Skocz do zawartości

Podanko na Admina [LeBrOn #6]


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  LeBrOn #6
Wiek:  14 lat (w maju 15)
Znajomość AMXX:  6/8
Doświadczenie:  Bardzo duże :) Kilka razy byłem adminem cs 1.6 a raz nawet tutaj :)
Staż w CS'a:  7 lat
SteamID:  STEAM_0:0:90177520
Link do profilu na banid:  http://banid.pl/kto?to=0:0:90177520
Link do profilu na Game Tracker:  https://cache.gametracker.com/player/LeBrOn %236/79.133.192.56:27015/
Kontakt:  GG, PW, FB (jeżeli będzie trzeba to podam), telefon (jeżeli będzie trzeba to też podam)
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Dlaczego ? Ponieważ często gdy jestem na serwerze ludzie nie przestrzegają regulaminu m.in. stawiają miny w przejściach, chodzą po txt, nie wykonują celi mapy, obrażają innych. Adminów podobno jest w miarę dużo, ale najczęściej z kilkunastu adminów widuję: Gucia, Rey'a, Buchal'a i rzadziej pozostałych adminów. Serwer cały czas się rozwija i potrzebuję on osób, które będą na niego regularnie wchodziły, a nie tylko raz na tydzień i to jeszcze na 30 min. 

Mam nadzieję, że dacie szansę wykazania się jako admin serwer ProCod. 

PS: W tym temacie chciałbym przeprosić osoby, które okłamałem 2 lata temu kiedy starałem się o admina. Okłamałem was z moim wiekiem bo gdybym napisał swój prawdziwy to pewnie podanie by zostało od razu odrzucone :(

 

 

 

 
  0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TAK

+STEAM

+GT

+DOŚWIADCZENIE

+Aktywny na say'u 

 

- wiek :/

 

 

Edit

Tutaj poproszę o zastosowanie kary dla @GramNaFarcie ???? Cytat z regulaminu 

- Osoba z czasem online min. 5 godzin na serwerze w ciągu ostatnich 2 tygodni.

 

GT Gram na farcie (Zaledwie 120 min )

https://cache.gametracker.com/player/GramNaFarcie/79.133.192.56:27015/

 

To nie jest jego pierwszy raz jak się wypowiada, choć nie powinien. 

Proszę @MafiOozo, @DoMAR bądź kogoś z wyższą rangą o "interwencje " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, PR@SN4JPER napisał:

Na Nie

- wiek

+ BanID

+ zgłasza na U@

-doświadczenie to nie jest doświadczenie patrząc na to ze 14 lat w maju weź się bardziej za naukę za chwilę cię więcej nie będzie niż będziesz bo się uczyć będziesz musiał .

-staż

Zastanawia mnie czemu piszesz że zgłasza na U@ skoro nie masz admina ? A doświadczenie mam bardzo duże w porównaniu do cb. I chciałbym dodać że w przeciwieństwie do cb jak nie ma adminów to nie stawiam min/replik w przejściu. A i jeszcze z nauką sobie poradzę bo nie jestem jakimś słabym uczniem wręcz przeciwnie i prosiłbym ciebie o to że jak nie wiesz za wiele o mnie to nie pisz takich bzdur :) Pozdrawiam :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2017 o 23:09, LeBrOn #6 napisał:

Zastanawia mnie czemu piszesz że zgłasza na U@ skoro nie masz admina ? A doświadczenie mam bardzo duże w porównaniu do cb. I chciałbym dodać że w przeciwieństwie do cb jak nie ma adminów to nie stawiam min/replik w przejściu. A i jeszcze z nauką sobie poradzę bo nie jestem jakimś słabym uczniem wręcz przeciwnie i prosiłbym ciebie o to że jak nie wiesz za wiele o mnie to nie pisz takich bzdur :) Pozdrawiam :D

 

doświadczenie masz bardzo duże do porównaniu do mnie tak hm ja admina miałem 8 razy + 2 własne serwery ale nie będę się z tobą kłócić .

Dobra niech będzie że jestem na tak spróbować nie zaszkodzi zobaczymy czy będziesz czytać u@ i czy często będziesz na serwie .

A ogólnie nic złego na myśli nie miałem że pisałem o nauce itp więc bez urazy ale są ludzie którzy nie radzą się pogodzić naukę z adminem ale jeżeli mówisz że dasz radę to czemu nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...