Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer
  • Ogłoszenia

• Aragorn

Zawieszenie PB   11.10.2017

Witajcie. Z dniem wczorajszym (11.10) postanowiliśmy zawiesić działalność serwera PaintBall. Niestety cieszył się on zbyt małą, niezadowalającą popularnością. W najbliższych dniach zostanie on zastąpiony serwerem go mod only dd2. 
    • Aragorn

Serwery   24.11.2017

W ciągu najbliższych dni przeniesiemy wszystkie serwery na nowy hosting. Za niedługo już wszystko powinno działać.

Recommended Posts

Panowie, to jeden z elementów gry. Tak jak w piłce nożnej wprowadzenie powtórek wideo co trochę zniszczyło by piłkę bo błędy sędziowskie to jeden z elementów kopana piłki. Tak samo tutaj, czasem się zdarzy rzucić flasha nie tak i sens w tym żeby sobie z tym poradzić ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem za ponieważ niektórzy nie patrząc się na radar biegną rzuca flasha i przeciwna drożyna zabija. I tak jest praktycznie co rundę nie raz nie da się grac :( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 minut temu, MafiOozo napisał:

Panowie, to jeden z elementów gry. Tak jak w piłce nożnej wprowadzenie powtórek wideo co trochę zniszczyło by piłkę bo błędy sędziowskie to jeden z elementów kopana piłki. Tak samo tutaj, czasem się zdarzy rzucić flasha nie tak i sens w tym żeby sobie z tym poradzić ;)

Ale to gra. Więc wiesz. Musza być jakieś ułatwienia (ale nie do przesady) :)

A co do piłki nożnej to juz nie jest piłka nożna tylko jakaś FIFA co nic nie umknie, nie taka co była paredziesiąt lat temu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak najbardziej za, jednak o wszystkim decyduje @aquax. Wejdzie jakiś troll albo dziecko i będzie rzucać flashe na prawo i lewo, bo po co pomyśleć o swoim teamie, byle by kogoś zabić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak to nie wejdzie to ja ostrzegam że wgram sobie antyflasha. Kiedyś chyba przez ponad 20sek nic nie widziałem tyle fleshy było. A w 20sek przebiegne z jednego respa na drugi. Szlag po prostu trafia jak wychodze na longa (od str.TT) ide sam na przodzie i tu nagle 10 flashy z mojego teamu przedemnie rzucają, aż krew zalewa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 6.03.2017 o 22:16, Rey1 napisał:

Jak to nie wejdzie to ja ostrzegam że wgram sobie antyflasha. 

To dostaniesz perma ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Aragorn napisał:

Już wiemy wszyscy. Wystarczy teraz tylko demko nagrać lub hltv sprawdzić ;)

Nikt sie nie skapnie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.