Skocz do zawartości

Co Cię boli? Wypowiedz się!


MafiOozo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
4 minuty temu, klaudo4 napisał:

Ja mam tak samo. Ale to tak ma być prawdopodobnie. 

Mój telefon akurat by tabeli nie przetrawił całej więc dla mnie lepiej ze jej nie ma.  Dzięki temu mam dostęp na telefonie jeszcze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem prace techniczne nad forum powinny odbywać się na pod-forum, np. na adresie pochylnia.pl/forum - wystarczy zrobić dodatkowy folder i tam wrzucić kopię forum.

Myślę, że to lepsze rozwiązanie niż ludzie mają patrzeć na spierdolone forum jak to jest w tej chwili i przed wprowadzeniem czegokolwiek warto też robić kopie z przed dokonanych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2017 o 14:52, Dap napisał:

Ten biały styl jest beznadziejny.. Zróbcie by można było wybrać sobie czarny ten co był i ten biały :) Bo na tym białym to aż się nie chce siedzieć tak łupie w oczy :/

Gotowe.

 

20 godzin temu, BloodyAlien napisał:

proszę o poprawnie tego bo aż w oczy razi z białego na czarny

 

2gt87d3.jpg

gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Procentowy napisał:

Coś musi być u Ciebie nie tak bo mi wszystko działa.

To nie jest coś u niego. Myślę, że to jest dalej problem związany z tą niedziałającą rozdzielczością. Jak na fonie mam ustawione w przeglądarce "wersja na komputer", nie nie potrafię kliknąć zaloguj się. Jednak jak zmienię na wersję mobilną, to już mogę się zalogować. Jednak, po zalogowaniu, w dalszym ciągu na "wersji na komputer" nie działają mi te rzeczy ;)

tciDMZi.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Aragorn napisał:

To nie jest coś u niego. Myślę, że to jest dalej problem związany z tą niedziałającą rozdzielczością. Jak na fonie mam ustawione w przeglądarce "wersja na komputer", nie nie potrafię kliknąć zaloguj się. Jednak jak zmienię na wersję mobilną, to już mogę się zalogować. Jednak, po zalogowaniu, w dalszym ciągu na "wersji na komputer" nie działają mi te rzeczy ;)

tciDMZi.png

Tego nie potrafię naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, zauważyłem też przed chwilą jedną rzecz. W trakcie pisania posta z cytatem czyjejś wypowiedzi po wciśnięciu kombinacji klawiszy [alt-gr]+[a], żeby wpisać literę "ą", zaznaczany jest cały tekst w polu edycji. Utrudnia to trochę sformułowanie tekstu, w szczególności gdy ktoś dba o posiadanie polskich znaków w wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zeratul napisał:

Swoją drogą, zauważyłem też przed chwilą jedną rzecz. W trakcie pisania posta z cytatem czyjejś wypowiedzi po wciśnięciu kombinacji klawiszy [alt-gr]+[a], żeby wpisać literę "ą", zaznaczany jest cały tekst w polu edycji. Utrudnia to trochę sformułowanie tekstu, w szczególności gdy ktoś dba o posiadanie polskich znaków w wypowiedzi.

Tu masz odpowiedź na to -> http://pochylnia.pl/topic/105513-propozycje-i-problemy-dotyczące-forum/?do=findComment&comment=488520

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

    • Administrator
    • Moderator
    • UB Team
    • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS
    • Opiekun Discord
    • Grafik
    • Moderator Discord
    • Multi Admin
    • Admin GO MOD 4MAPS
    • Admin GO MOD ONLY DD2
    • Admin GunXpMod
    • Admin ONLY DD2
    • Donator
    • Premium
    • Weteran
    • Bywalec
    • Dziewczyna
    • Użytkownik
×
×
  • Dodaj nową pozycję...