Skocz do zawartości

Co Cię boli? Wypowiedz się!


MafiOozo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator
23 minuty temu, ★ Just NoOne ★ napisał:

Wchodząc w profil akłaksa wyskakuje to :

Przepraszamy, wystąpił mały problem (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Coś poszło nie tak (ಠ_ಠ) Proszę spróbować ponownie.

Kod błędu: EX0

 

 

Wchodzą w podgląd rang na dole, to wyrzuca na forum. 

Dokładnie, tak jest z większością profili, szczególnie tych osób "wyższych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

1. Nie dochodzi wam mail aktywacyjny na gmail (A przynajmniej w moim przypadku tak było)
2. Boli mnie @FERN1337 xD :/ Niby taki dobry admin itd, a pisałem z paroma graczami o moim banie na serwerze AIM/HS ONLY, to mi pisali, że on zawsze taki płaczek, że ktoś spalony, a jeśli jakaś osoba płacze o to, że ktoś leci odpalony, to raczej nie powinna dostać admina. W dodatku zamiast dać SS`y to ogląda Twoją grę około 10 minut po czym stwierdza, no ziomek masz haxy i perma a ssów ci nie dam bo po co wstaw se demko na forum i czekaj pare dni na UB :) A i jeszcze na ChatBOXie pisał, że jak mu turki/araby itd. spamują na U@ to ich banuje... #Wzór_na_admina_2020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ja twierdzę że się palisz inni gracze jak ty grasz na serwie też mi piszą u@

Po co mam dawać ss jak wiem że masz coś pod aima nie wh i wiem co to anty ss

Na twoją grę wystarczy popatrzeć przez 3 rundy i już wiadomo 100 % hs jak ty lepszy od neo

Źle przeczytałeś napisałem że inni gracze mi piszą że wchodzą araby po 200 pinq i nie da się grać to lecą bany a i czemu na 30 min po to żeby ogarnęli te lagi albo poszli na swoje serwery 

Wiem że dożycie do tego żeby mi zabrać admina szczerze mam na to ... XD będzie nowy admin dar0 więc spoko

Zdegradujcie mnie prosze was !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dar0 słuchaj typie, on ma po to admina by mógł banować ( sprawdzać ) czy ktoś lata odpalony czy nie.. Fern się dobrze spisuje jak admin :) Sam robię to co On. To że pisze, że ktoś jest odpalony to nie znaczy że jest płaczkiem, człowieku.  A jeśli Cię to boli to nie graj :) I w ogóle jak możesz pisać tu że ''boli Cię Fern'' ? Człowieku, jeżeli masz jakieś zażalenia w sprawie adminów to piszesz to do opiekuna serwera, a nie tutaj robiąc zbędny spam.. 

a jeśli jakaś osoba płacze o to, że ktoś leci odpalony, to raczej nie powinna dostać admina."  XDDDDDDDDDDDDDD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin ma prawo sprawdzić gracza. Wszystko odbyło się tak jak miało, więc nie widzę tutaj problemu.

@dar0

Bardziej mnie interesuje brak maila weryfikującego. Z tego co pamiętam to mail był wyłączony od dłuższego czasu.

Widzę, że teraz masz na interii. Czyli mail na gmailu nie doszedł w ogóle? Sprawdzałeś spam i inne foldery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...