Skocz do zawartości

podanie o ADMA


Adix99

Rekomendowane odpowiedzi

nick: Adix99

wiek: 16

znajomosc amx: 6/10

doswiadczenie: gram z iles lat w cs'a 1.6

Czy posiadasz Steam:  tak ale nie mam kupionego na nim cs 1.6

Link do profilu na banid:

Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/q1110/ 

Kontakt: ONLINE-TS3.PL kanal 94 często tam siedze 

Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Chciałbym dostac admina ponieważ dużo osób naduzywa mikrofonu, po stronie terrorystów stoja na respie dłuzej niz jest wskazany czas i tak jak przed chwila gralem trafil sie jakis cziter na sh. Jest malo adminow na serwerze jedynie jakiego admina widzialem to byl {^.^} ktory wszystkiego nie ogarnial poniewaz pisalem 20 razy typ ma lagi teleportuje go lub dzieci naduzywaja mikrofonu i daj im bana kicka to on dawal 20 razy ostrzeżenie  mikro 16+ zamiast zbanowac, a te dzieci przez cala gre gadaly i wszyscy sie denerwowali.  Wiec bardzo prosze o rozpatrzenie tego wątku poniewaz praktycznie jestem codziennie na tym serwerze i bym bardzo pomogl go ogarniac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie ;) 

Mam problem z Linkiem do twojego gt Sam wbiłem na Gt i wpisałem twój nick Gracz ma 0 minut Przegranych bo wgl nie widać go i piszę  No results found.  nie wiem może ja tylko tak mam 

- . Prośby o admina można składać od 10 postów. 

-. Konto naFORUMarrow-10x10.png musi być założone przynajmniej 7 dni przed złożeniem podania. 

- Każdy kandydat na admina musi posiadać Steam (w szczególnych przypadkach można odstąpić od tego punktu.)   jak byś miał cs 1.6 byś miał większą szanse że dostaniesz admina 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA NIE

- Twoje GT : https://www.gametracker.com/player/Adix99/79.133.192.61:27015/    - od 4 dni na serwerze

- steam

- znajomosc amxx jest 0-8

doswiadczenie: gram z iles lat w cs'a 1.6  doświadczenie czyli ile razy miałeś admina i określ staż dokładniej (ile lat grasz w cs'a)

- forum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że jestem na spekt nie znaczy ze jestem, jestem człowiekiem muszę coś zjeść napić się. I ty piszesz na u@ każdego w tym samym czasie więc nie wyrzucę ani bana nie dam bez sprawdzenia czy ta osoba siedzi na respie  czy używa mikra jak nie ma 16 lat bo ty tak piszesz. @Paulinka <3 może nawet powiedzieć ile osób wczoraj zgłosiłeś w tym samym czasie bo ktoś miał laga małego na sekundę i pisałeś ze ma sh. Mój drogi " tak jak przed chwila gralem trafil sie jakis cziter na sh. " godzinę temu nie byłem sam na serwerze było jeszcze 4 adminów :) 

Jestem na nie nie umie nawet rozpoznać lagów od sh 
Jesteś na serwie max 4 dni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...