i pozostawiasz to naszej ocenie, tak być nie może. Skoro uważasz, że gracz jest odpalony to rozpisz podejrzane akcje. Powiedz gdzie jest odpalony, podaj czasy. Takie coś nie może mieć miejsca bo to już następny raz jak tak robisz. Rozumiem, że jesteś bardzo długo adminem na DD2 i ja to bardzo szanuję i podziwiam lecz takie coś nie może mieć miejsca. Jesteśmy UBT, fakt, ale dla mnie gracz jest niewinny, dopóki Ty nie przedstawisz dowodów i Ty de facto ich nie przedstawiłeś bo dałeś suche demko bez rozpisania. Tak jak pisałem, obejrzałem, nic nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, być może się trochę pospieszyłem. Też obejrzałem demko i także nie widzę no recoila. Natomiast jak gram z tym graczem to też patrzę i w grze wygląda to inaczej (dziwne). Natomiast tak jak powiedziałem, jeśli uważacie demko za czyste to proszę o UB dla tego gracza, a ja postaram się wyciągnąć wnioski. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem demko i nie widzę powodu aby gracz miał bana w dalszym ciągu. @Elessar do Ciebie prośba, jeśli masz takie niejasne przeczucia, to napisz zgłoszenie z rozpisanym demkiem, Ty nie będziesz miał problemu większego, gracz nie będzie pokrzywdzony a nasza praca będzie łatwiejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...