Skocz do zawartości

Co Cię boli? Wypowiedz się!


MafiOozo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

temat ten powstaje w tym samym celu jak nazywa się jego tytuł. "Co Cię boli?"
Chciałbym aby każdy kto go czyta, rzucił jakąś refleksję na temat pochylni. Nie ważne, czy będzie to o którymś serwerze, o adminie, h@, moderatorze. Może dotyczyć też działalności forum czy też jego braku. Każda opinia jest ważna bo to przecież z Was-użytkowników tworzy się ta społeczność pochylniowa i to właśnie dla Was jest to wszystko tworzone i nakręcane. Masz obiekcje co do pracy któregoś admina lecz nie chcesz marnować czasu na tworzenie nowego tematu, który będzie zawierał wzór itp? Napisz to tutaj co nie podoba Ci się w jego postępowaniu ;) Uważasz, że osoba z administracji warnuje bez sensu? Napisz to! Akceptowalne jest wszystko, nikt za konstruktywną krytykę obrażać się nie będzie.

Wyprzedzam Wasze stwierdzenia, że przecież już istnieje podobny temat. Chciałbym to trochę odświeżyć, ponieważ tam jest mowa bardziej o kwestiach technicznych. Tutaj mówimy o każdej kwestii. Wszystko co nie podoba Ci się w funkcjonowaniu pochylni i chciałbyś aby to się zmieniło, choćby byłaby to błahostka, zrobimy wszystko aby to poprawić gdy stwierdzimy, że jest to potrzebne.

Tutaj nie warnujemy za negatywne wypowiedzi-wręcz przeciwnie, będziemy wdzięczni gdy wytkniesz błąd, który będziemy mogli naprawić teraz lub dążyć aby ich więcej nie popełniać. Jedna zasada-nie obrażamy i nie wyzywamy.

Zapraszam wszystkich do wypowiedzi, mam nadzieję, że będzie ich wiele i wspólnymi siłami sprawimy, że pochylnia będzie lepsza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popsuty AMX

Zbędny dział serwera FFA którego w gruncie rzeczy niema

Regulamin serwerów w którym można zauważyć pewne kruczki a jednocześnie braki np CoD regulamin, nie można stawiać miny na pochylni ale niema nic o respie ct/tt (pominę fakt że za oba dostawałem bany ...) była wzmianka że ma być to poprawione no ale ...

Częste lagi na serwerach spowodowane hostingiem

Brak adminów w danych chwilach na jednych serwerach gdy na drugich można trafić ich nawet trzech lub więcej.

Częste błędy przy zakupie klas premium w sklepie

Część serwerów niema opiekunów, warto by się tym zainteresować.

 

 

Na tą chwile to tyle :O 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Vista napisał:

Popsuty AMX

Zbędny dział serwera FFA którego w gruncie rzeczy niema

Regulamin serwerów w którym można zauważyć pewne kruczki a jednocześnie braki np CoD regulamin, nie można stawiać miny na pochylni ale niema nic o respie ct/tt (pominę fakt że za oba dostawałem bany ...) była wzmianka że ma być to poprawione no ale ...

Częste lagi na serwerach spowodowane hostingiem

Brak adminów w danych chwilach na jednych serwerach gdy na drugich można trafić ich nawet trzech lub więcej.

Częste błędy przy zakupie klas premium w sklepie

Część serwerów niema opiekunów, warto by się tym zainteresować.

 

 

Na tą chwile to tyle :O 

Popsuty AMX to znaczy? Częste błędy przy zakupie premium to znaczy? Więcej info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Lambert napisał:

Boli mnie tyłek :/

To na to jest tylko jedna, niezawodna, dość uniwersalna maść ;)

0002Q27XG8SB8543-C411.jpg

 

 

41 minut temu, Vista napisał:

Zbędny dział serwera FFA którego w gruncie rzeczy niema

Przez przypadek tylko ranga premium widziała ten dział. Poprawione.

41 minut temu, Vista napisał:

Regulamin serwerów w którym można zauważyć pewne kruczki a jednocześnie braki np CoD regulamin, nie można stawiać miny na pochylni ale niema nic o respie ct/tt (pominę fakt że za oba dostawałem bany ...) była wzmianka że ma być to poprawione no ale ...

Nic nie słyszałem o zakazie stawiania min na respie ct/tt

41 minut temu, Vista napisał:

Część serwerów niema opiekunów, warto by się tym zainteresować.

Tylko AFA nie ma opiekuna.

41 minut temu, Vista napisał:

Brak adminów w danych chwilach na jednych serwerach gdy na drugich można trafić ich nawet trzech lub więcej.

To zachęć ludzi na tych serwerach do składania podań.

41 minut temu, Vista napisał:

Popsuty AMX

Coś więcej na ten temat?

41 minut temu, Vista napisał:

Częste błędy przy zakupie klas premium w sklepie

Coś więcej na ten temat?

41 minut temu, Vista napisał:

Częste lagi na serwerach spowodowane hostingiem

Coś więcej na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Dap napisał:

Denerwujący jest strasznie ten błąd. W co nie wejdę to wyskakuje.. Czasami mam go kilka razy pod rząd i aż odechciewa się przeglądać forum. Wiem, że nie tylko mi on wyskakuje. Czym to jest spowodowane? Jakimiś przeciążeniami?

To wina hostingu, z tego co wiem aquax napisał do nich w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze bardzo cieszę się, że powstał taki dział w którym można napisać bez ogródek co Ci nie pasuje :)

No to na początek tak delikatnie zaczniemy. Bardzo przeszkadza mi na forum brak wskaźnika który pokazywał ile czasu się spędziło na forum. A tak to teraz nie wiadomo co i jak a moim zdaniem bardzo to coś potrzebnego.

Idąc dalej bardzo zdziwiło mnie usunięcie z forum niektórych działów np. Offtopic w którym to można było podzielić się muzyką której się słucha bądź też innych ciekawych rzeczy które interesują forumowiczów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Invisible napisał:

Niestety nie posiadam uprawnień do przeglądanie tej części forum... Ja na przykład nie widzę u siebie tego działu. Być może ustawiona jest widoczność na administracji a inni tego nie widzą.

 

Dodaję ss forum żeby była jasność ;)

forum.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dap napisał:

Denerwujący jest strasznie ten błąd. W co nie wejdę to wyskakuje.. Czasami mam go kilka razy pod rząd i aż odechciewa się przeglądać forum. Wiem, że nie tylko mi on wyskakuje. Czym to jest spowodowane? Jakimiś przeciążeniami?

 

Tak jak napisał Łysy. Wina hostingu. Dlatego też co chwilę rozłącza się SB.

8 godzin temu, BysZdechl napisał:

No to na początek tak delikatnie zaczniemy. Bardzo przeszkadza mi na forum brak wskaźnika który pokazywał ile czasu się spędziło na forum. A tak to teraz nie wiadomo co i jak a moim zdaniem bardzo to coś potrzebnego.

Czasu niestety nie będzie, bo aktualnie nie da się tego zrobić.

45 minut temu, BysZdechl napisał:

Niestety nie posiadam uprawnień do przeglądanie tej części forum... Ja na przykład nie widzę u siebie tego działu. Być może ustawiona jest widoczność na administracji a inni tego nie widzą.

Naprawione. Te uprawnienia są tutaj tak skopane, że głowa mała. Już od prawie 2 miesięcy je poprawiam i ciągle coś się znajduje.

2 godziny temu, Buchal napisał:

Tak jak kolega wyżej, amxx. Nie jest potrzebny to dxiała, jest potrzebny to szlag go trafia i nie idzie nic zrobić. Nie wiem czy tylko ja tak mam ale zauważyłem, że @Sandrox nie ma już Super Admina ani opiekuna. Będzie go brakowało.

To jeszcze nie jest pewne. No i co z tym amxx? Coś się dalej dzieje, czy ciągle wspominacie o tych problemach z weekendy, gdy bans był przenoszony na inny hosting?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakazu niema ale widocznie za to dostałem dwa bany na office chyba że zamontowali tam gdzieś pochylnie za które ostatnio tez dostaje bany ...

Opiekunów niema przypisanych do AWP i COD 601.

Po co zachęcać ludzi którzy nie spełniają wymagań ??

AMX a raczej amxx (mój błąd) i ekscesy z nim związane zostały opisane wyżej.

Np tutaj co jakiś czas pojawiają się tematy o tym że kupili klasy a ich nie mają ... w tym i mój choć ten przypadek był nieco inny co nie zmienia faktu że przy zakupie mogłem wybrać tylko hasło + nick bez możliwości wpisania sid ...

A co do Lagów https://zapodaj.net/c513796cdc0d2.jpg.html tutaj widać jak ping skacze, dziś to masakra ale i na co dzień gra niestety nie jest usłana różami. Wiem że to cod i nie będę miał ping 5/10 jak na zwykłym FFA czy TP ew Only DD2. Ale 70+ ... przesada, z tego co mi się obiło o uszy to wina hostingu, skoro tak długo już szwankuje to może czas go zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co  mnie BOLI  to mnie boli  CS GO MOD MINI MAPS - 80.72.41.84:27017  co to ma być? Zmiany serwera,które nie zostały podane na forum?CO to ma być? Rozumiem,że jestem nic nie znaczącym pachołkiem w waszej społeczności i nie musicie nikogo informować oczymkolwiek,ale kuźwa bez jaj! Pisałeś 

Aragorn

,że tylko AFA nie ma opiekuna,a tym czasem ma opiekuna i mało tego z cs 1.6 zrobiło się zrypane GO!! Nie gram w Go bo mi nie pasuje-nie znam map i wogóle mi nie podchodzi! Jak tak można z dnia na dzień??? Proszę o jakieś sprostowanie,chodz nie wiem,czy coś to zmieni-zbulwersowałem się strasznie!! Mało grywalny serwer AFA,zgoda,ale ja jakoś po reklamach serwera nie widziałem spadku graczy,wręcz przeciwni,bynajmniej kiedy grałem! KURDE NO!!!! Jedyny Admin na serwie i odnoszę wrażenie,że jedyna osoba,która nie miła wywalone n ten serwer i chciała jakieś poprawy,a tu COŚ TAKIEGO:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer AIM/FY/AWP od dawna posiadał słaba frekwencję. Właściciel postanowił zmienić mod na grywalny cs go mod + małe mapy, czyli unikalny serwer w Polsce. Do tego AIM/FY/AWP tylko czerpało pieniądze, z mini maps będą korzyści dla sieci że względu na możliwość kupna konta V.I.P. oraz S.V.I.P. Do tego jeszcze klucze, skrzynki i skiny. Myślę, że wyjaśniłem dlaczego AIM/FY zniknęło z naszej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer AIM/FY/AWP funkcjonował dobrze w 2014 roku natomiast później powoli serwer wymierał.

Możliwe, że zmiana adresu IP, które miało miejsce 16 października 2015 roku doszczętnie zaważyła na spadku graczy.

Osoby, które miały zachowane IP AFA to aktualnie CS:GO MOD i jeśli stali gracze nie korzystali z forum mieli prawo pomyśleć, że serwer został zlikwidowany.

Zanim zaszła zmiana adresu już serwer był praktycznie pusty, a my chcieliśmy w tamtym czasie serwery zaludnić niż trzymać puste dlatego myśleliśmy przyszłościowo.

Od stycznia 2015 do końca wakacji 2016 byłem tego serwera Opiekunem, zrobiłem wiele dla niego i rezultatów zajebistych nie zauważyłem.

Co prawda nie mieliśmy reklamy dla tego serwera, sytuacja finansowa wyglądała wtedy nie fajnie i nie mogliśmy sobie pozwolić na straty.

Wystarczające straty ponieśliśmy za utrzymywanie tego serwera przez kolejne dwa lata, serwer taki kosztuje może 20 zł, ale 20 zł x 24 miesiące = 480 zł.

Jest to obliczenie od 2015 do 2017 roku nie wspominając już kilka kilku miesięcy wstecz gdy serwer stał już pusty.

Więc widzicie, że utrzymywanie tego serwera było jedynie wyrzucaniem kasy w błoto.

Sądzę, że ten mod już dawno temu wymarł.

@tygrysekk przykro mi, ale serwera bez PLN nie rozkręcisz, utrzymywanie jego dla 3-5 graczy maksymalnie w miesiącu jak statystyki GT pokazują to bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skip3r

Bardzo dziękuję Ci za odpowiedz:) Gdyby taki post trafił na forum,to była by jasność i na pewno nie zburzyłbym się,aż tak jak to w moim poprzednim poście:( 

Invisible

Tobie też bardzo dziękuję za odpowiedz i także mogę napisać,że gdybym widział taki post wcześniej to sam bym zakładał na ten serwer co miesiąc,nawet z nawiązką,może było by na reklamę,czy coś innego.

Też nie chcę by zostało to odebrane źle,ale kuźwa ciężko znaleźć serwer aim z fajnie ustawionymi ustawieniami:)Dlatego też grałem u Was i po drugiej próbie udało mi się być Adminem-za co jestem wdzięczny,bo  mimo mojej gry,mogłem pomóc innym w czystej,miłej grze,bez obrazy i oszustów:)
 

Rozumiem Was,że jeśli nie ma korzyści z serwera to jest on zbędny,ale sama domena i reputacja sieci też jest ważna i ważne jest to,że sieć serwerów jest elastyczna dla wszystkich graczy,nie tylko dla serwera,gdzie jest korzyść. Wiem,że bez złotówek nic nie ma,wiem że wszystko kosztuje w tych czasach,dlatego też napisałem, w którymś poście,że Admin powinien być płatny,nie dlatego by zdobyć więcej hajsu,ale dlatego by osoba pełniąca funkcję czuła większą odpowiedzialność za swoje poczynania:) Też nie chcę by źle to zabrzmiało,ale tak na logikę dajesz kasę za coś więc masz większą odpowiedzialność,bo jeśli popełnisz błąd to możesz być z tego rozliczony,bądź tracisz to co włożyłeś/łaś,więc  ktoś się bardziej stara niż osoba,która ma za free all,tak jak pisali z UBT:P (Pozdrawiam oby tak dalej).

 

Sumując wszystko w wystawionym świetle przez osoby wyróżnione to macie rację:)

Jeszcze raz Bardzo dziękuję za odpowiedzi:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o sam fakt,że z dnia na dzień przestał isnieć,a gracze wchodzą z myślą,że to jest aim/fy widziałem wczoraj:(:(:( Bez żadnych komentarzy Administracja postanowiła zmienić wszystko!! Tak się chyba nie robi!!! Gracze wchodzą i wychodzą,bo widzą zupełnie co innego!! Miałem już nie pisać,ale jednak przyciąganie robi swoje:(:(:( i zapewne jeszcze nie raz będzie tak,że zanim wejdę w grę zerknę na forum:(:(:( 
Dajcie chodzby zmiankę na forum,gdzie pisaliście o konkursie na Admin!!!! Tak dla informacji -co kolwiek!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

    • Administrator
    • Moderator
    • UB Team
    • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS
    • Opiekun Discord
    • Grafik
    • Moderator Discord
    • Multi Admin
    • Admin GO MOD 4MAPS
    • Admin GO MOD ONLY DD2
    • Admin GunXpMod
    • Admin ONLY DD2
    • Donator
    • Premium
    • Weteran
    • Bywalec
    • Dziewczyna
    • Użytkownik
×
×
  • Dodaj nową pozycję...