Skocz do zawartości

Co Cię boli? Wypowiedz się!


MafiOozo

Rekomendowane odpowiedzi

Brak możliwości cofnięcia czasu chociażby o te 4-5 lat. Musicie wynaleźć jakiś wehikuł czasu...

Odkąd zacząłem grać w CS'a od 2006 roku do dziś, uważam, że Pochylnia BYŁA siecią, na której poznałem najwięcej fajnych osób a z niektórymi z nich mam przyjemność do dziś utrzymywać kontakt. Tyle było akcji różnego rodzaju....hah Z tego co widzę mało tutaj starych wyjadaczy pozostało.

@Pingiel10 @kab Chyba kumaci...

http://allplay.pl/pl/team/ochylniapl,20880/

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mindfuck napisał:

Brak możliwości cofnięcia czasu chociażby o te 4-5 lat. Musicie wynaleźć jakiś wehikuł czasu...

Odkąd zacząłem grać w CS'a od 2006 roku do dziś, uważam, że Pochylnia BYŁA siecią, na której poznałem najwięcej fajnych osób a z niektórymi z nich mam przyjemność do dziś utrzymywać kontakt. Tyle było akcji różnego rodzaju....hah Z tego co widzę mało tutaj starych wyjadaczy pozostało.

@Pingiel10 @kab Chyba kumaci...

http://allplay.pl/pl/team/ochylniapl,20880/

 

Pozdrawiam ;)

Myślę, że jest to po części skutkiem tego że wszyscy kupują CS:GO i to właśnie w niego grają, albo w Lola

Co do tematu to : nie da sie dać reputki w stylu Official

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • UB Team
15 godzin temu, Stalco napisał:

@Mindfuck, @Pingiel10 byłoby zajebiście. Niestety jak każdy wie, era CS 1.6 upada. Ratunkiem byłyby serwery CS GO z mieszanką cs 1.6, lecz raczej to nie wypali.

 


Jak to się mówi "Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aragorn

"Powstał już tutaj DR i długo nie wytrzymał. Aktualnie trzeba się zająć serwerami, które mamy, a nie tworzyć nowe, które postoją 3 miesiące. " - Że tak sie brzydko wyraże: To róbcie coś, żeby je rozruszać i żeby było na nich masa osób. Np. CS:GO DD2 stoi już pare miesięcy bez zmian, wyjątkiem są dodane skiny, których i tak nie możemy zobaczyć wpisując /cena   .  Najpierw poprawcie wszystkie błędy które są już pozamykane w działach serwerów bo obiecano poprawe a zapomnieli poprawić a potem pododawajcie to czego nie ma na innych serwerach. Jakoś na multi chlebie (nie reklama) na serwerach są ludzie... A u nas pusto :1f61e::( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rey ♔ na multi ,,chlebie"  są ludzie bo są regularne reklamy.

15 minut temu, Rey ♔ napisał:

 Najpierw poprawcie wszystkie błędy które są już pozamykane w działach serwerów bo obiecano poprawe a zapomnieli poprawić a potem pododawajcie to czego nie ma na innych serwerach. 

 Powiem ci  że opiekunowie pewnie  po nocach szukają tego małego błędu ,a jak znajdą to muszą go jakoś naprawić ,a nie jest to takie łatwe jak się wydaję. 

Za 50 zl na cssetti masz dobrą reklamę na 14 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden obrazek do Avka, nic nie zmieniane tylko wrzuciłem ... 

Efekt widać, na steam wrzucony ten sam i jakoś widok jak z HD, ten sam wrzucony tutaj wygląda jak screen z filmu jakości 320 ... żenua wystarczająco wkurzający jest ten okrągły panel przez który avki z podpisami mogłem od razu wyrzucić do kosza a teraz jeszcze automatyczna zmiana jakości ... wcześniej nie miałem takich problemów.

 

 

https://zapodaj.net/ed81a2b8453a9.bmp.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...