Skocz do zawartości

Monster Kolo ;> Prośba o UB


Monster Kolo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cytuj

Twój nick podczas grania: Monster Kolo ;>
Godzina, data zdarzenia: 21.02.2017 g: 16.20
Mapa: Nie pamiętam nazwy mapy-- Na serwerze ZombieMod
Opis zdarzenia: Podczas zakończenia mapy wyskoczył ban z powodem WH, Ban bez ssów to niby czemu? Mam zmienne ip wiec wystarczy że przepnę kabel sieciowy i na serwer będę mógł wejść, ale tego robić nie chce. Wolę normalnego UB, tym bardziej że nic nie mam do ukrycia :)
STEAM_ID / IP: 83.28.117.250

https://zapodaj.net/37763a9070aae.png.html

Pod tym linkiem zrzut konsoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://d1.hltv.org.pl/srv44252/HLTV-1702211519-zm_zombie_land_nD.dem.zip

Pomimo, że jestem UBT nie będę się udzielał w temacie, gdyż to ja nadałem bana. Demko polecam obejrzeć całe gdyż wtedy widać dokładnie, nie ma tam dokładnego patrzenia po modelach, ale po samej grze zobaczycie o czym mówię.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech ktoś się wypowie w takim razie . Czekam

A skoro byłeś pewny że mam WH to było cykąć ssy, napewno bym je wstawił

Ps: Mafioso po za tematem mam 23 lata, a w adminowanie serwera bawiłem się jakieś 7 lat temu i w dup..e mam granie na czitach i tracenie czasu na forum gdybym miał coś na sumieniu to bym na forum czasu nie tracił i konta tu nie zakładał . I jak wcześniej pisałem wystarczy że nick zmienię i przepnę kabel ale po co to robić? Dziećmi jesteśmy? Czekam na normalnego UB.

A efektem wysokiego fragowania jest rozwaga, zimna krew, spokój i dobre słuchawki. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aragorn odblokował ten temat

Ludzie czy gdybym naprawdę miał te wh to zadawałbym sobie tyle trudu o ub?

A do tego chciałem jeszcze nadmienić, że demko nagrywa się na aima lub speedhacka, jak i admini tak i gracze, natomiast jeżeli chodzi o wh demko nagrywają gracze jeśli mają wątpliwości co do gry gracza, natomiast admin w takim przypadku robi ssy, wtedy jest czarno na białym, bo masz mój zrzut ekranu i wtedy widzisz oraz masz pewność, że czysto gram lub też nie. Dlatego demko w przypadku WH może być mylące.

To po 1 a po 2 jeśli mam być szczery korzystam ze słuchawek geamingowych Logitech G933 Artemis Spectrum Wireless 7.1. Nie są to słuchawki za 50 czy 100 zł, tylko są znacznie wyższej klasy, co efektuje pozytywnie w grze. Nawet podczas mojej gry da się zauważyć, że często staje na środku mapki i nasłuchuje skąd padają strzały, albo odgłosy biegu i BH.

Po 3 W kampach często się rozglądam po ścianach bo robię spray'ie, ale spray można zrobić raz na jakiś czas, dlatego też czasami jest samo obejrzenie się po ściankach bez spray'a bo go nie mogę zrobić.--> Zwykłe przyzwyczajenie.

Po 4 będąc zombie szukam gdzie leżą znicze, bo tam gdzie znicz to wiadomowe, że tam jest ct i tyle na ten temat.

Po 5 Przewidywanie gry i skanowanie to chyba nie są czity, po długiej przygodzie w tej grze??? Bo zaczynałem w tą grę grać jak miałem 14 lat,, więc jakieś 9 lat wstecz.

Po 6 Miałem zamiar za jakiś czas postarać się o admina na tym serwie, więc byłbym deb..em, jeśli bym używał wh.

Po 7 Jeśli szybko zaszedłem na góre w topce i prześcignąłem parę osób z dobrymi statami to już gościa trzeba namierzyć? Może i tak ale trzeba wziąść pod uwagę fakty, że w ta grę nie grają tylko dzieci.

Po 8 Jak już wcześniej się odniosłem do tego, że jeżeli rzeczywiście miałbym wh to nawet bym konta nie zakładał na forum i czasu nie tracił. Chcę po prostu Wam dowieść swojej niewinności co do gry i błędu admina!

Po 9 Mimo bana na serwer i tak mogę wejść bo już mam nowe ip, po sprawdzeniu od razu opuściłem serwer, żeby nie było, że na banie wchodzę i gram, wtedy zapewne otrzymałbym kolejnego bana, od którego ciężko byłoby się już odwołać. Mógłbym zmienić nick i mnie nie poznacie na servie ale po co? Chcę być uczciwy wobec serwa i adminów, którzy wkładają swoją pracę w server.

Chciałbym żeby też odnieśli się inni do mojej gry, m.in. ci co ze mną grali jakie odczuli wrażenie podczas rozmowy ze mną przez mikro jak i samej gry.

 

Demko obejrzałem osobiście i nie wiem, w którym momencie zauważyliście u mnie niejakie WH? Jestem bardzo ciekawy bo według mnie normalna gra z mojej strony. Szkoda że nie ma nagranych rozmów przez mikro. Bo przez mikro jest wymiana info gdzie się chowa ct albo czy idzie Zombie. W wielu sytuacjach na tej mapie konsultowałem się z graczem "Edmu". Jedyna taka sytuacja to pod koniec mapy gdzie został jeden gracz i on się chował gdzieś w czerwonych skrzyniach, to właśnie była konsultacja przez mikro. I do tego na mapce pojawił się mini bug, bo nawet na demku widać, że część kolesia prześwitywała przez ściankę dlatego tam podbiegłem.

 

Co ciekawe informacja o banie wyskoczyła po zakończeniu mapy to oczywiste ale nieoczywiste, jest że nie po tej mapie. Trochę poszperałem w necie i znalazłem nazwę mapy, po której wyskoczył mi ban : zm_fortuna, na demku jest inna mapa.

 

Jeszcze ta informacja na chatbox'ie, że nie mam co się odwoływać od bana. Jak byś specjalnie chciał udubić--> na siłę. Poniżej link z chata

https://zapodaj.net/7cdf17a725eda.png.html

 

Po rozpatrzeniu tego wszystkiego przez innych graczy i adminów.

Oczywistym jest, że oczekuję przeprosin od Pana El Mafioso. I na przyszłość przy podejrzeniu o WH rób ss'y, będą niepodważalne. A demko zostaw na aima i spehacka.

 

Nie nadwyrężając wszelkich norm, ale w regulaminie macie napisane, że na ewentualną decyzję jest 12h, powyżej tego czasu gracz dostaje UB. Od tego postu mija właśnie 15h. Ale to tak na marginesie, bo chcę otrzymać sprawiedliwego UB.

 

Ps. El Mafioso: Z jakim nickiem grasz na serwie ZombieMod?

Jeżeli Bana zostawisz to proszę o szczegółowe wyjaśnienie decyzji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W których momentach widać te wh?

Czy przypadkiem Admini nie zaczynają ze mną grać we wzajmne popieranie się, aby uratować admina od błędu?

To już robi się żałosne.

Pumpiarz moim zdaniem też grasz na czitach bo masz wysokie staty. Puste słowa na wiatr jak i te wasze.

Możecie mi robić 100 ssów dziennie i mogę je wstawiać w przeciągu 2 min po Banie na forum, a moje staty i gra się nie zmieni bo gram jak gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wQ. zrezygnował, więc nie obejrzy demka. 

Dnia 21.02.2017 o 16:41, Monster Kolo napisał:

Podczas zakończenia mapy wyskoczył ban z powodem WH, Ban bez ssów to niby czemu? 

Ban został Ci nadany przez stronę i dlatego dostałeś go dopiero po zmianie mapy. Dopiero wtedy zaczął działać.

Dnia 21.02.2017 o 22:06, Monster Kolo napisał:

A do tego chciałem jeszcze nadmienić, że demko nagrywa się na aima lub speedhacka, jak i admini tak i gracze, natomiast jeżeli chodzi o wh demko nagrywają gracze jeśli mają wątpliwości co do gry gracza, natomiast admin w takim przypadku robi ssy, wtedy jest czarno na białym, bo masz mój zrzut ekranu i wtedy widzisz oraz masz pewność, że czysto gram lub też nie. Dlatego demko w przypadku WH może być mylące.

Dnia 21.02.2017 o 22:06, Monster Kolo napisał:

Oczywistym jest, że oczekuję przeprosin od Pana El Mafioso. I na przyszłość przy podejrzeniu o WH rób ss'y, będą niepodważalne. A demko zostaw na aima i spehacka.

Kto Ci takich pierdół naopowiadał? :O 

"Demko w przypadku wh mylące" i "(...) podejrzeniu o WH rób SS'y, będą niepodważalne"

Co? Serio niepodważalne? A słyszałeś np o antyss? Demko jest jedynym pewnym sposobem sprawdzenia.

 

A demko spalone. Wystarczy spojrzeć na grę. Wiesz więcej niż mógłbyś dowiedzieć się z infa z micro. 

+b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...